Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Doktora öğrencisi dus kazanırsa eğitim tayini isteyebilir mi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Doktora öğrencisi dus kazanırsa eğitim tayini isteyebilir mi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 5:09 am    Mesaj konusu: Doktora öğrencisi dus kazanırsa eğitim tayini isteyebilir mi Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar. Doktora periodontoloji öğrencisiyim dus radyoloji yazmayı düşünüyorum ama bulunduğum şehir radyo açmadı başka bir şehre de gitmek istemiyorum dus ile gidip yerleştigimde eğitim durumundan tayin isteyebilir miyim bilgisi olan var mı ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 7:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam dusla radyoya gidip hangi vasıfla geri geleceksiniz anlamadım..ya dus radyoya gidersiniz yada doktoroya devam edersiniz..
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 7:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Doktora öğrencisi vasfıyla . Sonuçta doktora eğitimi gördüğüm şehirde kadrom yok kadrom adsm de görülüyor şimdi dusla gidersem başka şehre gene eğitim durumumda yök kadrosuyla dus eğitimi başlayacak kadromu eğitim durumundan doktora gördüğüm şehre aldırabilir miyim onu merak ettim doktora dusa engel degil ki işte farklı şehirlerde olrsa sıkıntı..
hcttp1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 8:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Isteyemezsin
Başa dön
kanojoo
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 9:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pek mümkün değil sanki
omerf92
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 12:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hem adsmde çalışıp hem de doktora yapılıyor mu ?
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 2:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam adsmde çalışıp doktora yapabılırsın onda sıkıntı yok ama onu sormuyosun..dus radyo ya gıdersem dıyorsun..dusla gıttıgın radyo zaten egıtım hem doktora hem uzmanlık olmaz dusla gıdersen doktoran kalır..ya dusla uzmanlık yaparsın Adsm kalmaz yada Adsm ıle doktora..
Başa dön
omerf92
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 2:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jasco yazmış:
Hocam adsmde çalışıp doktora yapabılırsın onda sıkıntı yok ama onu sormuyosun..dus radyo ya gıdersem dıyorsun..dusla gıttıgın radyo zaten egıtım hem doktora hem uzmanlık olmaz dusla gıdersen doktoran kalır..ya dusla uzmanlık yaparsın Adsm kalmaz yada Adsm ıle doktora..

Sağolasın. Normal devlet atamasıyla adsmye atanıp aynı zamanda doktora yapılıyor mu diye sormuştum. Ama saatler çakışmıyor mu nasıl 2'si bir arada yapılıyor?
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 6:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam yapabılırsın bu sekılde..haftalık 40 saatini dolduracaksın adsmde..gündüz okul aksamları adsmde 40 saatin dolacak sekılde ayarlanır..yorucudur cekılır dert degıldır..helede doktoranın sonu bellı degılken hıc tavsiye etmem 4-5 yıl eziyet cekmeyı..Ada'm gıbı 1 yıl ezıyet çek dus U kazan daha kolay..
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 7:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kesinlikle haklısınız gece nöbetleriyle sonu belirsiz bi işe girecegine dusa çalış kral ol..
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız