Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 DUS Dava Sürecinde SON DURUM (10.11.2016)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 DUS Dava Sürecinde SON DURUM (10.11.2016)
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Epsteinbar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 30, 2016 9:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Osym nin kozmik odasinda polis arama yapiyormus umarim bu olay bizim surecimizi etkilemez
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
naruron
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 30, 2016 9:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Epsteinbar yazmış:
Osym nin kozmik odasinda polis arama yapiyormus umarim bu olay bizim surecimizi etkilemez

Kaynağınız nedir/kimdir?
Başa dön
Epsteinbar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 30, 2016 9:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cnn turkte alt yaziyla geciyor suan bakabilirsiniz
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 2:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar face te grdunuz mu bilmiyorum ama mahkeme baskani 1 aydan once aciklanmasi mumkun degil demis dun biz avukata gttgmzde 15 aralik demislerdi valla anlayan varsa beri gelsin
Başa dön
dt92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 2:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
Arkadaslar face te grdunuz mu bilmiyorum ama mahkeme baskani 1 aydan once aciklanmasi mumkun degil demis dun biz avukata gttgmzde 15 aralik demislerdi valla anlayan varsa beri gelsin

Kasım sonu, aralık ortası, en sonunda da 1 ay ? Anlamak imkansız hocam, resmen felç oldu hayatlar beklemekten.. Bu uzun bekleyişten sonra hüsran yaşamak olmasın tek dilek bu..
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 2:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt92 yazmış:
dtcdz yazmış:

Kasım sonu, aralık ortası, en sonunda da 1 ay ? Anlamak imkansız hocam, resmen felç oldu hayatlar beklemekten.. Bu uzun bekleyişten sonra hüsran yaşamak olmasın tek dilek bu..
hocam inanin ben demistim keske benim dedigim ckmasaydi kasim sonu dediler dedim bakin aralik ortasi derler snra snra dediler sen ne biliyorsun sus iste kasim sonunu bekle bekledik bu bekleyiste de bos durmadik bekle diyenler gibi avukata mahkemeye gttik 2 arkadas valla anlamak mumkun degil...
Başa dön
dt92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 2:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
dt92 yazmış:
dtcdz yazmış:

hocam inanin ben demistim keske benim dedigim ckmasaydi kasim sonu dediler dedim bakin aralik ortasi derler snra snra dediler sen ne biliyorsun sus iste kasim sonunu bekle bekledik bu bekleyiste de bos durmadik bekle diyenler gibi avukata mahkemeye gttik 2 arkadas valla anlamak mumkun degil...

Kasım sonu, aralık ortası derken nasıl kesinmiş gibi umutlandırılıyoruz, sonrasında olan biz duszedelere oluyor ne yazık ki.. hakkımızda hayırlısı hocam, süreci hızlandırmak için elinden geleni yapan herkese teşekkürler
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 2:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Daha dun avukata gttigmzde 15 araliktan gayet emin konusuyorlardi mahkeme baskani 1 ay diyor kim kandiriyor cozemedik..
Başa dön
Zigoma5
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 3:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
Daha dun avukata gttigmzde 15 araliktan gayet emin konusuyorlardi mahkeme baskani 1 ay diyor kim kandiriyor cozemedik..

Hocam 15 Aralık davanın sonuçlanması için yasal olarak son günmüymüs eğer öyleyse ösymnin sonuçları açıklaması en fazla 1 hafta sürmez mi sonuçlandıktan sonra ben mantıklı bulmadım 1 ayı...
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 3:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zigoma5 yazmış:
dtcdz yazmış:

Hocam 15 Aralık davanın sonuçlanması için yasal olarak son günmüymüs eğer öyleyse ösymnin sonuçları açıklaması en fazla 1 hafta sürmez mi sonuçlandıktan sonra ben mantıklı bulmadım 1 ayı...
ben de anlamadm hocam dun 15 aralikta son snra da hemen acklanmasni bekliyoruz dediler avukatta sekreteri de
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 3:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zigoma5 yazmış:
dtcdz yazmış:

geçen sene 1 hafta sürmüştü umarım öyle olur ancak bu süreçte ekip vs kurulmuşken sınavın açıklanmasından sonra tercihleri de 10 gün itiraz süresinden hemen sonra açıp yerleştirmeyi de 1 haftada tamamlaması konuşulsa mükemmel olur
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 3:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Helps yazmış:
Zigoma5 yazmış:
dtcdz yazmış:

geçen sene 1 hafta sürmüştü umarım öyle olur ancak bu süreçte ekip vs kurulmuşken sınavın açıklanmasından sonra tercihleri de 10 gün itiraz süresinden hemen sonra açıp yerleştirmeyi de 1 haftada tamamlaması konuşulsa mükemmel olur
kesinlikle size katiliyorum hocam...
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 3:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1 ay nedir yahu şu mahkeme sonlanırsa akılsız ösym çabucak halletsin işleri. İsterlerse bir günde hallolur.

Peki açıklandıktan sonra ne kadar süre veriyorlar tercih için? Direkt süreç başlıyor mu?
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 5:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
1 ay nedir yahu şu mahkeme sonlanırsa akılsız ösym çabucak halletsin işleri. İsterlerse bir günde hallolur.

Peki açıklandıktan sonra ne kadar süre veriyorlar tercih için? Direkt süreç başlıyor mu?

10 gün itiraz süresi var sonra başlatıyor en erken ama gecen yıl 6 kasımda acıklayıp 24 kasımda mıydı öyle bişeyde tercihleri baslatmıs
Başa dön
dishekimihaber
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 8:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Açıklanamayan 2016 DUS ile ilgili tarafımıza bir bildiri gönderildi. Sürecin hızlanmasına destek vermek amacıyla bu bildiriyi yayınlıyoruz...

http://dishekimihaber.net/gundem/aciklanmayan-2016-dus-sonuclari-uzerine-dis-hekimleri-bir-bildiri-yayinladi/
Başa dön
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 8:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Varya şu sınavı ne hale getirdiler allah bildiği gibi yapsın hepsini. Ulan 2017 sınavı olacak nerdeyse 3. Aya girdik nasıl bir ülkedeyiz nasıl bir sınav sistemidir bu. Avrupa insan hakları mahkemesine açsaydık şimdiye 50 defa açıklanırdı. Binlerce kişi boş boş bekliyor. Verecekler mi bunca ay boş beklettikleri için hakkımızı...
Başa dön
dtdtd
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Arl 02, 2016 4:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Daha kötüsü seneye de aynı süreci yaşayacak olmak...hem soru kalitesizliği hem de süreci Yönetme konusundaki kalitesizliği çevir baştan.
kimse hekimin sınavının derdinde değil koltuğunun derdine düştü herkes daha çok bekleriz
Başa dön
naruron
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Arl 02, 2016 6:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtdtd yazmış:
Daha kötüsü seneye de aynı süreci yaşayacak olmak...hem soru kalitesizliği hem de süreci Yönetme konusundaki kalitesizliği çevir baştan.
kimse hekimin sınavının derdinde değil koltuğunun derdine düştü herkes daha çok bekleriz

Koltuk derdi yüzünden hekimin derdi unutulmadı. Zaten kimse hekimin derdini önemsemiyordu. Çünkü hekim bir tarafını cebindeki 200lük banknotlarla silen, halkın kötülüğü için elinden geleni yapan kişidir. Onların derdi, mağduriyeti olamaz! O kadar para alıyorlarken hem de! Ayıp be ayıp üşbin dörtbin mayış alıyorlar, hala daha mağduruz da mağduruz!

Umursamadıklarından değil, "oh olsun biraz da onlar çeksin" dediklerinden. Çünkü bizde "ben bu kadar az para kazanırken, o neden benden fazla kazanıyor?!" var. "O bu kadar fazla para kazanırken, ben neden bu kadar az kazanıyorum?!" değil. İnsanlar içinde bulundukları şartların iyileşmesi için çaba göstermek, ses çıkarmak yerine, başkalarını da aynı *ok çukuruna çekmeye çalışıyorlar. Olayın altında yatan sebep bu.

Düzelmez. Bütün bir nesli ve onların çocuklarını eğitmeden, bu garip davranış şeklini ve psikolojiyi kırmadan bu düzen değişmez.
Başa dön
dtz1pz1p
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Arl 02, 2016 11:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Drtustan bir alıntı

Anka_ahmet @Anka_ahmet_ · 1 sa.1 saat önce

Mahkeme başkanına ulaştık, yeni bilirkişi atanma işleri ile uğraşılmış bugün, anladığım kadarıyla OSYM'nin itirazı kabul edilmiş.

Anka_ahmet @Anka_ahmet_ · 2 sa.2 saat önce

Dosyalar haftasonu bilirkişide kalacak, pazartesi raporlarını yazacaklar, biz de hemen kararımızı açıklayacağız demiş

İtirazlar olmasaydı bu hafta bitirme gayretindeydik demiş, baya ilgili konuşmuş. Haftaya bitiyor inşallah...

Davalarında son durum dosyalarının imzalanıp bugun mesai saatine yetişmediği için pazartesi sabah bilirkişiye teslim edileceğini söylüyorlar.

Bu adamlar nasıl bu kadar iyi takip edebiliyor süreci ? bizim davamızda son durum nedir acaba bir bilgisi olan var mı bu davanın bu kadar hızlı olup bizimkinde mahkeme başkanının 1 ay sonra anca karar cıkar derken onların davasında başkanın haftaya bitirmeye calışacaz demesindeki etken nedir ?
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Arl 02, 2016 11:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtz1pz1p yazmış:
Drtustan bir alıntı

Anka_ahmet @Anka_ahmet_ · 1 sa.1 saat önce

Mahkeme başkanına ulaştık, yeni bilirkişi atanma işleri ile uğraşılmış bugün, anladığım kadarıyla OSYM'nin itirazı kabul edilmiş.

Dosyalar haftasonu bilirkişide kalacak, pazartesi raporlarını yazacaklar, biz de hemen kararımızı açıklayacağız demiş

İtirazlar olmasaydı bu hafta bitirme gayretindeydik demiş, baya ilgili konuşmuş. Haftaya bitiyor inşallah...

Davalarında son durum dosyalarının imzalanıp bugun mesai saatine yetişmediği için pazartesi sabah bilirkişiye teslim edileceğini söylüyorlar.

Bu adamlar nasıl bu kadar iyi takip edebiliyor süreci ? bizim davamızda son durum nedir acaba bir bilgisi olan var mı bu davanın bu kadar hızlı olup bizimkinde mahkeme başkanının 1 ay sonra anca karar cıkar derken onların davasında başkanın haftaya bitirmeye calışacaz demesindeki etken nedir ?

facebook sayfasında davayı takip eden arkadaşların söylediği 2 sorun var ;

1. ösym nin hatalı gönderdiği bir belge sözkonusu bunu düzeltmeden bilirkisi atanmayacakmış onun hızlıca gönderilmesi bekleniyormuş

2. 7. mahkemede extra aynı sorulara açılan dava bu kişi ile görüşülüp davayı geri çekmesini rica etmişler ve bugün 4. Dava geri çekilmiş.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Sonraki
12. sayfa (Toplam 20 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız