Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DUSDATA 2013 NİSAN DUS 6 HATALI SORUYA İTİRAZ DOSYASI
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DUSDATA 2013 NİSAN DUS 6 HATALI SORUYA İTİRAZ DOSYASI
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 2:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim görüşümü sormuşsun yinede söyliym ben 6 yaptım ama sorunun bencede iptal olması gerekir başvurun arkadaşım haklısınız kimse size itiraz etmeyin demiyor.. ben 0.25 için nie itiraz ediyorsunuz yok 6 ya en yakın o falan diye birşey dedim mi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dentart35
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 2:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rıdvan arkadaşım ekstraksyon diyosun basbas ama gördüğün gibi endo textbook unda vertikal kök kırıklı dişe amputasyon yapılmış..
Başa dön
tembelkedi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 2:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

adaletten yanasınız diye sormuştum.sonuçta gerçekten yanlış olan birşey varsa iptal edilmeli.neyse hakeden kazanır umarım.zaten burada ne kadar konuşsak boş.her şey ösym e kaldı artık.ordan gelecek cevabı beklicez
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 2:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tembelkedi yazmış:
adaletten yanasınız diye sormuştum.sonuçta gerçekten yanlış olan birşey varsa iptal edilmeli.neyse hakeden kazanır umarım.zaten burada ne kadar konuşsak boş.her şey ösym e kaldı artık.ordan gelecek cevabı beklicez
tabiki adaletten yanayım inşallah implant sorusu da iptal olur burada okudum işaretlemeyenler olmuş 6.25 diye hakkınızdır itiraz edin arayın hakkınızı..ama mta sorusu bariz yanlış ve ben sınavdan cıkar cıkmaz hocalara ilettim soruyu yanlış oldugundan adım gibi emindim cünkü şıklarda 1 2 yok.. ama burda çıkıp sırf siz dogru yaptınız diye soruya itiraz edenler hakkında sacma sapan konustugnuzu gördüm yok yanlış yaptıgınız soruya degilde yanlış sorulara itiraz edin,yok yazım hatasıymışta eminsen yaparmışsın falan güldüm ve cevap yazdım evet MTA sorusu bal gibi yanlıştır ve iptal olacaktır istesenizde istemesenizde
Başa dön
ss_06
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 2:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

skypa yazmış:
tembelkedi yazmış:
tabiki adaletten yanayım inşallah implant sorusu da iptal olur burada okudum işaretlemeyenler olmuş 6.25 diye hakkınızdır itiraz edin arayın hakkınızı..ama mta sorusu bariz yanlış ve ben sınavdan cıkar cıkmaz hocalara ilettim soruyu yanlış oldugundan adım gibi emindim cünkü şıklarda 1 2 yok.. ama burda çıkıp sırf siz dogru yaptınız diye soruya itiraz edenler hakkında sacma sapan konustugnuzu gördüm yok yanlış yaptıgınız soruya degilde yanlış sorulara itiraz edin,yok yazım hatasıymışta eminsen yaparmışsın falan güldüm ve cevap yazdım evet MTA sorusu bal gibi yanlıştır ve iptal olacaktır istesenizde istemesenizde

öncelikle karşınızdakiyle bi düzgün konuşun..yanlış olursa olsun iptal edilsin benim için problem değil..burda klavye delikanlılığı yapmanın da bi anlamı yok ösym ne yapman gerektiğini açıklamış yaparsın beklersin..hadi bakalım
Başa dön
ss_06
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 2:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ahmett yazmış:
ss_06 yazmış:
tembelkedi yazmış:
mta sorusu gayet açık.1 ve 2 diye bir şık olmadığına göre bu soruyu bilen herkes yapmıştır zaten.açık bulup faydalanmaktan başka bişey değil bu

kesinlikle yaa..yanlış yaptığınız sorulara değil yanlış sorulara itiraz edin lütfen...
bende böyle düşünüyordum ama yanlış yazılan madde en çok kullanılan madde olan vitapeks sırf bunu bilen biri 3 şıkkı eleyebiliyor. Ayrıca nasıl mta'nin kullanılmadığını bilerekten soru yapılabiliyorsa diger sadece kullanılan maddeleri bilerekten de mta'yi bilmeden de yapılabilecek bir soru cevap yanlış olunca kullanılan maddeleri bilen kişi yalnız 1 ve yalnız 2 arasında kalabilir. O yüzden açık aramak yanlış yaptığın soruyu eleştirme gibi tabipler bu şekilde soruyu çözmeye çalışanlara haksızlık olur.

evet katılıyorum soruyu tersten çözmeye çalışanlar için sıkıntı yaratmış olabilir ama ösym sorduğu soruya bakar..cevap mta mı ?evet mta..seçeneklerde mtanın olduğu başka seçenek var mı ? yok..hayırlısı olsun ya bi eksik bi fazla..yakında öğreniriz kader artık
Başa dön
ss_06
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 2:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

skypa yazmış:
MTA sorusu bal gibi yanlıştır ve iptal olacaktır istesenizde istemesenizde

ne hırsmış arkadaş son 15 dkdır ben de buna gülüyorum Smile
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 3:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu kadar kalitesiz sorular beklemiyordum gerçekten.Kalitesizliğin zor yada kolay olmasıyla ilgisi yok 2 şıkkı da doğru olan ya da hiç doğrusu olmayan şıklardan bahsediyorum.Prosedüre göre 5 sorunun 5 i de iptal olmalı hatta başka sorularda var,insanların bunca emeğine saygı duyulup net sorular hazırlanmalıydı,insanların emeğine zamanına yazık
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 3:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

shmetcaner yazmış:
bu kadar kalitesiz sorular beklemiyordum gerçekten.Kalitesizliğin zor yada kolay olmasıyla ilgisi yok 2 şıkkı da doğru olan ya da hiç doğrusu olmayan şıklardan bahsediyorum.Prosedüre göre 5 sorunun 5 i de iptal olmalı hatta başka sorularda var,insanların bunca emeğine saygı duyulup net sorular hazırlanmalıydı,insanların emeğine zamanına yazık
aynen aslı sorgulanması gereken konu budur işte hepimiz bi emek veriyoruz ve bukadar özensizce dikkatsizce sorular hazırlayıp karşımıza getiriyorlar..
Başa dön
ss_06
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 3:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

skypa yazmış:
shmetcaner yazmış:
aynen aslı sorgulanması gereken konu budur işte hepimiz bi emek veriyoruz ve bukadar özensizce dikkatsizce sorular hazırlayıp karşımıza getiriyorlar..

+++1
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 3:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ss_06 yazmış:
skypa yazmış:

ya bırak arkadaşım az önce insanlara yanlış yaptığınız sorulara değil yanlış sorulara itiraz edin diyen sen değilmisin MTA iptal olacak diye kendinden geçmişsin kimin hırslı oldugu belli zaten formu okuyanlar farkediyordur ayaga kaldırmışsınız ortalıgı komik
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 3:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

neyse konuyu uzatmaya gerek yok amaçsızca bir tartışma içindeyiz ki sende öyle düşünüyorsundur formu bir çok insan takip ediyor yersiz tartışmaların manası yok..
Başa dön
ahmett
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 3:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ss_06 yazmış:
ahmett yazmış:
ss_06 yazmış:
tembelkedi yazmış:
mta sorusu gayet açık.1 ve 2 diye bir şık olmadığına göre bu soruyu bilen herkes yapmıştır zaten.açık bulup faydalanmaktan başka bişey değil bu

kesinlikle yaa..yanlış yaptığınız sorulara değil yanlış sorulara itiraz edin lütfen...
bende böyle düşünüyordum ama yanlış yazılan madde en çok kullanılan madde olan vitapeks sırf bunu bilen biri 3 şıkkı eleyebiliyor. Ayrıca nasıl mta'nin kullanılmadığını bilerekten soru yapılabiliyorsa diger sadece kullanılan maddeleri bilerekten de mta'yi bilmeden de yapılabilecek bir soru cevap yanlış olunca kullanılan maddeleri bilen kişi yalnız 1 ve yalnız 2 arasında kalabilir. O yüzden açık aramak yanlış yaptığın soruyu eleştirme gibi tabipler bu şekilde soruyu çözmeye çalışanlara haksızlık olur.

evet katılıyorum soruyu tersten çözmeye çalışanlar için sıkıntı yaratmış olabilir ama ösym sorduğu soruya bakar..cevap mta mı ?evet mta..seçeneklerde mtanın olduğu başka seçenek var mı ? yok..hayırlısı olsun ya bi eksik bi fazla..yakında öğreniriz kader artık

benim bildiğim de osym'de sırf cevaplar dolsun diye bile uydurma bir madde koyulamıyor masela poliçinkokarbonat siman diye bir madde koyulamıyor:) litaretürde olması gerekiyor. neyse hangi konulara geldik böyle Smile
Başa dön
ss_06
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 3:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

skypa yazmış:
ss_06 yazmış:
skypa yazmış:

ya bırak arkadaşım az önce insanlara yanlış yaptığınız sorulara değil yanlış sorulara itiraz edin diyen sen değilmisin MTA iptal olacak diye kendinden geçmişsin kimin hırslı oldugu belli zaten formu okuyanlar farkediyordur ayaga kaldırmışsınız ortalıgı komik

Smile konuşmalarımızdan bile anlaşılıyodur eminim..umarım HAKETTİĞİNİZ sonucu alırsınız..iyi akşamlar.......
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 3:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Birbirini amansızca ezip kıran meslekler sırasında ilk sıradayız heralde.Hiç bi konuda birlik olmayı beceremiyoruz.Sınav kazanılır kaybedilir,soru iptal olur veya olmaz ,ama bunlar için insanlar birbirini kırmamalı ,hele meslek bu haldeyken birlik olmazsak ,bizi ilk etapta yine "biz"eziyor olacağız
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 3:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

shmetcaner yazmış:
Birbirini amansızca ezip kıran meslekler sırasında ilk sıradayız heralde.Hiç bi konuda birlik olmayı beceremiyoruz.Sınav kazanılır kaybedilir,soru iptal olur veya olmaz ,ama bunlar için insanlar birbirini kırmamalı ,hele meslek bu haldeyken birlik olmazsak ,bizi ilk etapta yine "biz"eziyor olacağız
bu da bambaşka ve bir o kadar da doğru bir konu..ama sorun yok dostum herkeste birazda stres var sanırım konu kapandı ama zaten .. iyi akşamlar herkese
Başa dön
ss_06
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 4:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

shmetcaner yazmış:

kimseyi kırmak niyetinde değilim şahsen ben..yanlış bulduğum soruların itirazını yaptım..ama burda neden itiraz ettin sen yanlış yapmışsın soruyu gibi bi tepki aldım ki çok enteresan geldi..birbirini mesleğinden ötürü değil insanlığından kırmamak lazım aslında da ilkini başaramıyoken bu daha bi zor olur Smile e tabi stres sıkıntı
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 4:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ss_06 yazmış:
shmetcaner yazmış:

kimseyi kırmak niyetinde değilim şahsen ben..yanlış bulduğum soruların itirazını yaptım..ama burda neden itiraz ettin sen yanlış yapmışsın soruyu gibi bi tepki aldım ki çok enteresan geldi..birbirini mesleğinden ötürü değil insanlığından kırmamak lazım aslında da ilkini başaramıyoken bu daha bi zor olur Smile e tabi stres sıkıntı
çok komik ya gerçekten 1 sayfa önce ne yazmışsn şimdi ne diyorsun:) neyse dostum evet haklsın kusura bakma Wink
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 4:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizim sonuçlar geç acıklanacak gibi ozman dimi itirazlarda varken
Başa dön
ss_06
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 4:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

skypa yazmış:
ss_06 yazmış:
shmetcaner yazmış:

çok komik ya gerçekten 1 sayfa önce ne yazmışsn şimdi ne diyorsun:) neyse dostum evet haklsın kusura bakma Wink

ya bi kere dostum deyip durmuşsun nerden dost oluyosak konuşma tarzına dikkat eder misin.. özel mesajda doğru düzgün cevap yazmışım sana hakaret etmemişim bişey yok.. ne derdin varsa ösymyle hallet yetkili merci ben değilim..

En son ss_06 tarafından Cum Nis 19, 2013 4:58 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
5. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız