Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Bakanlıktan DUS İle İlgili Duyuru! KAYIT...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Bakanlıktan DUS İle İlgili Duyuru! KAYIT...
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
bigking40
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 01, 2012 12:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben yukarıda saydığım makamlara e-devlet ten mağduriyetimizi ilettim. herkes şikayetini bildirirse süreç hızlanır belki...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
tunaakman
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Arl 03, 2012 9:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

m_zge yazmış:
dün kamu hastaneleri kurumuna gittim.oradaki görevli 61 kişinin evraklarını tekrar sağlık bakanlığına gönderdiklerini,sağlık bakanlığı kadrolarına yerleşen ama şuan 657 li olmayan 61 kişinin atamalarını yapamayacaklarını söylediler.ayrıca tercih kılavuzu hazırlanırken onlara sorulmamış.bu sorunu sağlık bakanlığının çözmesi gerektiğini söylediler.sağlık bakanlığı ise kamu hastaneler kurumu ile anlaşıldı atamanız yapılacak dedi.bu şekilde olursa atamalar baya uzar gibi geldi bana.çünkü iki kurum farklı şeyler söylüyor.

mesajın içindeki"sağlık bakanlığı ise kamu hastaneler kurumu ile anlaşıldı atamanız yapılacak dedi."ifadesi, bu işteki problemin bir şekilde çözüldüğünü gösteriyor.yakında olacak ...
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Arl 07, 2012 12:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar kamu hastaneleri kurumunu aradim santral (numarasi 10 00) den dus ile yerlesen personel atamasi ile ilgili bilgi almak istedigmi söyledim, baska bir birime bagladilar.. Konustugum kisi tc kimlik numaramla atamamin yapilip yapilmadigini kontrol etti, atamamin çks ye düsmedigini aralik ayinin 23 üne kadar düsecgini,, düsüp düsmedigini zaten il saglik müdürlüklerinden de ögrenebilicegimi eger o tarihde hala düsmemis olursa tekrar aramami söyledi.. 23 üne kadar Biyere atamam olacagini oradan "egitim amacli görevlendirme proseduruyle" kendi kazandigim unive baslayacgmi söyledi atanacagim yer yakin iller de olurmu sorumada "turkiyenin her yeri olabilir hic belli olmaz" dedi... sora düsündüm Zaten 8 kasimdan itibaren görevlinin söyledigi 23 aralik tarihi 45 günlük yasal sürenin dolmasi icin son gün..
Başa dön
irem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 07, 2012 5:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yani şuan sistemde olan atamanın bizimle bir ilgisi yok, başvurmamız da gerekmiyor öyle mi??
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 08, 2012 12:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hayır bana bu atamayla alakamız oldugna daır hıcbırsey soylemedı. 23 aralık a kadar adımın düsecegını soyledı. o tarıhe kadar beklemede kalmamı söyledı.
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 13, 2012 8:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadrosu cıkan varmı henuz beklemekden yorulduk artık degılmı
Başa dön
tunaakman
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 13, 2012 8:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YENİ BİLGİ:

Bugün,Türkiye Kamu hastaneleri kurumunu aradım.Atamaların kendileri tarafından yapılacağını,halen sağlık bakanlığı kadrosunda olup,Dus sonucu uzmanlık eğitimine hak kazanan adayların atamalarının yapıldığını,sağlık bakanlığında kadrosunda olmayıp,ilk defa tanacak olan adayların atamalarının isae en geç 23/12/2012 tarihine kadar ÇKS'ye düşeceğini,oradan takip etmemiz gerektiğini,bu takibi bulunduğumuz il ve ilçelerdeki sağlık il müdürlüklerinde de yapabileceğimizi söylediler.En azından belirsizlik şimdilik ortadan kalktı.Hayırlısı olsun.
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 13, 2012 9:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bugün 35. gün..
Başa dön
carranza
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 13, 2012 9:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÇKS dediğimiz çkys olabilir mi acaba?
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 13, 2012 9:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

olabilir ben konustugum kadının dedıgı sekılde yazmaya calıstım belkıde oyle demıştır
Başa dön
carranza
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 13, 2012 10:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bir sürü şey yükledim kabul ettim çalıştır dedim hala çkys yi açmayı beceremedim Smile
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 13, 2012 10:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende acamadım ckys yı Smile
Başa dön
enaramo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 15, 2012 12:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sizin sağlık bakanlığı bekliyosunuz benim üni. kadrosu bende halen bekliyorum Sad
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Arl 15, 2012 10:11 am    Mesaj konusu: ena Alıntıyla Cevap Gönder

nereyı kazanmıstınız
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 16, 2012 12:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar Birkac gun evvel tkhk yi aradim atamayi hangi kurumun yapacagina dair olan anlasmazligin ve yazismalarin devam ettigini atama konusunda il saglik mudurluklerinden de takip yapilabilecegini ogrendim Dun samsun il saglik mudurlugune gittim atama birimindeki arkadasla gorustum adam gecmis tecrubelerine dayanarak bizim atamalarin ocak ayi civarinda anca olacagini 45 gunluk yasal bir surecin olmadigini soyledi cok sıkıldım artik beklemekten sizde durumlar nasil??
Başa dön
tunaakman
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 16, 2012 3:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TKHK (Türkiye kamu hast.kurumu)arandığında halkla ilişkiler servisine yönlendiriyorlar.Atama şubesine ise ulaşmak pek mümkün görünmüyor.Bende görüştüğümde hakla ilişkiler servisindeki bayan banada aynısını söyledi.Bu anlaşmazlığın giderildiğini söylediğimde ise,benden atama şubesine iletilmek üzere yazılı talebimi aldı.ertesi gün tekrar aramamı söyledi.ertesi gün aradığımda ise Atama şubesinden soruma verilen yanıtı okudu.Atama şubesi özetle,atamaların 23 aralık 2012 tarihine kadar yapılacağını söylemiş.Burada önemli olan 60-70 civarında ataması yapılacak olan arkadaşların öncelikle atamalarının nereye yapılacağı.Rastgele mi atayacaklar?yoksa ileride ikinci bir atama karmaşası yaşanmasın diye bu uzman adayı arkadaşları ihtiyaç duyulan merkezlerde mi istihdam edecekler?Mantığım bana ikinci yolun daha akılcı ve mantıklı olduğunu söylüyor.Madem devlet olarak uzman hekime ihtiyaç duydun.o halde nerede hangi birimlerde böyle bir kadro açığı var,bunuda biliyorsun.o halde bu arkadaşları o illere ver.dönüşlerinde orada başlasınlar.yoksa bu kış kıyamette,tombaladan çeker gibi dağıtım yaptınmı yazık edersin.Tüm bunları niye anlatıyorum.İleride içinizden bir çok yönetici adayları çıkacaktır.ileride yaşadığınız bu sıkıntıları unutmayınız.bu ve benzeri sorunlar önünüze geldiğinde öylesine adil olunuz ki vereceğiniz kararlar herkese örnek teşkil etsin.
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 16, 2012 8:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

45 günü de gececekse bu atama olayi gercekten yaziklar olsun.. param olsa 46.gün avukat tutup dava acma olayina ugrasicam yasal süreyi astiniz deyip sirf inadina.. bakanligin uzmanlik ögrencilerini gec baslatmaktan bir cikarimi var, yoksa aymazliği yüzündenmi bu kadar geciktiriyor anlasilmazlik sacmalik dizboyu..
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 16, 2012 8:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ha cıktı ha cıkacak dıye ısede gırmedık oyle beklıyoruz yazık degılmı bıze bu yaptıkları umarım engec 23 u dedıklerı dogrudur artık naparız bılmıyorum puanıma yazık ettım sanırım dıye dusunmeye basladım malesef:(
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Arl 17, 2012 9:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu hafta ici 17-21 i arasi yerlesmemiz olurmu acaba , cünkü 22 23 ü haftasonu ,, pazartesi ayin 24 ü oluyor , eger yasal süre 45 gün muhabbetine riayet edeceklerse, süre dolmadan bu hafta icinde herhangibir gün olmasi lazim.. Etmiyceklerse ozaman bu is ocak ayinada kalir daha sonrayada..
Başa dön
bigking40
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 17, 2012 11:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

CUMA DAN ÖNCE AÇIKLANSA DA KIYAMET KOPMADAN DÜNYA GÖZÜYLE GÖRSEK
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki
3. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız