Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Yeni TDB başkanı İlker Cebeci twitter\\\'dan yazdı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Yeni TDB başkanı İlker Cebeci twitter\\\'dan yazdı
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hcttp1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 3:29 am    Mesaj konusu: Re: Soru İptalleri! Alıntıyla Cevap Gönder

detutopik yazmış:
Sevgili Arkadaşlar;
Dersane kulislerinde hiçbir sorunun iptal edilmeyeceği konuşuluyor.Hocalar bilhassa soyluyor.Hocalarımız olaylara artık karamsarlarmıs.Kimse beklentiye girmesin diyolarmıs.

Neye dayanarak söylüyorlar bunu? Bilirkişiyle irtibattalar o zaman? Veya en azından bir duyum aldılar? Ama dava süreci hakkında bizden fazla birsey bildikleri yok.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 3:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya zaten dershane hocaları her şeyi biliyo öncesinden bence ya da öngörüyorlar. Ama herşeyi öngören insanlar başta hata yok dedikleri sorular için bile gazlayıp dava açtırdılar... şuan iptal olmayacak demeleri şaşırtmadı
Başa dön
naruron
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 3:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dalga mı geçiyorlar bizimle bu "hocalar"?
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dersaneye parayı verirken çok karamsarım bence beklentiye girmeyin çok fazla deseydim keşke.
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya hani sağ olsunlar emekleri de var üzerimizde kötü bişey söylemek istemiyorum ama bu süreç bu kadar uzamayabilirdi
Başa dön
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:21 am    Mesaj konusu: Re: Soru İptalleri! Alıntıyla Cevap Gönder

detutopik yazmış:
Sevgili Arkadaşlar;
Dersane kulislerinde hiçbir sorunun iptal edilmeyeceği konuşuluyor.Hocalar bilhassa soyluyor.Hocalarımız olaylara artık karamsarlarmıs.Kimse beklentiye girmesin diyolarmıs.

Hocam bu bilgi hocaların bir duyum üzerine söylediği bir şey mi?
Başa dön
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:21 am    Mesaj konusu: Re: Soru İptalleri! Alıntıyla Cevap Gönder

detutopik yazmış:
Sevgili Arkadaşlar;

Hocam bu bilgi hocaların bir duyum üzerine söylediği bir şey mi?
Başa dön
hotaruuu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaynaklara güvenmiyorlarsa biz 2 aydır neyi bekliyoruz? Çok talihsiz bir açıklama olmuş bu. Hatalı değilse sorular neden dava açıldı ki o zaman?
Başa dön
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hotaruuu yazmış:
Kaynaklara güvenmiyorlarsa biz 2 aydır neyi bekliyoruz? Çok talihsiz bir açıklama olmuş bu. Hatalı değilse sorular neden dava açıldı ki o zaman?

+1
Az çok konulara hakim bir dusiyer bile bazı soruların yanlış olmadığını net bir şekilde görebilirken, sırf soruyu yanlış yapanların gönlü olsun diye onları da davalara eklediler.Bunlar tartışıldı buralarda.Yazık şu kadar bekleyen suçsuz insana ne diyeyim.
Başa dön
dt92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kuliste söylenen söylentilerle sadece huzursuz ediliyoruz, şu zamanlarda kesin olmayan hiçbirşeyi kimse dile getirmesin rica ediyorum.
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gene bir detutopik vakası... Bilirkişiye mi açıp sormuşlar? Bilirkişi incelemesini bitirmiş de raporunu sunmadan önce hocalara ""sizin soruların işi yaş" mı demiş?... Mahkeme karar vermiş de mahkeme kararını kimse duymadan önce hocalar mı almış?...

Her duyduğunuzu yazıp da insanları galeyana getirmeyin...
Başa dön
Hamlet
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burada okuyunca internette bakındım biraz bilirkişi ücreti ne zaman yatıyor diye.Çok açıklayıcı bir şey bulamamakla beraber mesela birisi bilirkişilik ücretini bir türlü alamadığını yazmış.yani davacı mahkemeye veriyor parayı.mahkeme raporu aldıktan sonra bilirkişiye parasını veriyor gibi anladım.yani davacılar parayı yatırdı da o direk rapor yazıldı bilirkişiye parası verildi demek olmayabilir.keşke bir avukat tanıdığım olsaydı sorardım direk:(
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hamlet yazmış:
Burada okuyunca internette bakındım biraz bilirkişi ücreti ne zaman yatıyor diye.Çok açıklayıcı bir şey bulamamakla beraber mesela birisi bilirkişilik ücretini bir türlü alamadığını yazmış.yani davacı mahkemeye veriyor parayı.mahkeme raporu aldıktan sonra bilirkişiye parasını veriyor gibi anladım.yani davacılar parayı yatırdı da o direk rapor yazıldı bilirkişiye parası verildi demek olmayabilir.keşke bir avukat tanıdığım olsaydı sorardım direk:(

arkadaşlar bilirkişilik yapan(başka bir hukuk dalında) bir yakınıma sordum ücret önce yatırılıyor sonra bilirkişiyle haberleşiliyor onaylanıyor sonra dosya teslim ediliyor rapor yazımından sonra ücreti bilirkişi alıyor bizde de bununla aynı olması muhtemel
Başa dön
detutopik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar hocaların kimle bağlantısı var ben bilemem,ama kendilerince karamsarlarmıs artık.Sevgili 'Waters' ben duyduğum her görüşü burda dile getireceğim,muhatabım değilsin onu bil sadece.Bilirkişilerin de savunmasını emin olun hocalar az çok tahmin ediyor.
Başa dön
Hamlet
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler Helps Smile rapor çıkmıştır bir haftaya kadar açıklanır diye kendimi kandırmayacağım en azından.zaten iki aydır kandıra kandıra artık kendim kendime 'sen beni ***** yerine koyuyorsun' demeye başladım.Valla yakında kendi kendime küsebilirim.Biraz daha açıklamasınlar bakalım ne kadar sürede kendimi köprüden atacak seviyeye geleceğim.
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hamlet yazmış:
Teşekkürler Helps Smile rapor çıkmıştır bir haftaya kadar açıklanır diye kendimi kandırmayacağım en azından.zaten iki aydır kandıra kandıra artık kendim kendime 'sen beni ***** yerine koyuyorsun' demeye başladım.Valla yakında kendi kendime küsebilirim.Biraz daha açıklamasınlar bakalım ne kadar sürede kendimi köprüden atacak seviyeye geleceğim.

hepimiz aynı durumdayız Crying or Very sad umarım pazartesi gerçek bir haber gelir süreç hakkında Sad
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 5:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Madem hocalar iptal olmayacagini dusunuyor,neden dava ediyorlar? bu dava sonuçlanip sonucu gordukten sonra yeni bir süreç başlatmak niyetindeyim,ama hele bir açıklansın,sular durulsun.15.000 hekimin 2 ayını heba edenler bunun hesabını vermeli.Bu konuyla ilgili katkı sağlamak,müdahil olmak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilirler.
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 5:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hangi soru iptal olur hangisi olmaz bilemem,yazma diyorum kendi kendime ama sonra dayanamayıp yazıyorum, ben de data kursiyeriyim hepimiz hocalara rahatça sorabiliyoruz ve ben her sorduğumda bana biz iptal olmayacak hiçbir soruya dava açmayız diyorlar.. yani ne olur hiçbirimiz bilemeyiz.
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 5:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

detutopik yazmış:
Arkadaslar hocaların kimle bağlantısı var ben bilemem,ama kendilerince karamsarlarmıs artık.Sevgili 'Waters' ben duyduğum her görüşü burda dile getireceğim,muhatabım değilsin onu bil sadece.Bilirkişilerin de savunmasını emin olun hocalar az çok tahmin ediyor.

Biz sana mı yazdık yazıcıbaşı?... Her duyduğunu buraya yazan ben miyim?...

Sürecin başından beri milleti galeyana getirmekten başka yaptığın bir halt yok... Ben onu böyle duydum ben şunu şöyle ben bununla böyle konuştum... Konuştuysan konuştun habire milleti galeyana getirip sinirlerini zıplatma insanların yeter..

Lafım da senin şahsına değil bu minvalde konuşacak herkesedir. Gerildik artık zaten gerileceğimiz kadar şu süreçte artık kesin bilgi harici bir şeyler paylaşmamaya özen gösterelim ki insanların canı sıkılmasın daha fazla...
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 5:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Surgeon66 yazmış:
Madem hocalar iptal olmayacagini dusunuyor,neden dava ediyorlar? bu dava sonuçlanip sonucu gordukten sonra yeni bir süreç başlatmak niyetindeyim,ama hele bir açıklansın,sular durulsun.15.000 hekimin 2 ayını heba edenler bunun hesabını vermeli.Bu konuyla ilgili katkı sağlamak,müdahil olmak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilirler.

Aynı şeyi düşünüyorum hocam
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız