Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Atamaya ilk kez başvurmak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Atamaya ilk kez başvurmak

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtsezinklc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 13, 2018 10:29 am    Mesaj konusu: Atamaya ilk kez başvurmak Alıntıyla Cevap Gönder

2018 2. Atama için başvurmayı düşünüyorum, ama nasıl basvuruyorum, kaç tercih yapabiliyorum, bu isler nasıl yürür hiçbir fikrim yok, etrafimda bir bilen de yok. 16sinda dus a gircem, saglam hazirlandim, bir aksilik olur da kazanamazsam diye veya sinav sonuclari aciklanip yerlesene kadar sansimi denemek istiyorum. Cevremdeki arkadaslarimin da bu konuda pek bir bilgisi yok.

Bu isler nasil yürüyor bana anlatabilir misiniz?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtabc
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 14, 2018 4:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnternet üzerinden 18ine kadar tercih yapıyorsun. Çıktısını alıp 21ine kadar belirtilmiş adrese ıslak imzalı olarak postalıyorsun eğer ankaradaysan elden de teslim edebilirsin ama postanın en geç cuma teslim edilmiş olması gerekiyor. 10 tercih yapabiliyorsun ancak gelirse ilk tercihin gelir gerisi biraz formaliteden yapılıyor aslında. Kura sonuçları da belirtilen tarihte yayınlanacak
Başa dön
Glabella
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 14, 2018 10:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tercih belgesinin çıktısının imzalanıp, sağlık bakanlığının eline ulaşması gerektiği tarihinin takvimde belirtilen olduğu yazıyor ilan metninde. Metinde belirttikleri tek tarih de 18 eylül saat 18.00 ben başka tarih bulamadım. Yanlışlık olmasın orda hangi kısımda okudunuz bu 21’i tarihini ben bulamıyorum? Eğer öyleyse çok rahat olcak çünkü kargolamada ulaşmama gibi sıkıntılar olmaz.
Başa dön
dtabc
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 14, 2018 10:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/26972,20182ilkdefa-ve-yeniden-atama-kurasi-ilan-metni-son2pdf.pdf?0
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız