Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Eylül 2012 Dus Sınav zorluk derecesi - ANKET
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Eylül 2012 Dus Sınav zorluk derecesi - ANKET
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

Eylül 2012 Dus Sınav zorluk derecesi - ANKET
çok kolay
7%
 7%  [ 10 ]
kolay
6%
 6%  [ 9 ]
ideal bir sınavdı
36%
 36%  [ 49 ]
zor
42%
 42%  [ 58 ]
çok zor
6%
 6%  [ 9 ]
Toplam Oylar : 135

Yazar Mesaj
hacettepeerk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 12, 2012 6:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oktemmm yazmış:
herkes nasıl bu kadar emın olabılıyor?? onu anlamıs degılım.. herkesın ısaretledıgı kendıne kolay gelıyo sanırım.. 120 sorunun tamamını brans brans cıkardık 25 sorunun falan cevabından emın degılız cevap anahtarı acıklanmadan ne desem bos..

kesinlikle katılıyorum şaibeli sorulara hocalar bile net cevap veremiyor sonumuz hayır olsun
ösym soru ve cavapları açıklamadan altta kaldım diye üzülmeyin üste çıktım diye sevinmeyin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 12, 2012 9:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence ozellıkle preklınık bır oncekı sınava gore daha zordu.dus ta kotu olan sorular ya cok zor yada cok kolay,ortası cok yoktu ve soru sayısının azlıgı yuzunden kesınlıkle bılen ve bılmeyen ayırt edılemıyor.4 soru farma ıle kımın ne bılecegını nerden anlaycaksın.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Eyl 18, 2012 6:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla sorular verilince sınav çok kolaydı diyenlerin sesi çıkmaz oldu:)gerçekler acıdır tusta farkettiyseniz kolay zor farketmez her sınav yapılabilirliği benzer bence kimse canını sıkmasın öbür sınavdan çok farklı olmaz en fazla biraz yükselir seksen altı yerlesemez diyenlere de inanmıyorum daha puanlar belli değil kimse tam tamına sınavda hangi soruya cevabını hatırlayamz emek verenlerin hak ettiğini almasını dilerim arkadaşlar
Başa dön
SOOHO
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 18, 2012 8:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

'' Tarih: 2012-09-18, 10:48:20 Mesaj konusu:
herkes yaptığı netleri doğru hatırlıyor ya da moral bozmayı amaçlamıyorsa görünüşe bakılırsa 80 üstü çok kişi var ben 76 net yaptım heralde bu durumda yerleşemeyeceğim günlerde geçmek bilmiyor sonuçlar açıklanınca anlayacağız artıkSad ''

10 dakikada iki bambaşka düşünce Smile senin kafan çok karışmış drnecg. umarım yerleşirsin istediğin yere.
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2012 3:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o on dakıka dedıgın surede sadece 20 ksıısnın seksen uzerı yaptıgını duyunca beynımden vurulmusa dondum
eee normal olmamı nasl beklersın biri acı gercek biri inandığım yinede ii dileğin için saolasın
Başa dön
dtirem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 22, 2012 1:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

muhtemelen 75-85 aralığı sıkışır gibi geliyor bana da, çünkü ösym nin genel sınav formatı yüzdelik dilimlerle çok zor-zor-orta-kolay-cok kolay olarak ayrılmış. temel bilimler nisan a göre bence çok zor olsa da, kliniğin kolay olduğunu düşünen arkadaşlara da katılmıyorum. laf kalabalığı olan soru sayısı çok fazlaydı ve heyecanını yatışıramayan birçok kişinin de soruları çok net okuduğuna da emin olamıyorum. umarım herkes emeğinin karşılığını alabilir.
Başa dön
dentim
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 22, 2012 6:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Acaba bu sınavda standart sapma olacak mı yoksa bütün sorular aynı puan mı olacak?
Başa dön
svgn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 22, 2012 7:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

standart sapma olayını ben de merak ediyorum...bu sınavda olcak denilmişti..umarım olur.. =)
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 22, 2012 9:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

normalde standart sapma olmuyormus ama bu sınavda yapmazlarsa yerlestirme tablosunda tüm puanlar aynı olur:)inanın bana seksen doksan arası çok kişi var bide ben şuna şasıyorum herkes 120 soruya da net verdiği cevabı nasıl hatırlayabiliyor ve net benim su kadar netim var diyebiliyor galiba ben de sorun var:)))))))))))))))
Başa dön
svgn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 22, 2012 10:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ösym dus sonbahar başvuru klavuzunda değerlendirme kısmında bahsettiği standart sapma mı acaba tam anlayamadım
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız