Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Nettekurstan uzak durun
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Nettekurstan uzak durun

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2019 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yrgndntst
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 18, 2019 2:04 am    Mesaj konusu: Nettekurstan uzak durun Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar geçen sene almıştım fakat çok ama çok kötü derslerin konuları eksik kitaplar özensiz 5 tane dersi bir kitapta toplamışlar.Ayrıca kitaplar renksiz ve saman kağıdı ben kaydolurken böyle olduğunu bilmiyordum kitaplar zaten kaydolduktan iki ay sonra elime geçti ve bir kaç ders dinledim kötü olduğunu anladım zaten kötü olduğu hemen belli oluyor kullanamayacağımı ve işime yaramayacağını anladım ve 4000tl ücretten kalan 1000 tlyi ödemedim ve ben kullanmayacağımı söyleyip 1000 tl yi ödemek istedemediğimi söyleyince kendisini kursun sahibi olarak tanıtan kadın bana kaydolmasaydın diye hakaret etti ve aradan bir yıl geçti beni yine aradı icra ile tehdit etti beni zaten 3000 tl ödedim ve kurstan yararlanmadım bile 1000 TL’yi ödemediğime şükrettim o kadar kötü ve kalitesiz size tavsiyem uzak durun ÇOK KALİTESİZLER AYNI ZAMANDA SAYGISIZLAR
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Darbzen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 18, 2019 7:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bildiğim kadarıyla nettekurs ücretsiz bi deneme hakkı veriyor.
Başa dön
yrgndntst
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 18, 2019 8:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ona aldanılmaması gerekiyor işte kitapları fln bilmiyorsun önceden
Başa dön
yrgndntst
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 18, 2019 8:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrıca dersi anlatırken heyecanlanan hocalar var bunu deneme sürecinde göremiyorsun deneme sürecinde her branş açılmıyor yani Kısacası aldatma
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2019 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız