Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Atamalar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Atamalar

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2019 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Ahmiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 15, 2019 9:11 pm    Mesaj konusu: Atamalar Alıntıyla Cevap Gönder

Bu diş hekimleri atamadı ne olacak her zaman böyle mi gidecek yani 2-3 yıla falan bi düzenleme gelir mi acaba düzelir mi bu atamalar aile diş hekimliği vs cevap verirseniz çok sevinirim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
nln_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 19, 2019 9:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2014 mezunuyum. 5 sene içinde seçim tarihlerine göre atama kurası sayılarında zaman zaman artış oldu ama atama şekli değişmedi değişmez de benim görüşüm..
Başa dön
nln_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 19, 2019 9:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aile diş hekimliği kavramı daha hala kavram devlette Smile toplum sağlığı merkezlerinde çalışan diş hekimlerine sormak lazım gerçi. benim bildiğim, esas niyet tsmlere diş hekimleri atayıp aile diş hekimliği oluşturmaktı ama şuan tsmlerde çalışanlar, okul taramalarına gidip flor uygulamaları yapıyorlar bu aile hekimliği uygulaması olarak sayılıyorsa bilemeyeceğim Smile
Başa dön
xylitol
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Eyl 27, 2019 10:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tsmde çalışıyorum. Aile diş hekimliğiyle ilgili en ufak bir konu geçmiyor. Okul taramaları bile çok önemsenmiyor malesef. Para kazandıran adsm ler daha çok ön planda.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2019 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız