Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Üniversite tercihi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Üniversite tercihi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
zebede
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 01, 2018 11:05 pm    Mesaj konusu: Üniversite tercihi Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar. Bu yıl diş hekimliğini kazandım, yeni açılan bi bölüm. Yani çok köklü bi okul değil şu an için. Dus gibi bi hedefim de var açıkçası. Okulun yeni olması benim DUS başarımı etkiler mi? Bana mı bağlı? Yoksa birinci sınıfta derslere asılıp yatay geçiş mi deneyeyim ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
coraje
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 12:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ankara'daki fakültelerin dus başarısı yuksek.periferdeki diş hekimliği fakultelrleinde hoca asistan dus çalışıp calismadigin umurunda değil çalıştırır.ktu Çukurova Kırıkkale Sivas Malatya Ege Erzurum boyledir.
Her şey sende biter.ama insanin ortamı hedeflediği şeye ulaşmasını kolaytirinca daha rahat o yolu yürür.
Başa dön
Vaskuleragri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 1:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tercih sonuçları dün açıklandı sanırım.yani daha hiç başlamadın yani daha belki okulu bile görmedin.
Bence bı Bismillah de önce.Mubarek daha okula başlamamışsin ne dusu daha MİNİMUM BEŞ SENE VAR BEŞ SENE.
Başa dön
flipflop
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 2:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yavaş, yerler yaş !
Başa dön
zebede
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 3:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok gelecek odaklı attım mesajı sanırım haklısınız Smile) ama üniversitelerin dus başarısına baktım, okulumun da henüz mezun diş hekimi bulunmadığı için kafamı kurcaladı bu husus. teşekkürler cevap verenler için
Başa dön
Osmanaga
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 4:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence de takma daha boşver zamanı gelince gidersin dershaneye çalışıp o açığı kapatırsın zaten 1-2-3 de öğrendiklerini unutucaksın gerşey sil baştan gibi bişi oluyo yani😅
Başa dön
yrgndntst
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 6:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence önce sen sabundan diş yapmaya başla
Başa dön
zebede
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 9:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Beş yıl boyunca çok şey değişir bu ülkede, haklısınız valla. Eğer seni kötü etkiler derseniz ilk yıldan olaylar sarpa sarmadan geçiş deneyeyim diye attım başlığı da esasen. Neyse bakalım başlayalım bi şekilde düşünürüz daha (:
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız