Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - uyurken ingilizce öğrenmek
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

uyurken ingilizce öğrenmek

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
alii
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal May 07, 2013 11:31 pm    Mesaj konusu: uyurken ingilizce öğrenmek Alıntıyla Cevap Gönder

daha önce hipnozla eğitim falan görmüştüm ama bugün nette uyurken ingilizce öğrenmek diye birşey gördüm. teorik problemim yok(üds-80) ama konuşma ve anlama sıfır. pratik ingilizce acısından faydası olurmu acaba.

kullanan varmı arkadaşlar?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
kemal_b_w
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 08, 2013 12:07 am    Mesaj konusu: Re: uyurken ingilizce öğrenmek Alıntıyla Cevap Gönder

alii yazmış:
daha önce hipnozla eğitim falan görmüştüm ama bugün nette uyurken ingilizce öğrenmek diye birşey gördüm. teorik problemim yok(üds-80) ama konuşma ve anlama sıfır. pratik ingilizce acısından faydası olurmu acaba.

kullanan varmı arkadaşlar?

Ilk defa duydum böyle birşeyi, bilgiler kalıcı oluyor mu ki acaba....
Başa dön
tembelkedi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş May 08, 2013 12:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim de ingilizcem pratikte biraz yetersiz kalıyor.geçenlerde bir şey buldum youtubeda.misterduncan diye birinin videoları.ben onları izliyorum bu aralar.faydalı olduğunu düşünüyorum.pratik kullanımları anlatıyor.ingilizce altyazı şeklinde geçiyor konuşmalar.
Başa dön
warol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 08, 2013 2:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asparagas
Başa dön
dentalmarketim55
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Hzr 27, 2016 6:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uyurken ingilizce seti bencede asparagas. Yalnız uyumadan önce kelime ezberlemek ya da ingilizce film izlerken uyumak faydalı oluyor.

Dentalmarketim, Aeratör, Aeratör Başlığı
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız