Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - saglik bakanligi kadroso
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

saglik bakanligi kadroso

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dentista
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 08, 2013 3:16 am    Mesaj konusu: saglik bakanligi kadroso Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba,
Saglik bakanligi kadrosundan uzmanliga giren bir kisi bitirdikten sonra tazminati odeyip mecburi hizmetten muaf olup, uzmanlik belgesini alabiliyor mu?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
serayhan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 08, 2013 5:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben olmuyo diye duydum arkadaşım ama istersen emin olmak için bir de bakanlığa sor yardımcı oluyolarmış
Başa dön
erol karsl?
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 08, 2013 11:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benimde benim için önemli bi sorum olacak bilen varsa makbule geçer ,sağlık bakanlığı kadrosundan girince akademisyenlikkonusunda sıkıntı olur mu merburi hizmetten dolayı
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
alii
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 08, 2013 11:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

erol karsl? yazmış:
benimde benim için önemli bi sorum olacak bilen varsa makbule geçer ,sağlık bakanlığı kadrosundan girince akademisyenlikkonusunda sıkıntı olur mu merburi hizmetten dolayı

önce mecburi sonra akademisyenliğe devam edebilirsin
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 1:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Saglik bakanligi kadrosunda yuklenme senedi bedeli odense bile yalnizca 2 seneden muaf olursunuz.. 2 sene yaparsiniz 4 yillik uzmanliklar icin.. Yani tamamen muaf olunamiyor..
Başa dön
fftmsg
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 2:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şimdiki sınavda sağlık bakanlığı kadrosundan herhangi bir uzmanlık dalına yerleşip daha sonraki sınavlarda sağlık bakanlığı ya da yök kadrosundan başka bir bölümü kazanıp oraya geçtiğimiz durumda yine imzalatılan senetle yükümlü tutuluyormuyuz ???
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 2:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet yukumlu oluyorsunuz acik bi sekilde yaziyor zaten..
Başa dön
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 3:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fftmsg yazmış:
şimdiki sınavda sağlık bakanlığı kadrosundan herhangi bir uzmanlık dalına yerleşip daha sonraki sınavlarda sağlık bakanlığı ya da yök kadrosundan başka bir bölümü kazanıp oraya geçtiğimiz durumda yine imzalatılan senetle yükümlü tutuluyormuyuz ???

dersaneden bir hocaya maille sordum,dersaneye de sordum sağlık bakanlığından yerleştiğinizde tekrar sınava girip başka bölüme yerleşmek için en az 3 ay içinde istifa edip tazminatı da ödemeniz gerekiyormuşki başka bölüme geçebilesiniz. yine sağlık bakanlığı seçecekseniz bile. bana böyle cevap verdiler.
Başa dön
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum May 10, 2013 5:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cevat hocaya mail atmıştım aynen şöyle
Hocam meraba. sağlık bakanlığı kadrosuna yerleşip, sonraki sınavlara girip daha iyi bir puan alıp , yeniden sağlık bakanlığı kadrosuyla girme şansımız var mı? teşekkürler
cevat hoca: Yeniden sınava girebilmen lçin istifanin kabulunden sonra üç ay geçmesi gerekiyor... Bu durumda tekrar başlayabilirsin...
bu durumda istifa edip tazminatı ödedikten sonra en az 3 ay sonra sınava girilebiliyor demekki. aynı şeyi dersanedede söylediler. tustada mı böyle oluyor ?
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt May 11, 2013 6:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet dtsrn tusda da boyle oluyor Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız