Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Hangi soru kitapları çözülmeli?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Hangi soru kitapları çözülmeli?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
refrana
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Nis 11, 2018 9:20 am    Mesaj konusu: Hangi soru kitapları çözülmeli? Alıntıyla Cevap Gönder

Aslında merak ettiğim konuyu başlıkta belirttim. Sınava hazırlanma sürecinde hangi soru kitaplarının çözülmesini önerirsiniz? Dusdatanın hem akademi hem normal soru kitaplarını çözmeli miyim? Ya da Dusemin soru kitaplarını? Mesela ben Ortodontinin normal soru kitabının çok faydalı olmadığını direkt akademisinin çözülmesinin daha mantıklı olacağını duymuştum. Soru kitaplarımı yeni alıyorum önerisi olan arkadaşlar varsa çok memnun olurum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
pddnt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 11, 2018 10:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

+1
Başa dön
mhmt41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Nis 12, 2018 6:36 pm    Mesaj konusu: Re: Hangi soru kitapları çözülmeli? Alıntıyla Cevap Gönder

refrana yazmış:
Aslında merak ettiğim konuyu başlıkta belirttim. Sınava hazırlanma sürecinde hangi soru kitaplarının çözülmesini önerirsiniz? Dusdatanın hem akademi hem normal soru kitaplarını çözmeli miyim? Ya da Dusemin soru kitaplarını? Mesela ben Ortodontinin normal soru kitabının çok faydalı olmadığını direkt akademisinin çözülmesinin daha mantıklı olacağını duymuştum. Soru kitaplarımı yeni alıyorum önerisi olan arkadaşlar varsa çok memnun olurum.

Temel bilimlerin soru kitaplarını kesinlikle es geçmeyin. Özellikle anatomi mikrop histofizyo bunlarda faydasını görürsünz klinik bilimlerin data soru kitaplarını ben pek beğenmedim çünkü konu kitabını ezberletebilmek için hazırlanmış gibiler. Kolay gelsin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Quaresma7
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 13, 2018 8:34 pm    Mesaj konusu: soru kıtapları Alıntıyla Cevap Gönder

temel bılımler adına ;anatomı ; 3.baskı soru kıtabı data
mıkrobıyolojı ;2 veya 3.baskı soru kıtabı data
fızyolojı ;kesınlıkle dusem soru kıtabı
bıyokımya;data 2.baskı ki bence bıraz agır sorular onun yerıne tum tus bıyokımya
farmakolojı;tumtus un sadece soruları
klınık bılımler;tedavı;data calısma soruları kıtabı
cerrahı;akademı soru kıtabı
oral dıagnoz;akademı soru kıtabı
ortodontı;akademı soru kıtabı
protez;akademı soru kıtabı
pedodontı;akademı soru kıtabı
periodontoloji;akademı soru kıtabı
endodontı;akademı soru kıtabı
datanın soru kıtaplarıyla zaman kaybetmeyın derım..klınık adına dogrudan akademıye yonelın ...
kolay gelsın..' dusseruvenı soru edıtoru'
Başa dön
Caranza
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal May 01, 2018 10:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederiz. Smile
Tecrübe ve bilgi sahibi arkadaşlardan önerilerini her zaman bekliyoruz.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız