Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dusdata denemeleri
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dusdata denemeleri

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mugeyagmur
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ağu 14, 2018 6:29 am    Mesaj konusu: dusdata denemeleri Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bu yılın dusdata deneleri elinde olan var mı ??
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ağu 14, 2018 9:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunlar sana gunahini vermez degil denemeleri versinler
Başa dön
dentis_ts
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ağu 14, 2018 8:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçmiş konularda attılar illa ki elinde olan atacaktır herkes her saniye foruma bakmıyor.Dostum sen de memnun değilsen forumu bırak her konunun altına aynı şeyi yazıyorsun.
Başa dön
dtsukien
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ağu 14, 2018 10:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bulunduğunuz şehirde dusdata ya giderseniz orada basılmış şekilleri bulunuyor diye biliyorum.
Başa dön
humuluslupulus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 15, 2018 1:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mailinizi yazarsanız elimdekileri yollayabilirim
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 15, 2018 6:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentis_ts yazmış:
Geçmiş konularda attılar illa ki elinde olan atacaktır herkes her saniye foruma bakmıyor.Dostum sen de memnun değilsen forumu bırak her konunun altına aynı şeyi yazıyorsun.

Yarasi olan gocunur
Başa dön
Karas
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 15, 2018 10:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsbp yazmış:
dentis_ts yazmış:

Yarasi olan gocunur

Ne kadar anlamsız saldırgan yorumlar bunlar. Belki stresiniz sizi buna yapmaya itiyordur, belki sadece huyunuz böyle olduğu içindir. Başınıza ne geldi nasıl bu hale geldiniz bilemiyorum ama sürekli 'bunlar sana x yapmaz' dediğiniz bunlardan sizi ayıran ne? Gördüğüm kadarıyla siz de sorulan sorulara yalnızca bu cevabı veriyorsunuz, soruyu soran kişiye yardımcı olabilecek cevabı vermiyorsunuz.
Başa dön
dentis_ts
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 15, 2018 5:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kişinin huyu bu. Yarası olan gocunur diyor ama belli ki bir yarası var. Kötü anıları var ,kötü kişilerle karşılaşmış ve herkesi kötü sanıyor .Herkesten ricam mesleğinizin ve yaşınızın olgunluğunu gösteriniz lütfen.Çocukça işler yapmayın şurda iyi kötü forum var tartışılsın konuşulsun.Yok çocukluğa devam ise biz bırakırız forumu ne yapalım.
Başa dön
nln_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 15, 2018 8:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kötü insanlar her yerde var forumda da bunu ayırmak mümkün değil arkadaşlarım . Sürekli yazmak hoş olmuyo doğru ama hocama da hak verdiğim olmuyor değil. geçen sene dus davasında forumda yer yerinden oynadı bilen bilir. herkes bildiğini diğerinden gizleme peşinde sanki başkaları bilince bir adım önde olacağım havası bürümüş biz diş hekimlerini dus başlayalı 6 sene oldu doğru düzgün bilgi edinebileceğimiz bir forum yok. Kazanan atanan sallamıyo umrunda olmuyo. Kazanmaya çalışan da benim önüme geçecekler diye bilgisini kendine saklıyor. Bunun düzeldiği günleri görür bu tartışmalara son veririz umarım.. hepinize kolay gelsin sınava az kaldı stresinizi birbirinize atmayın Smile kazanıp gidenler de bilgilerinizi bizden esirgemeyin. Wink
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 16, 2018 12:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nln_ yazmış:
Kötü insanlar her yerde var forumda da bunu ayırmak mümkün değil arkadaşlarım . Sürekli yazmak hoş olmuyo doğru ama hocama da hak verdiğim olmuyor değil. geçen sene dus davasında forumda yer yerinden oynadı bilen bilir. herkes bildiğini diğerinden gizleme peşinde sanki başkaları bilince bir adım önde olacağım havası bürümüş biz diş hekimlerini dus başlayalı 6 sene oldu doğru düzgün bilgi edinebileceğimiz bir forum yok. Kazanan atanan sallamıyo umrunda olmuyo. Kazanmaya çalışan da benim önüme geçecekler diye bilgisini kendine saklıyor. Bunun düzeldiği günleri görür bu tartışmalara son veririz umarım.. hepinize kolay gelsin sınava az kaldı stresinizi birbirinize atmayın Smile kazanıp gidenler de bilgilerinizi bizden esirgemeyin. Wink

Anlayan anlamis, fazla soze gerek yok. İyi olan kendini bilir, kotu olan da bilir. Kimseye direk konusmadim, ama cogunlugun kotu niyetli oldugu da bilinmeyen bir sir degil.
Başa dön
nln_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 16, 2018 12:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsbp yazmış:
nln_ yazmış:

Anlayan anlamis, fazla soze gerek yok. İyi olan kendini bilir, kotu olan da bilir. Kimseye direk konusmadim, ama cogunlugun kotu niyetli oldugu da bilinmeyen bir sir degil.

Hocam siz de yavaş gelin Smile lütfen sınava hazırlanıyoruz strese sokmayın bizi Smile siz iyi niyetli olun hocam gerisini boşverin . birbirimizi eleştirmeyi bırakalım birbirimizi anlamaya yapıcı olmaya çalışalım. Herkeste bir hoşgörüsüzlük aldı başını gidiyor ama birbirimize laf söyleyerek çözümlenecek bir iş değil bu Smile herkes aynı yollardan geçiyorsa birbirimize yardım edelim birbirimizi örselemeyelim irrite etmeyelim Smile
Başa dön
dentis_ts
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ağu 16, 2018 12:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neyse konuyu uzatmamak adına yazdığımı değiştiriyorum.Elimde olsa arkadaşa verebilirdim denemeleri ama yok malesef.Herkese iyi günler..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız