Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dus sonrası genel yorumlar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dus sonrası genel yorumlar
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
zlh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 24, 2012 7:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle herkese geçmiş olsun..benim bu sınavı sonrasında en saçma sapan bulduğum yön şu oldu ..ilk ve karambol bi sınav olduğu için sınava ciddi manada hazırlanmamış kişilere bu sınav kolay geldi..nedeni ise mesela ayrıntı denilen soruların gerçekten sözlülerde yada vize finalde falan duyulmuş ve kendi fakültem için diyorum alt ,yan dönemden bi diğerine buna dikkat et dediği konular olmasıydı ..ama çalışan hazırlanan kişiler o kadar detay çalışmışki (bence daha mantıklıydı bu şekil çalışması)bu sorular gelince hönk dedi soruyu görmesi bile kötü hissettirmiş olabilir..ama başka forumdada sorular kolaydı diyen hazırlanmamış kesim (ki bende dahil)şunu göz önüne alarak dedik yani o kadar çok çalışan kişi vardı ki cidden bizde onlara sınavın zor gelemesini anlamadık..ve herzamanki gibi diğer meslektaşının bu kolay demesini saçma sapan noktalara çeken çalışan bi grup vardı. oysa dershane ne kitaplarında nede derslerde bu tiip sorulara çok eksik bi şekilde değinmiş .hey allahımmm:) neyse ...sanırım dus dershanelerine giden herkesin en müzdarip olduğu şey klinik bilimler....ben bu konuda ikinci sınavda kendini ciddi manada mesafe ilerleten bi dershane olacağını sanmıyorum..yani klinikte o önemsenmedi bu önemsenmedi ...ee bu insanlar o kadar para verdi klinikte ne anlattılar,,,,bence dershanelerin ennnnn çokkk bu konuya eğilmesi gerek..bizimde baskıyı en çok bu yönde yapmamız gerek....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
brcn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 24, 2012 7:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zlh ye aynen katılıyorum ,ben doğru dürüst hazırlanamadım ama rahatlıkla yapabildiğim sorular vardı.dersaneye gitsem kesin kazanırım diye düşündüm.
Başa dön
zlh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 24, 2012 7:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslında bence dus dershanesinde sadece temel bilimlere gitmek en mantıklısı olurmuş...klinikte resmen ziyan ..soru veren hocalar sanki vize final sorusu gibi sormuş gibi geldi bana ya Very Happy hani aynı alanda bi kaç şeyi değerlendirecek tip soru değilde direk nokta ateşi yapan sorular...valla hele o imbibisyon sorusunu revetmanı falan görünce ben çok şaşırdım..maddeler bilgisi dersinden bilem iki soru vardı yani Very Happy bakalım sınav brincimiz kaç net yapacak..ama ben genede forumlara takılmayan büyük bi çoğunluğun yorumlayanların aksine çok çok iyi beklediğini düşünüyorum..Smile en çok emek veren kazansın....
Başa dön
zlh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 24, 2012 9:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bari o zamana denk yani şuanlık klinik bilimlerden tecrübe kazanılıp o yüksek meblaları hakedene denk ücretleri biraz düşürmeliler diye düşünüyorum...(ki aslında her koşulda 3 4 aylık bi eğitim için o fiyat bile çok)
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız