Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Yeni basım dus akademi KONU KİTAPLARI satılık
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Yeni basım dus akademi KONU KİTAPLARI satılık

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Suui
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 12, 2019 6:53 am    Mesaj konusu: Yeni basım dus akademi KONU KİTAPLARI satılık Alıntıyla Cevap Gönder

Sıfır konu kitapları 500 tl almak isteyenler özel mesaj atınız
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Suui
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Hzr 25, 2020 11:12 pm    Mesaj konusu: Re: Yeni basım dus akademi KONU KİTAPLARI satılık Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="Suui"]Sıfır konu kitapları 500 tl almak isteyenler özel mesaj atınız[/quote
2018 basım dus akademi konu kitapları seti halen satılıktır.
Geçen yıl dus için almıştım bir kısmına çalıştım ancak özel sebeplerden sınava çalışmayı bırakmak zorunda kaldım bir kısmı boş o yüzden fiyat 500 tl
Başa dön
yalcnkaya07
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Hzr 26, 2020 5:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

özelden bilgi verir misiniz
Başa dön
Nurans
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Tem 05, 2020 7:02 pm    Mesaj konusu: Re: Yeni basım dus akademi KONU KİTAPLARI satılık Alıntıyla Cevap Gönder

Suui yazmış:
Sıfır konu kitapları 500 tl almak isteyenler özel mesaj atınız

Merhaba,mevcut mu?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız