Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 Dus / Radyoloji Yazacaklar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 Dus / Radyoloji Yazacaklar
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtmehmet90
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 8:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Znoe yazmış:
Toksoplazma-Gundi yazmış:
Bence restoratiften daha yüksek kapatacak radyoloji popülerliği her geçen gün artıyor gibi

Zaten radyo restodan önde kapatıyor hocam geçen yıl sonuçları bu şekilde

aynen öyle olmuş radyoloji 35 kişi aldı geçen sene,bu senede öyle restonun üstünde kapatmış araştırdım az çok...acaba bu sene kaçlarda biter :/
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 8:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Znoe yazmış:
Toksoplazma-Gundi yazmış:
Bence restoratiften daha yüksek kapatacak radyoloji popülerliği her geçen gün artıyor gibi

Zaten radyo restodan önde kapatıyor hocam geçen yıl sonuçları bu şekilde

doğuda endo yazacağına batıda radyo yazacak birçok kişi vardır sanırım.. ben de protezi doğu da olsa zorlayacam son tercihlere radyo yazmayı planlıorum
Başa dön
MericErsoz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 10:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

maymuns yazmış:
MericErsoz yazmış:
Hamlet yazmış:
Ben de 511 ve kesin radyo yazacağım hocam.iletişime geçelim?

Evet iletişimde olalım hocam.

Bende 478 ve kesin radyoloji yazacagim irtibatta kalalim?

Tabi hocam varsa başka bildiğiniz buraya davet edin radyo yazacak.
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 10:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

akademisyenlik olarak en avantajlı branş radyolojiymiş arkadaşlar çok az radyolog olduğundan ve yeni fakulteler açıldığından uzmanlığı aldığımız gibi diğer şartlar da müsaitse dil ales falan sanırım direk yardoç olunabiliyormuş bir endocu yılda 70-80 uzman verirken radyo bunun yarısından da az o yüzden akademik kariyer için en önü açık branş radyo.. bence 600 lere kalmaz doğu bile..
dtyildiz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de 534 teyim ama radyo-resto yazmak istemiyorum protez gelir mi sizce? malatya/erzurum/ van/ diyarbakir gidebilirim buralara
Başa dön
dtmehmet90
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gelir rahat
Başa dön
maymuns
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://chat.whatsapp.com/0bmqU27U60rHBRmxO8HfWT

Arkadaslar radyoloji yazacaklar icin grup olusturdum, kesin yazacaklar gelsin,sehir acisindan da birbirimize engel olmayalim,face deki grupta da paylastim ama yonetici onayinda hala
Başa dön
Disci34
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 12:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aynen kaçla kapatır 700.yüm hiç şansım yok mu radyo için 😔
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 12:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Var diyarbakır gitmeye değer mi hele ki bu ortamda. Kafam çok karısık. Ailesine de düşünüyo insan. Zaten 3-4 ay sonra baslıcam anca. Oturup birkaç ay daha bekler çalısırım bu sene 600-700 yapan vu temelle seneye 200 civarı olması cok yüksek ihtimal değil mi. Hem batı olur hem de güzel bi bölüm olur. Sizce yanlış mı düşünüyorum
Başa dön
dtmehmet90
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 9:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

535353 yazmış:
Var diyarbakır gitmeye değer mi hele ki bu ortamda. Kafam çok karısık. Ailesine de düşünüyo insan. Zaten 3-4 ay sonra baslıcam anca. Oturup birkaç ay daha bekler çalısırım bu sene 600-700 yapan vu temelle seneye 200 civarı olması cok yüksek ihtimal değil mi. Hem batı olur hem de güzel bi bölüm olur. Sizce yanlış mı düşünüyorum

bu sene çalışanlar zaten yerleşecek seneye önün açılacak bu sene 600-700 cıvarı olan ,seneye aynı tempoyla calısırsa ilk 300 olarak gör derim.Kesinlikle haklısın.
Başa dön
Disci34
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 10:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

geçen sene 600lere kadar rahat rahat yerleşildi bu sene 100 fazla kadro olmasına rağmen daha 400 yada 500 küsür sıralaması olan bile umutsuz radyoloji yazacağını söylüyor protez endo gelecek çoğuna belki yazmayacaklar ama.. bende bu sene çoğu kişinin tercih yapmayacağını düşünüyorum sınava çok az bir süre kalacak zaten yerleşene kadar niye bu sıralamalar radyo yazacağım gelmez diyor anlamıyorum
Başa dön
dtmehmet90
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 10:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Disci34 yazmış:
geçen sene 600lere kadar rahat rahat yerleşildi bu sene 100 fazla kadro olmasına rağmen daha 400 yada 500 küsür sıralaması olan bile umutsuz radyoloji yazacağını söylüyor protez endo gelecek çoğuna belki yazmayacaklar ama.. bende bu sene çoğu kişinin tercih yapmayacağını düşünüyorum sınava çok az bir süre kalacak zaten yerleşene kadar niye bu sıralamalar radyo yazacağım gelmez diyor anlamıyorum

tercih meselesi.Zaten tercıhlerın acıklanması ocağın sonunu bulur.kayıt işlemleri,yol izni,güvenlik soruşturması derken zaten 3.5 ayı bulucak.hazıran cıvarı göreve başlarlar en iyi ihtimal.Şurda kalıyor 2 ay zaten 2017 dusa Smile) bu sene çok saçma bir süreç oldu malesef:(
Başa dön
Disci34
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 10:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tabiki sıralamasından dolayı değil de istediği bölüm radyo olanlar ayrı ama o sıralamalara bence boşuna korkuluyor tabiki son tercihlere garanti bölümler yazılır ama ben 500lerin falan ilk radyo yazmalarına şaşırıyorum geçen senenin 400leri protezlere hatta cerrahilere bile girdiler ayrıca busene durum diğer senelere göre farklı
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız