Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Son tekrar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Son tekrar

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtbraket
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 09, 2018 8:46 pm    Mesaj konusu: Son tekrar Alıntıyla Cevap Gönder

Son tekrar da nasıl bir ders sıralaması yapmak lazım acaba? Ne zaman başlamak lazım ? Data nın kampı biraz geç başlıyor gibi . Sizce son virajda nasıl bir yol izlemek lazım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
abducens
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ağu 13, 2018 5:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet tavsiyelerinizi alabilir miyiz arkadaşlar?son dönemlerde nasıl bi yol izlemeliyiz?
Başa dön
dtsukien
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ağu 13, 2018 8:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Daha önce süreci geçirmiş arkadaşlarımızın tavsiyelerine ihtiyacımız var Sad
Başa dön
gisem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 16, 2018 2:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Son bir ay kaldı🤯🤯😩😩bu süreci nasıl yönetmeliyiz?kazanan ya da kazanmaya çok yakın 😊 arkadaşlardan yardım rica ediyoruz 🙏🏻
Başa dön
nln_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 16, 2018 2:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gisem yazmış:
Son bir ay kaldı🤯🤯😩😩bu süreci nasıl yönetmeliyiz?kazanan ya da kazanmaya çok yakın 😊 arkadaşlardan yardım rica ediyoruz 🙏🏻

Ben de sınava hazırlanıyorum arkadaşım ama bence sana şuan verilecek en büyük tavsiye stresini azalt olurdu şu yanık kafalardan bile gerginliğin belli Smile başka da tavsiye veririm ama benimki çok geçerli olmaz şu durumda diye düşünüyorum Smile benim ne yaptığımı sorarsan son dönem kendime güvenemediğim için kampa yazıldım en hızlı tekrar ve en iyi öğrenme şekli sesli benim için
Başa dön
gisem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 16, 2018 3:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nln_ yazmış:
gisem yazmış:

Ben de sınava hazırlanıyorum arkadaşım ama bence sana şuan verilecek en büyük tavsiye stresini azalt olurdu şu yanık kafalardan bile gerginliğin belli Smile başka da tavsiye veririm ama benimki çok geçerli olmaz şu durumda diye düşünüyorum Smile benim ne yaptığımı sorarsan son dönem kendime güvenemediğim için kampa yazıldım en hızlı tekrar ve en iyi öğrenme şekli sesli benim için

Evettt gün geçtikçe gerginlik artıyor.sanki herşey uçup gidiyormuş gibi sanırım herkes aynı durumda.herkesin çalışma sistemi kendine göre tabiki ama belli seviyedeki arkadaşların ve kazanan arkadaşların sistemleri biraz daha genel olabilir diye düşünüyorum.azıcık fikir verirlerse ne güzel olur👍🏼
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız