Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ITIRAZ EDILECEK DENILEN SORULARIN DEVAMI NERDE
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ITIRAZ EDILECEK DENILEN SORULARIN DEVAMI NERDE
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 1:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim anlamadigim sey su. Itirazlar sonucunda sorular sinavdan cikarilacak kimseye dogru olarak yansimayacak. 11 sorunun 11i de yanlis olan biri icin bu max 2.75 net eder. Simdi 2.75 net icin mi bu kadar tantana. Yoksa sorulari dogru yapanlarin iptal olsun derdine mi düşüldü. Ben art niyet aramaya basladim artik.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
mhmt41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 1:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wllob yazmış:
Benim anlamadigim sey su. Itirazlar sonucunda sorular sinavdan cikarilacak kimseye dogru olarak yansimayacak. 11 sorunun 11i de yanlis olan biri icin bu max 2.75 net eder. Simdi 2.75 net icin mi bu kadar tantana. Yoksa sorulari dogru yapanlarin iptal olsun derdine mi düşüldü. Ben art niyet aramaya basladim artik.

en iyi ornegi gecen sene. 0.25 net ile 10 kisi gecilebiliyor.2.75 net icin 110 kisi yapar. Bence tantana yapilabilecek bir sayi bu .( benim 4 u dogru 5 i yanlis bu arada)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
gozlemci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 1:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wllob yazmış:

Sadece 2,75 değil. Soru yanlış diye yanlış yaptık doğru yapanlarla aramızdaki fark kapanacak. Ki 2,75 olsa bile çok önemli bu. Gideceğin bölüm, gideceğin şehir kısacası hayatın değişir.
Başa dön
dr13
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 1:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wllob yazmış:

Hayır 11 y 'ı olanla 11 doğrusu olan arasında şuan 13.75 net fark var, hakkını savunanlar bu farkı 0.00'a düşürme niyetinde.
Başa dön
Betbet
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 1:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçen sene sorular iptal olduğunda kaç kişi 2 3net artırıp 100kişi gecebılmıs,geçen senede bu süreci yaşadık biz aylarca bekledik,ütopik şeyler bekliyorsunuz ama olmuyo geçen sene iptallerin hepsi yanlıs olan kişi bile 20sıra öne geldi.ki o sene iptale uygun sorular gerçekten iptale uygun sorulardı.bu sene maalesef o da Yok ,çoğu dogru olan kötü hazırlanmış sorular yüzünden insanların hakkı yenecek.umarım soruları değerlendirecek hocalar adil bı degerlendırme yapar.
Başa dön
gozlemci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 1:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Betbet yazmış:
Geçen sene sorular iptal olduğunda kaç kişi 2 3net artırıp 100kişi gecebılmıs,geçen senede bu süreci yaşadık biz aylarca bekledik,ütopik şeyler bekliyorsunuz ama olmuyo geçen sene iptallerin hepsi yanlıs olan kişi bile 20sıra öne geldi.ki o sene iptale uygun sorular gerçekten iptale uygun sorulardı.bu sene maalesef o da Yok ,çoğu dogru olan kötü hazırlanmış sorular yüzünden insanların hakkı yenecek.umarım soruları değerlendirecek hocalar adil bı degerlendırme yapar.

Kimsenin haksız yere 1 sıra bile önüme geçmesini istemiyorum mesela ben. 0.25 net bile olsa hak haktır.
Başa dön
Betbet
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 1:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gozlemci yazmış:
Betbet yazmış:

Kimsenin haksız yere 1 sıra bile önüme geçmesini istemiyorum mesela ben. 0.25 net bile olsa hak haktır.

Ben de kimsenın haksız yere önüme gecmesıni istemiyorum .maalesef gidişat haksızlıklar olacağını gösteriyor ama
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 2:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ah hattı sorusuna hoca açık açık gelen talepler doğrultusunda itiraz edildi diyor.böyle birşey olabilir mi.hepimiz yanlış sorularımıza itiraz talep edelim o zaman
Başa dön
dgngrl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 2:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bize düşen yapılan haksızlıkları görmek. İşlerine öyle geldi yükskr bekleyen kursiyerlerine göre itirazlarını yaptılar. Ben şahsen bu dersaneyi ne önerir ne de kefil olurum artık.
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 2:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dgngrl yazmış:
Arkadaşlar bize düşen yapılan haksızlıkları görmek. İşlerine öyle geldi yükskr bekleyen kursiyerlerine göre itirazlarını yaptılar. Ben şahsen bu dersaneyi ne önerir ne de kefil olurum artık.
aynen katılıyorum
Başa dön
Dtses
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aşağıdaki ortognatik cerrahi uygulamalardan hangisinin stabilitesi en azdır ?

Bunun neresinde tüm ortognatik cerrahiler arasında yazıyor acaba? Soruda gayet açık bi şekilde " aşağıdakilerden hangisi " diyor. İtiraz etmiş olmak için itiraz ediliyor resmen . Bu da bariz haksızlıktır . Madem öyle sınava temel türkçe soruları da eklensin de okuduğunu anlama becerisi de ölçülsün.
Başa dön
DtKaradeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtses yazmış:

Bunun neresinde tüm ortognatik cerrahiler arasında yazıyor acaba? Soruda gayet açık bi şekilde " aşağıdakilerden hangisi " diyor. İtiraz etmiş olmak için itiraz ediliyor resmen . Bu da bariz haksızlıktır . Madem öyle sınava temel türkçe soruları da eklensin de okuduğunu anlama becerisi de ölçülsün.

hocam datanın sayfasında bunu defalarca hoca ile konuştum ben diyor en az stabil olan başka bende o zaman mikrop en sonun plaga tutanana itiraz edicem plak üzerine sürekli biseyler tunutunuyor kim çıkardı en son diye bu bu mantığa geliyor bende bunu red ediyorum
Başa dön
Dtses
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DtKaradeniz yazmış:
Dtses yazmış:

hocam datanın sayfasında bunu defalarca hoca ile konuştum ben diyor en az stabil olan başka bende o zaman mikrop en sonun plaga tutanana itiraz edicem plak üzerine sürekli biseyler tunutunuyor kim çıkardı en son diye bu bu mantığa geliyor bende bunu red ediyorum

Size katılıyorum yani bu bakış açısıyla çoğu soruyu iptal ettirebiliriz. Bu çalışanın hakkını yemekten başka bir şey değil. Bunu bu şekilde itiraz için çıkaran hocaya da diyecek söz bulamıyorum. İki üç ay çalışanla bütün sene emek verenlerin farkı kalmasın diye uğraşılıyor sanki.
Başa dön
dtslm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 7:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar şu en çabuk emilen ilaç sorusunda şıkların hepsinin tetrasiklin gurubu olup e şıkkının da direk tetrasiklin olması ne kadar dogru acaba sizcede bi sıkıntı yokmu o soruda yoksa bir bana mı o şeklde saçma geliyor şıkların o şekilde olması
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 7:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşım farma çalışmamış olduğun o kadar belli ki bi de gelmiş hepsi retrasiklin grubu yok söyle böyle mi diyorsun belli ki yanlış yapmışsın soruyu herkes yanlış yaptığı soruya itiraz eder olmuş. Hepsi ne itiraz edin tüm sorulara osym gerçekten yanlış soruları da iptal etmesin !!!!!
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 7:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtkvrck yazmış:
Arkadaşım farma çalışmamış olduğun o kadar belli ki bi de gelmiş hepsi retrasiklin grubu yok söyle böyle mi diyorsun belli ki yanlış yapmışsın soruyu herkes yanlış yaptığı soruya itiraz eder olmuş. Hepsi ne itiraz edin tüm sorulara osym gerçekten yanlış soruları da iptal etmesin !!!!!
soru iptal olsun dememiş zaten merak etmiş. Bu kadar tribe girmeyin doğrularınız gidecek diye öleceksiniz korkudan. Nedir yani giderse herkesten gidiyo öyle bi soru olmamış oluyo korkmayın böyle bırakın adil bi şekilde kazansın herkes
Başa dön
DtKaradeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 7:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlarım şimdi şunu söylemek istiyorum en dayanıklı geçici materyal sorusu neye dayanıklı diye belirtmemiş basma direnci mi çekme mi aşınma mi hangisine şimdi benim bu sorum yanlış dediğim gibi herşeye kulp takılır artık buna bir son verelim rica ediyorum
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 7:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sende yanlış yaptın anlaşılan bu soruyu herkese iptal olunca yapanla yapmayan arasındaki fark nasıl oluşacak acaba.
Başa dön
DtKaradeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 8:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtkvrck yazmış:
Sende yanlış yaptın anlaşılan bu soruyu herkese iptal olunca yapanla yapmayan arasındaki fark nasıl oluşacak acaba.

Evet yanlış sorum dedim 2 gündür de diyorum hocalara da söyledim bunu itiraz ettiğiniz sorulara buysa bu olmaz diye açıklama yapmışsınız bu texbook yorumlaya gidiyor bunu yaparsak en az 80 soruya itiraz ederim sizde yapabilirsiniz ama bunu bunun bir sonu yok Türkçe böyle bir dil nereye çekersen oraya gider matematik sınavına girmiyoruz 2+2=4 değil olmuyor maalesef keşke olsa o zaman hiçbir sorunumuz kalmayacak
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 8:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben dtbug a cevaben yazmıştım.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
5. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız