Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Davalar hakkında. .
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Davalar hakkında. .
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 31, 2016 9:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pek haz etmesem de foxta portakal falan vardı ona twitter üzerinden yazıp meseleyi anlatılsa belki ?!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 31, 2016 9:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dgs mi ne 37 günde açıklanmadı diye herkes duydu bizim sesimizi kimse duymuyo
Başa dön
maymuns
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 31, 2016 9:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuzgerekli yazmış:
Pek haz etmesem de foxta portakal falan vardı ona twitter üzerinden yazıp meseleyi anlatılsa belki ?!

+1
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 31, 2016 9:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Twitter kullanmadığımdan sadece yönlendirme yapabilirim.. Drtustan kopya çektim ve evet bakan m.vekili etiketleyerek hashtagı paylaşmak lazım.ve aklıma gelen ilk m.vekili de ortocu olan Trabzon m.vekili adnan gunnar..
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 31, 2016 10:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nası yapacaz gösterebilir misiniz, gerekirse twitter açarız hashtag nası oluyor bilmiyorum
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 31, 2016 10:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Nası yapacaz gösterebilir misiniz, gerekirse twitter açarız hashtag nası oluyor bilmiyorum

Öncelikle drtusta 21.00de yazacaklar konu açmışlar drtusa üye olan biri var mı? oraya yazsak onlar bizim için #osymdusuacikla'yı eklese biz de onlar için #osymtusuacikla'yı daha çok ses getirir hashtag dediğimiz bu # ile başlayan cümleyi twitterdan paylaşmamız yeterli
Başa dön
salmonella
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 31, 2016 11:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Znoe yazmış:
Helps yazmış:
aleks yazmış:
Ankara datayı aradım. Dava devam aşamasındaymiş. Idari mahkemedeymiş hala, bölge mahkemesine gönderilmemiş, bilirkişi atanmamiş. Ne kadar surede bitecegi hakkında bilgileri yokmus malesef, biraz daha beklicez sanırım

Burda ve drtusta ösym sınav davaları için bi yönerge vardı 3 gün ösym tebliğe savunma süresi 15 gün bilirkişi atanması ve davanın sonuca bağlanması diyordu, 7 sinin olduğu haftaya denk gelir diye düşünüyodum hep o süreler uzayabiliyor muymuş🙁 Çok üzücü artık kimsenin bekleyecek gücü kalmadı

Avukat arkafasima şimdi danıştım osym nin attığı yazıyı da yolladım dediği şey şu
Tebliğ edildiği tarihten itibaren temyize gitme hakkı var ki zaten kesin gider bunun için dilekçe süresi 5 iş günü
15 iş günü içinde de temyiz sonucu açıklanır.. bu rakamlar maksimum sayılar 8 iş gününde de açıklayabilir 3. İş gününde de ama 16. İş gününde açıklayamaz.. dedi bu durumda her şey en geç en agirdan alınırsa şayet 20 ekim tebliğ tarihinden itibaren maksimum en geç 20 iş günü içinde açıklanması gerekiyor bu da en geç açıklanma tarihini 17 kasim 20. İş gününe gelir 17 kaşimdan önce açıklanmak zorunda yani

yaklaşık 10 gun once ben de danıştım bi tanıdıgıma en gec su gun olur filan demedi.tebligatlar ptt ile yapılıyor bu bile sureci azda olsa uzatabilir ,soru iptali gercekleşirse osym cok buyuk ihtimal temyize gider,ayrıca gecen senenin davasında soru iptali olmamış osym kendisi iptal etmiş mahkeme diğer 1 soruyu iptal etmemiş temyiz olmamış yani.soru iptal edilmezse daha kısa surer dedi.
tabii en iyi bilgiyi davayı acan avukat verir.
Başa dön
sznbrn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 7:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar belki bir faydası olur twitterdan vs sesimizi duyurmak için organize olmak amaçli yöneticisi olduğum facebookdaki 'Diş Hekimliği Öğrencileri' grubundan birşeyler yapabilirz belki çünkü buradan organize olmak çok zor ögrenci asistan 3800 civarı üye var kusura bakmayın çok sık takip edemiyorum forumu
link de vereyim vereyim https://www.facebook.com/groups/dhogrencileri/
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 5:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

twitter uzerinden etkin bir hesap olan disimindoktoruna mesaj attım. bu tur birkac hesap daha var binlerle ifade edilen sayilara ulasabilecek. bildiklerinize ulasirsaniz isimiz kolay olur. #osymdusuacıkla hashtagi uzerinden gidebiliriz. belirli bir saat araliginda olsun isterseniz ayrica onu da bildiririm.
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 5:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Surgeon66 yazmış:
twitter uzerinden etkin bir hesap olan disimindoktoruna mesaj attım. bu tur birkac hesap daha var binlerle ifade edilen sayilara ulasabilecek. bildiklerinize ulasirsaniz isimiz kolay olur. #osymdusuacıkla hashtagi uzerinden gidebiliriz. belirli bir saat araliginda olsun isterseniz ayrica onu da bildiririm.

Bence de bi saat belirleyelim drtus ile de iletişime geçersek onlar dün gece baya başarılıydılar milletvekillerine ulaştılar yönerge vereceğiz yazmış bir milletvekili
Başa dön
diti
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 5:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar bu ülkede herhangi birseyin hakkiyla ve düzgün yapilma ihtimali yok. Osym yi ariyorum herhangi mantikli bir cevap yok" biz de sizle birlikte ögreniyoruz "dedi bana . Sinava giren cok fazla kisiyiz. Tipcilar ayarlayip sürekli osym yi gün icinde mesgul ediyorlardi. Bir ise yarar mi sanmiyorum ama en azindan bize yaptiklari yildirma politikasini deneyelim diyorum. Hergun 500 kere arasak bu bile bir farkindalik yaratir belki(!!) En azindan sosyal medyanin yani sira bunu da yapalim diyorum.

En son diti tarafından Sal Ksm 01, 2016 5:51 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 5:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sosyal medyada da #osymtusuacıkla ve #osymdusuacıkla hashtaglerini beraber kullanalım.
Başa dön
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 6:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

diti yazmış:
Arkadaslar bu ülkede herhangi birseyin hakkiyla ve düzgün yapilma ihtimali yok. Osym yi ariyorum herhangi mantikli bir cevap yok" biz de sizle birlikte ögreniyoruz "dedi bana . Sinava giren cok fazla kisiyiz. Tipcilar ayarlayip sürekli osym yi gün icinde mesgul ediyorlardi. Bir ise yarar mi sanmiyorum ama en azindan bize yaptiklari yildirma politikasini deneyelim diyorum. Hergun 500 kere arasak bu bile bir farkindalik yaratir belki(!!) En azindan sosyal medyanin yani sira bunu da yapalim diyorum.
bunun bir etkisi olacağını sanmam ösymyi o kadar çok aramanın. sonuçta olay mahkemede, mahkeme bittiği gibi ösym açıklar sınavı günde 1000 kere aramak onları hızlandıramaz, mahkemeyi ararsak belki Smile
Başa dön
dtkompozit
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 8:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ösym hukuk müşaviri Elif hanim aradi. 20 si tebliğ edilmiş ama sadexe 65,66,22,6 . sorular eline ulasmis.Savunmalari yapilmis.Bilirkisi secilecekmis.Diğer sorular ellerine ulasmamis sanirim.Onlara dava acilmadi mi? bu klinik bilimlerdeki bu numaralar hangi sorular? Dersane hatali tespit edilen tum sorulara dava acilacak demisti.
Başa dön
dtkompozit
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 8:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ösym hukuk müşaviri Elif hanim aradi. 20 si tebliğ edilmiş ama sadexe 65,66,22,6 . sorular eline ulasmis.Savunmalari yapilmis.Bilirkisi secilecekmis.Diğer sorular ellerine ulasmamis sanirim.Onlara dava acilmadi mi? bu klinik bilimlerdeki bu numaralar hangi sorular? Dersane hatali tespit edilen tum sorulara dava acilacak demisti.
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 9:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

6 -> c faktörü
22-> cerrahi kırık (iptal edilen)
65-> ept
66-> anestezi

http://www.dusdata.com/30639/2016-dus-hatali-sorular

yanılmıyorsam bu sorular ve voksel sorusu için de ösym bilgi edinmede tebliğ edildi diye bilgilendirmede soru numarasını belirtmişti o da mı yok

En son Helps tarafından Sal Ksm 01, 2016 9:02 pm tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 9:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkompozit yazmış:
6 c faktördü sanırım 22 lefort zaten iptal 65 66 ise anestezi ve ept
Başa dön
Znoe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 9:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Helps yazmış:
6 -> c faktörü
22-> cerrahi kırık (iptal edilen)
65-> ept
66-> anestezi

http://www.dusdata.com/30639/2016-dus-hatali-sorular

yanılmıyorsam bu sorular ve voksel sorusu için de ösym bilgi edinmede tebliğ edildi diye bilgilendirmede soru numarasını belirtmişti o da mı yok

+1
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 9:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkompozit yazmış:

hocam Elif hanıma deseydiniz web sitenizden 5 soru aciklamasi yapıldı siz 4 soyluyorsunuz diye..bunların bırbırınden haberi yok..
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 9:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben geçen ki söylentilerden sonra sordum burhan beye hayır hocam sekizine de dava açıldı önceden başvuru yaptık zaten itiraz sonuçlarını beklemedik demişti.bence kendimizi strese sokmayalım arkadaşlar.eksik biliyo olabilir
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Sonraki
4. sayfa (Toplam 23 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız