Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ÖSYM Artık soruları yayınlamayacak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ÖSYM Artık soruları yayınlamayacak

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dt_fehim
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 12, 2013 11:18 pm    Mesaj konusu: ÖSYM Artık soruları yayınlamayacak Alıntıyla Cevap Gönder

BAZI KANUN VE KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ MECLİSTEN GEÇTİ

MADDE 34- 9/10/2003 tarihli ve 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanununun 2 nci maddesine aşağıdaki fıkra eklenmiştir.
“Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından uygulanan sınavlara ait soru ve cevaplar bu Kanun kapsamı dışındadır.”

Bu duruma göre eğer önümüzde ki günlerde Cumhurbaşkanı!da durumu onaylarsa artık ÖSYM soruları yayınlamayacak, dolayısıyla hatalı sorular arada kaynayacak, sorulara itiraz edilemeyecek, dolayısıyla sorular daha özensiz hazırlanacak,

Hatırlatma : Her sınav (SADECE DUS İÇİN) ortalama 3-5 Soru iptal ediliyor ve bir kaç sorunun şıkkı değişiyor !!!

Adaletsiz, Güvensiz, Özensiz sınavlar ile geleceğimizi mahvetmelerine izin vermeyelim

TTB yi Haklarımızı savunması adına göreve davet ediyorum.

Dershanelerden, Sami hoca'dan da destek bekliyorum.

LÜtfen TTB ye ulaşabileceğimiz her şekilde ulaşalım.
Cumhurbaşkanı onaylamadan bu durumu çözümlemeliyiz...

Twitterda hastag 'a ayrıca destek verelim: #ösymsorularısaklama
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
didemm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 13, 2013 6:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya bu nasıl bir adaletsizlik anlamıyorum soruları yayınlamamakda ne demek ya resmen torpilin daniskasını oynatcaz görün bak diyor ya biz nasıl bir sınavı kazanmak için uğraşıyoruz sanki basitmiş gibi hemencecik yok dus yılda bir olsun yok soruları vermicez zaten kadro sayısına girmiorum bile dalga geçiyorlar ya resmen. buna nasıl itiraz edilir bilmiyorum ama itiraz edenlerede sonuna kadar destek vermeye hazırım itiraz etmeliyiz bencede. geçen nisan 2013 sınavında 6 soru hatalıydı bence daha fazla ama 2si düzeltildi 4 ü dava edildi bu az bi oranmı ya
Başa dön
glsm63
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Tem 28, 2013 12:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herşey torpil zaten ya emek verenler nolacak? Millet itiraz dilekçesi gönderir cevap gelmez. Bir de sorular saklansın. KPSS, YGS, TUS, DUS....skandalları
Başa dön
tarcin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 24, 2013 6:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kesinleşti mi arkadaşlar soruların yayınlanmıcak olması?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız