Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Ankaradaki arkadaslar ses verebilir mi ?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Ankaradaki arkadaslar ses verebilir mi ?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 8:54 pm    Mesaj konusu: Ankaradaki arkadaslar ses verebilir mi ? Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar facebooktaki gruptan anladigimiz kadariyla bilirkisi sureciyle ilgilenen dis hekimi yok. bu konuda ne durumdayiz,kimler ilgilenebilir?

ilgilenmekten kastim gecen sene tusta osymden bir memurla birlikte ilgili yerlere giderek bilirkisi surecini oldukca kisalttiklarini soyluyorlar.boyle bisey yapabiliriz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 9:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ankaradayım ama cuma istanbula gideceğim maalesef.bayadır söylüyorum burda bunu.başka ilde olan ve boşta olan arkadaşlar da gelip konaklayabilir ama herkes oturduğu yerden iş hallolsun istiyor.gene de yarın bile uğraşırım yani.sadece şehrin yabancısıyım bana biraz yol tarifi lazım
Başa dön
Asimili
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 9:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben ankarada olucam haftaya carsambadan sonra toplanılıp bişiler düşünebiliriz
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 9:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haftaya carsambaya kalmamamiz lazim. bugun yarin bilirkisiler atanir,atandigi gibi evraklari goturmek lazim,posta muhabbetine girdi mi isler cok uzar
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 9:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende ankaradayim elimden geleni de yapmaya hazrim sadece proseduru cok iyi bilmiyorum tam olarak napacagimizi birisi soylerse sevinirim
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 9:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

anladim. oncelikle burhan beyle irtibata gecmek lazim.adres ve numarasi var, pirella bu konuda yardimci olacaktir. bilirkisi atandiktan sonra osymden belgeleri bir memur nezaretinde alip ilgili kurumlara goturmek gerekiyor.Postaya kaldi mi ankara icinde 1 hafta dolasir evrak.
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 9:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

E2015 TUS sürecinin nasıl olduğu ile ilgili bir yazı paylaşılmış,bizim için yol gösterici olur en azından

2015 eylül sürecinin size bir yol gösterici olması anlamında yapılanları ayrıntılı olarak yazacağım.Öncelikle bir kaç tavsiyede bulunacağım..her şeyi datadan anlamsız ve mantıksız.Sonuçta bu bir hak arama ve hakkı hep beraber aramalıyız.Katkı da bulunmak için toplanmayı beklemeyin,siz katkıda bulunursanız size katılan çok olur.E2015 de davayı hızlandırmak için 2-3 kişi kendi çapında çaba sarf ederken bir anda birleşildi,destekçilerimiz arttı ve dava süresi kısaltıldı.Diyeceksiniz dava süresi nasıl kısaldı?Taraflara tanınan bazı süreler var,bu sürelerden kısaldı hep.Bir takım ayak işlerini avukatların ve ya data'nın bakması imkansız.Bu işler devlet işlerinde angarya ile alakalı işte buralarda bizler devreye girdik.Dava dosyaları birleştirilirken dosyalar aynı bina ve katta ki 4 ve 5 mahkemeden birbirine posta ile gidiyor mesela:).Şaka değil gerçek.Buralara dokunmanız ve hızlandırmanız lazım.Öncelikle bölge idare mahkemesi başkanı ve müdürü ile görüşüp bilgi alındı.Daha doğrusu başkan bişey söylemedi ama müdür yardımcı çok saolsun:)O anda ünilerden bilirkişi ile evraklar eksikti,ilgili ünilere gidilip biraz acıtasyon biraz tatlı dil ile bir an önce belgelerin yollanması istendi.Aynı gün içinde belgeler geldi ve taraflara itirazı olup olmadığı soruldu ve bunun için 7 gün süre verildi.Burhan Bey aynı gün içinde gelip itiraz olmadığının beyan etti ve kararı ösym aps ile yolladı.Biz bu 7gün olayını sevmedik ve akşam forumda telefon timi kurduk,saatleri bölüştük ve ertesi gün sabahın ilk ışıkları ile ÖSYM yi taciz etmeye başladık.Sonra ÖSYM hukuk müşavirliği ile görüşmek için ÖSYM ye gittik ancak bizi içeriye almadılar.Daha sonra buradan içeri alınmadığımızı söyleyince burada okuyan herkes aralıksız ÖSYM yi aradı ve 1 saat sonra hukuk müşaviri bizle görüşmek istedi.Durumu anlattık ve aynı gün öğleden sonra evrağı mahkemeye yollayacağını söyledi ve yolladı da.Bizler tabi o sırada mahkemenin kapısında bekliyorduk:)Daha sonra müdüre baskı kurduk ve ertesi gün karar yazılıp imzalandı ve soruları bilirkişilere yollanacaktı.Bu arada birkaç ayak işi vardı,fotokopi,dava dosyası vb onları hallettik.Sonra soruları bilirkişiye posta değil de yanımıza bir memur verilsin biz arkadaşı istediği yere *****ürelim dedik onlarda kabul etti saolsun.soruları dağıttık,3 gün sonra topladık ve mahkeme kararı yazdıktan sonra ÖSYM ye yolladı.Bundan sonra hergün ÖSYM yi taciz ettik ve amacımıza ulaştık.Yaptığımı her basamağı ve bilgiyi burda paylaşarak burda ki arkadaşlarında telefon başında taciz etmeleri için diri tuttuk.Size tavsiyem kimseyi beklemeyin,taşın altına eliniz koyun.Yardımcı olabileceğim birşey olursa,elimden geleni yaparım..Bu vasıta ile eylül emeği olan başta dr_galatasaray,CI_SOS,carlos 'a adını şu an hatırlayamadığım diğer arkadaşlara(kusura bakmasınlar:D) ve telefon timine tekrar teşekkür ederim.
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 9:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pirellaaaaaa! Kız bizim için randevu alabilcenmi? Ben alayım dedim sallamadılar
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Surgeon66 yazmış:
anladim. oncelikle burhan beyle irtibata gecmek lazim.adres ve numarasi var, pirella bu konuda yardimci olacaktir. bilirkisi atandiktan sonra osymden belgeleri bir memur nezaretinde alip ilgili kurumlara goturmek gerekiyor.Postaya kaldi mi ankara icinde 1 hafta dolasir evrak.
anladım hocam o zaman önce burhan beyle bir görüşmemiz lazım
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 23, 2016 10:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
Pirellaaaaaa! Kız bizim için randevu alabilcenmi? Ben alayım dedim sallamadılar

Tabi alayım
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 6:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gençler yarın için ankarada ikamet edip müsait olanlar hilumpulmonalis adlı arkadaşa yardımcı olabilecek mi? Bir iki kişi de olsa vardır diye düşünüyorum.
İşi olan ya da uzakta olanlar, gelemeyecek olanlar olarak size teşekkür ederiz şimdiden.
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuzgerekli yazmış:
Gençler yarın için ankarada ikamet edip müsait olanlar hilumpulmonalis adlı arkadaşa yardımcı olabilecek mi? Bir iki kişi de olsa vardır diye düşünüyorum.
İşi olan ya da uzakta olanlar, gelemeyecek olanlar olarak size teşekkür ederiz şimdiden.

aaa ne demek kardeş hemen arkadaşla iletişime geçiyorum tabi gidelim Smile
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuzgerekli yazmış:
rumuzgerekli yazmış:

çok iyi bir kişi bulduk sağol rumuz kardeş sağol Smile
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuzgerekli yazmış:
rumuzgerekli yazmış:
rumuzgerekli yazmış:

bravo beyler çok iyi iş çıkardınız tebrik ederim. arkanızdayız Smile) teşekkürler Smile))
Başa dön
dt92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuzgerekli yazmış:
rumuzgerekli yazmış:
rumuzgerekli yazmış:
rumuzgerekli yazmış:

bravo beyler çok iyi iş çıkardınız tebrik ederim. arkanızdayız Smile) teşekkürler Smile))

Hahah😂 ironinin böylesi 😂😂
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün herkesin erken yatası gelmiş.
Başa dön
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 8:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar Ankaradayım bir şey yapılacaksa yardım için elimden geleni yaparım.
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 8:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş mesaj attım
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 8:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
Bugün herkesin erken yatası gelmiş.

Uyumadım.Ama çok dertlisiniz bugün rahatsz etmylim sizi hilum Smile
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 5:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ankarada olsaydim gelirdim diyor herkes, kimse bu is icin ankaraya gelmiyor, ankaradakiler de hic yardmci olmuyor, biz kac kere seslendik buradan kac baslik actik topu topu 3 kisi olabildik, yine de biseyler ypmk icin avukatla gorlusup bilgi alip hareket etmek istedik, burhan beyden 1 randevu bile alamadik.
Biz bu islerle ugrasirken naptiniz dunyayi kurtardiniz mi tavrindaki arkadaslari da unutmamak lazim.
O yzden artk bisey yapmayi dusunmuorm bu konuda. Ztn baktim olacagi yok biz dis hekimlerinden de hic birlik fln olmaz devlet atamasi yaptm artk sinav bian once aciklanmasini fln da istemiyorum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız