Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 DUS Dava Sürecinde SON DURUM (10.11.2016)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 DUS Dava Sürecinde SON DURUM (10.11.2016)
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 12:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kasım sonu açıklanacak işte yaaa boşuna uğraşıyorsunuz,bugğn de açıklatamadınız mı aaaa diyen patavatsız arkadaşa kapak oldu sanırsam
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
fakeplasticworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 1:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
Kasım sonu açıklanacak işte yaaa boşuna uğraşıyorsunuz,bugğn de açıklatamadınız mı aaaa diyen patavatsız arkadaşa kapak oldu sanırsam

Patavatsızlık değil art niyet. İnsanları obsesif diye yaftalamalar, aşağılamalar, şimdi kendi tutuşuyor gördüğüm kadarıyla.
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 1:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O arkadaş gelecek kasım sonunu kastetmişti herhalde 😂
Başa dön
fakeplasticworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 1:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bilemiyorum artık. Tutuştuğuna ve trollüğü bıraktığına göre sanmıyorum😂 ayrıca bu sayfa da ne uyutulmuşuz onu farkettim. Facebook sayfasını açtık kafamız rahatladı en azından. Moderatörler kusura bakmasın.
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 2:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fakeplasticworld yazmış:
Bilemiyorum artık. Tutuştuğuna ve trollüğü bıraktığına göre sanmıyorum😂 ayrıca bu sayfa da ne uyutulmuşuz onu farkettim. Facebook sayfasını açtık kafamız rahatladı en azından. Moderatörler kusura bakmasın.

En baştan yapsaydık keşke. Seviyesiz seviyesiz insanlarla muhatap olduk yok yere..
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 3:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimliği belli olmuyor diye ağzına geleni söylüyor insanlar
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 3:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aynen ya keşke önceden açılsaydı, bi de bu dusdata reklamlarının bilinçaltı olayı var.açıklansa da olmadıysa dataya tekrar kaydolsam geçirttiriyo sürekli içimden 😅. Facede en azından ondan kurtulduk.
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 5:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:

Attığınız tivitlerin ne işe yaradığını açıklar mısın? Ya da dur ben söyleyim. Hiçbir şeye yaramadı. "Hadi arkadaşlar yarın toplanıyoruz" diye başlık açıp hiçbir şey yapmayan ben miydim? Sayfalarca gereksiz iyi niyet, doğru olmayan teoriler okuduk. Sonra tivit tivit diye bağırdınız. Ben de beğenmediğimi ve aaçma bulduğumu göğsümü gere gere söyledim. Sırf bunu söyledim diye ayrı bir başlık açıldı ve desteklemeyenler linç edildi.

Tutuşmadım. Merak ettiğim sorular vardı. Onları sordum. Bu forumda tdb, doktora, dus ile ilgili pek çok soru sordum. Sormaya da devam edicem. Az çekilin.

Trol değilim. Gerçeğin ta kendisiyim. Sizin gibi iyi niyet timsali asla hata yapmaz insan değilim. Kafama uymayanı söylerim. Kendimle ilgili emin olduğum tek şey dürüst olduğum. Buradaki tipler gibi "ıy ınşıllıh hırkıs kızınır" diyip dopru sorulara itiraz etmeye kalkmadım.

Her gün bana laf atacağınıza foruma yazmayan oylamayan sinsilere çıkışın. Tek başıma tüm forumla savaşıyorum işim gücüm var ya
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 5:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrıca oh maşallah inşallah face çok iyi oldu diyip neden hala burdasınız? Bir çok insanın facebooku yok keza benim de öyle. Bari orada paylaşılanları buraya aktarın da faydalı olsun. İnsanlar okusun. Yokse bencillik mi ağır bastı? Ay ben okuyim gerisinden banane mi dediniz duyamadım?
Başa dön
fakeplasticworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 5:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben facebook'u olmayanlar için gelişmeleri aktarayım veya aktaran var mı bir şey yazan var mı diye arada kontrol ediyorum. Oh ya face ne iyi oldu derken de daha önceden harekete geçseydik, face grubundan sonra toplu hareket edildi ve hızlandı, bilgileri alabildik. Burada herkes moddan haber bekliyor onlar da bilgi vermiyor. Böyle böyle geçti zaman olay bu. @Duscuadam senin üslubunla sıkıntım var benim yaptığın trollük falan bunlar zerre umrumda değil. Ayrıca Duscuadam adlı bir hesap açarsın en kötü facebookta olur biter bunlar zor şeyler değil.
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 6:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fakeplasticworld yazmış:
Ben facebook'u olmayanlar için gelişmeleri aktarayım veya aktaran var mı bir şey yazan var mı diye arada kontrol ediyorum. Oh ya face ne iyi oldu derken de daha önceden harekete geçseydik, face grubundan sonra toplu hareket edildi ve hızlandı, bilgileri alabildik. Burada herkes moddan haber bekliyor onlar da bilgi vermiyor. Böyle böyle geçti zaman olay bu. @Duscuadam senin üslubunla sıkıntım var benim yaptığın trollük falan bunlar zerre umrumda değil. Ayrıca Duscuadam adlı bir hesap açarsın en kötü facebookta olur biter bunlar zor şeyler değil.

Allaalla neymiş benim uslubum ? ben çok seviyorum uslubumu bütün forum beni konuşuyormuş baksana. Gerçi bütün forum dediğim 15 kişi. Beni libç etmeye çalışanlar cevaplarını aldılar. Seni geren ne ?
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 7:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
Hilumpulmonalis yazmış:

Attığınız tivitlerin ne işe yaradığını açıklar mısın? Ya da dur ben söyleyim. Hiçbir şeye yaramadı. "Hadi arkadaşlar yarın toplanıyoruz" diye başlık açıp hiçbir şey yapmayan ben miydim? Sayfalarca gereksiz iyi niyet, doğru olmayan teoriler okuduk. Sonra tivit tivit diye bağırdınız. Ben de beğenmediğimi ve aaçma bulduğumu göğsümü gere gere söyledim. Sırf bunu söyledim diye ayrı bir başlık açıldı ve desteklemeyenler linç edildi.

Tutuşmadım. Merak ettiğim sorular vardı. Onları sordum. Bu forumda tdb, doktora, dus ile ilgili pek çok soru sordum. Sormaya da devam edicem. Az çekilin.

Trol değilim. Gerçeğin ta kendisiyim. Sizin gibi iyi niyet timsali asla hata yapmaz insan değilim. Kafama uymayanı söylerim. Kendimle ilgili emin olduğum tek şey dürüst olduğum. Buradaki tipler gibi "ıy ınşıllıh hırkıs kızınır" diyip dopru sorulara itiraz etmeye kalkmadım.

Her gün bana laf atacağınıza foruma yazmayan oylamayan sinsilere çıkışın. Tek başıma tüm forumla savaşıyorum işim gücüm var ya
okumanız da yok herhalde bu soğukta mahkeme başkanına gidip bilgi alan sonra da ayrı giden 4. Davayı kapattıran ben ve benim gibi bir grup insandan başkası değil.davacı arkadaşda ısrarımızı kırmayıp sağolsun geri çekti davasını.cahil cahil konuşuyorsunuz işte!
Ayrıca insan birşeyi bir defa söyler sizin gibi on defa bozuk plak gibi konuşmaz meslektaşlarınızı **** falan mı sanıyorsunuz?2 kelimenizden biri beğenmedim,saçma, gereksiz. Geri kalanı da argo zaten!
Yeaaa avukat sölüyor işte kasım sonu açıklanacak ne panik yapıyorsunuz diye falcı/medyum gibi konuşup durdunuz.gene bu soğukta avukatın yanına gidip kasım sonu işinin yalan olduğunu kim öğrendi!!! Hala onca konuşup oturdunuz diyor patavatsızca! Siz ne anlarsınızki bütün gün oturan dır dır konuşan asıl sizsiniz!
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 7:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
Duscuadam yazmış:
Hilumpulmonalis yazmış:

okumanız da yok herhalde bu soğukta mahkeme başkanına gidip bilgi alan sonra da ayrı giden 4. Davayı kapattıran ben ve benim gibi bir grup insandan başkası değil.davacı arkadaşda ısrarımızı kırmayıp sağolsun geri çekti davasını.cahil cahil konuşuyorsunuz işte!
Ayrıca insan birşeyi bir defa söyler sizin gibi on defa bozuk plak gibi konuşmaz meslektaşlarınızı **** falan mı sanıyorsunuz?2 kelimenizden biri beğenmedim,saçma, gereksiz. Geri kalanı da argo zaten!
Yeaaa avukat sölüyor işte kasım sonu açıklanacak ne panik yapıyorsunuz diye falcı/medyum gibi konuşup durdunuz.gene bu soğukta avukatın yanına gidip kasım sonu işinin yalan olduğunu kim öğrendi!!! Hala onca konuşup oturdunuz diyor patavatsızca! Siz ne anlarsınızki bütün gün oturan dır dır konuşan asıl sizsiniz!

Kalbimi kırıyosun
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 7:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kırarım huh!
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 7:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bekleyin yhaaa açıklanacak yhaaa germeyin yhaaaa , kasımın sonu diyorum yhaaaa.
Dediğin laf laf değil , ne anlatıyorsan belli değil. Yaptığın bi .. değil.
Öpücükler sana duscukadın 😘
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 7:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:

Sen ne diyon değişik
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 7:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
Kırarım huh!

Senden beklemiyordum
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 7:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
Kırarım huh!

Sanırım artık akıllandım bu yazı beni kendime getirdi
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 7:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
Glutamat yazmış:

Sen ne diyon değişik

Algılamanda da problem var galiba 😘 Ne dediğim ortada
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Arl 03, 2016 7:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Duscuadam yazmış:
Glutamat yazmış:

Sen ne diyon değişik

Algılamanda da problem var galiba 😘 Ne dediğim ortada

Eşcinsel misin ?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  Sonraki
13. sayfa (Toplam 20 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız