Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Netler ?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Netler ?
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 19, 2018 1:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ddsmurat yazmış:
Sınava 4.sınıf öğrencisi olup giren çok fazla
Genelde trollemişlerdir net puan önemli değil önemli olan sıralama
Diş hekimleri genelde çok kalitesiz oldukları için takılmamak lazım

o kadar cok katılıyorum ki 😂
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Osmanaga
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 19, 2018 4:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt_ipeki yazmış:
Dusmeslek verilerine göre 75-77 bandının altında kalanların yerlesmesi çok zor. Artan kontenjanları hesaba katarsak netler cok düsmemiş şaşırtıcı.

Anket sonuçları açıklandı mı acaba ?
Başa dön
baran4434
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 19, 2018 7:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ddsmurat yazmış:
Bence 1 soruya itiraz edilebilir oda cevabı ranula olan
Çünkü rg de bariz vertebrayı deplese etmiş idda ederim ustteki foto ile rg başka hastanındır

O soruda itiraz edecek hiç bir durum yok umarım kimse süreci boşu boşuna uzatmaz dediğiniz gibi rg yanlış olsa bile vertebrayı deplese edecek bir şık yok zaten kliniği de açık ve net
Başa dön
berkehan_13
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 19, 2018 8:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

82.75
Başa dön
Blackevil
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 19, 2018 8:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

anket sonuçları açıklandı ama sonra kaldırdılar hocam
Başa dön
Dtysm93
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 19, 2018 11:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dusdata anket/yorum kisminda itiraz etmek icin bahane arayip duran arkadaş... Allah aşkına şöyle seyler yapip durmayin zatem mahkemeler olumlu sonuçlanmıyor. Bunca insanı boşuna bekletmekle elinize ne geçecek
Başa dön
Butimar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 19, 2018 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kampa katıldım ve 62.25 net.
Başa dön
dtesraaa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 1:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dusmeslek yeniden anket yapıyor
Başa dön
dtabc
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 2:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NOLUR İTİRAZ ETMEYİN DAVA AÇMAYIN ARKADAŞLAR GEÇMİŞTE EN BARİZ SORULARDA BİLE KABUL ETMEDİLER BİRÇOK SORU İTİRAZINI. BU SENEKİLERDE HATA VARSA BİLE BARİZ BİLE DEĞİL ASLA KABUL EDECEKLERİNİ SANMIYORUM. BAKIM BAHSETMİŞ OLDUĞUNUZ SORULARA BEN DOĞRU MU YAPTIM YANLIŞ MI YAPTIM BAKMADIM BİLE ÇÜNKÜ ARTIK UMRUMDA BİLE DEĞİL. ŞU REZİL SÜREÇ BİTSİN ARTIK HERKES YOLUNA BAKSIN. YILDA 1 KEZ OLAN SINAV İÇİN 7-8 AY BEKLETİYOTLAR YAPMAYIN ETMEYİN
Başa dön
canb
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 2:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtabc yazmış:
NOLUR İTİRAZ ETMEYİN DAVA AÇMAYIN ARKADAŞLAR GEÇMİŞTE EN BARİZ SORULARDA BİLE KABUL ETMEDİLER BİRÇOK SORU İTİRAZINI. BU SENEKİLERDE HATA VARSA BİLE BARİZ BİLE DEĞİL ASLA KABUL EDECEKLERİNİ SANMIYORUM. BAKIM BAHSETMİŞ OLDUĞUNUZ SORULARA BEN DOĞRU MU YAPTIM YANLIŞ MI YAPTIM BAKMADIM BİLE ÇÜNKÜ ARTIK UMRUMDA BİLE DEĞİL. ŞU REZİL SÜREÇ BİTSİN ARTIK HERKES YOLUNA BAKSIN. YILDA 1 KEZ OLAN SINAV İÇİN 7-8 AY BEKLETİYOTLAR YAPMAYIN ETMEYİN

Boş konuşma be büyük büyük yazmış birde. Efendi sanmıyormuş kabul edeceklerini hata varsa bariz değilmiş bilir kişi konuşuyor açılın. Yürü git şuradan
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 2:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

canb yazmış:
dtabc yazmış:

Boş konuşma be büyük büyük yazmış birde. Efendi sanmıyormuş kabul edeceklerini hata varsa bariz değilmiş bilir kişi konuşuyor açılın. Yürü git şuradan

aha bitanesini bulduk kesin itiraz edecek 😂
Başa dön
canb
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 3:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim yeni haberim oldu yoksa itiraz ederdim. Sorular hatalı çift cevaplı yanlis cevapli bana kalirsada. Buna itiraz etmekte ne gibi sorun var ? Itiraz edilince süre uzamıyor bu süreçte değerlendiriliyor sorular
Başa dön
Dtysm93
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 3:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Iyi o zaman herkes kendine gore cift cevaplı hatali buldugu yanlis yaptigi sorulara itiraz etsin. ne sacma konusmussunuz ya. Şu ana kadar hic bir bilir kisiden de yanlis soru var sözu duymadim hep sinavda cevap isine gelmeyen tipler diyor bunu. Ellerine de bisey gecmicek olan digerlerine olacak
Başa dön
Dtysm93
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 3:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hatta dusdata bile hatali sorular başlıgıni kaldirmisken siz neyin kafasiyla bana gore yanlis sorular vardi diyosunuz. O zaman bizim yaptiklarimiz da bize gore dogru.
Başa dön
Daglarkizii
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 3:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Fizyodaki diskus yanlış sorusu için az önce hatalı olduğunu gösteren referansı data fizyo hocası attı.
Data orto hocası yanlış olabilir haklı olabilirsiniz dedi. Ki geçen yıl aynı hoca tüm şikayetlere rağmen geçen yılki soruların hiçbirine itiraz edebilirsiniz cümlesini kullanmadı. Gerek yok itiraz etmeye soru doğru dedi.
Odr data hocası dün herkese açık olan sayfadan sorunun iki cevabının da çelişkili ve doğru olacağını hatta bukkal lingual olan cevabı doğru kabul edip yine de ikisinden biri çıkarsa ikisine de sasirmam cümlesini kendi bizzat yazdı.
Başa dön
Daglarkizii
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 3:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtysm93 yazmış:
Iyi o zaman herkes kendine gore cift cevaplı hatali buldugu yanlis yaptigi sorulara itiraz etsin. ne sacma konusmussunuz ya. Şu ana kadar hic bir bilir kisiden de yanlis soru var sözu duymadim hep sinavda cevap isine gelmeyen tipler diyor bunu. Ellerine de bisey gecmicek olan digerlerine olacak

Başka bir bilir kişi istiyor musunuz?
İnsanlar sizin gibi fevri tepkiler verdiği için hocalar kesin konuşamıyor. Yanlış hatalı dese 2748585kisi hocaya saldırıyor çünkü. Adamlar bununla uğraşmamak için hata olduğunu da söylemiyorlar.
Başa dön
canb
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 3:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtysm93 yazmış:
Hatta dusdata bile hatali sorular başlıgıni kaldirmisken siz neyin kafasiyla bana gore yanlis sorular vardi diyosunuz. O zaman bizim yaptiklarimiz da bize gore dogru.
tabi dataya koşulsuz şartsız güvenmeliyiz. Azcik bilinçli düşünürsen kafayi kullanirsan diğer şıklarda sikinti oldugunu gorursun bu sorularda
Başa dön
dtabc
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 3:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

canb yazmış:
dtabc yazmış:

Saygısız adam! Şu konuşma şekline bak birebir sana bir şey diyen mi oldu?? Kimse bu süreçten olumsuz etkilenmesin diye konuşuyoruz neyin kafasındasın sen be ?? Tıpçılar iki sınavdır birlik oldular artık itiraz etmeyip yeter ki sonuçlar erken açıklansın diye uğraşıyorlar. Bu kadar insan ***** mı da yapıyor bunu?? Bi sen mi akıllısın gerçekten?? BAK GENE BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM. ANASAYFAYA GİR BAK BAKALIM KIRMIZI İBARELİ DUYURUDA HATALI SORU BULUNAMAMIŞTIR YAZIYOR MU YAZMIYOR MU??
Başa dön
dentis_ts
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 3:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bahsi geçen sorular bence de sıkıntılı ama geçen sene 1 seneye yakın beklenildi ösym bu durumu kötüye kullanıyor en azından fevri davalar açılmamalı tek elden ve ankaradan birleşilip açılmalı çünkü geçen sene farklı illerden birkaç kişi açmıştı hatırlarsanız ve sadece davaların birleşmesi için 2 ay geçmişti
Başa dön
Dtysm93
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2018 4:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ana sayfaya kocaman puntolarla aksi iddia edilecek hatali soru yoktur yazmislar. Daha ne olsun neyin ispatini bekliyorsunuz . Herkesin kendi kafasindaki dogru her zaman olmuyor malesef.Şu saldirgan agresif yorum yapan kişi de biraz daha terbiyesini takinmazsa baska konularda davalik olcaz gibi ya hadi bakalim
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
5. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız