Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 dus restoratif seçecekler
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 dus restoratif seçecekler
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 1:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yani yerlestırten sonra tekrar haxırlanmayı düşünen birkaç ay calusmak için yüzde 2 puan yani 3-4 netini niye riski atıyo ki bu kişinin 100 net yapcağını düşünsek 96 ya 90 yapacağını düşünsek 86 nete düşmesi 200-300 kişi bile geriletebilir bu Sırf birkaç ay çalışmak için ki işe baslarsa gideceği yerde nerde kalcam ne etcem derdıyle zaten çok zor calısılır ki rapor düşünülüyorsa ohalden sebeb artık inceleniyo raporlar ve Kurum izin vermiyo sahte rapora
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
LeyLa89
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 1:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Toksoplazma-Gundi yazmış:
LeyLa89 yazmış:
Bitmeli yazmış:
LeyLa89 yazmış:
Bitmeli yazmış:
Ben yeni mezun oldum dersaneye gitmedim 427 den 511 e geriledim. Resto yazıp yazmamakta kararsız kaldım. Yerleşip tekrar hazırlansam bu defa emegim boşa giderse diye korkuyorum puan kesintisi yüzünden. Napmalıyım size 😔
hocam 2 netiniz kesilir ama en azından kafanız daha rahat olur bence diğer türlü daha stres girersiniz
ben de kafam daha rahat olsun istiyorum ama 2 net degil 3-4 oyancayak bu da 200 kişi eder kafamı
Kurcalayan kısım o 😔
%2 kesinti oluyor diye biliyorum ben oda 2,4 net eder hocam ben böyle biliyorum

2,4 nasıl ediyor leyla hocam en az 3 olmakla beraber 3-4 net arası yapıyor. Sağlaması çok basit kendi puanınızın yüzde 98 ini alın yeni puana tekabul eden nete bakın en az 3 net var kaldı ki üçten çok malesef ..
120 sorunun %2 si değil mii anlamadım ki yanlış mı hesaplıyorum 🤓🤓
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 1:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LeyLa89 yazmış:
Toksoplazma-Gundi yazmış:
LeyLa89 yazmış:
Bitmeli yazmış:
LeyLa89 yazmış:
Bitmeli yazmış:
Ben yeni mezun oldum dersaneye gitmedim 427 den 511 e geriledim. Resto yazıp yazmamakta kararsız kaldım. Yerleşip tekrar hazırlansam bu defa emegim boşa giderse diye korkuyorum puan kesintisi yüzünden. Napmalıyım size 😔
hocam 2 netiniz kesilir ama en azından kafanız daha rahat olur bence diğer türlü daha stres girersiniz
ben de kafam daha rahat olsun istiyorum ama 2 net degil 3-4 oyancayak bu da 200 kişi eder kafamı
Kurcalayan kısım o 😔
%2 kesinti oluyor diye biliyorum ben oda 2,4 net eder hocam ben böyle biliyorum

2,4 nasıl ediyor leyla hocam en az 3 olmakla beraber 3-4 net arası yapıyor. Sağlaması çok basit kendi puanınızın yüzde 98 ini alın yeni puana tekabul eden nete bakın en az 3 net var kaldı ki üçten çok malesef ..
120 sorunun %2 si değil mii anlamadım ki yanlış mı hesaplıyorum 🤓🤓

120 sorunun değil hocam maksimum 70 puanın yüzde 2 si
Başa dön
LeyLa89
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 1:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben özür diliyorum o zaman ben sorunun %2 si diye düşünmüştüm 🤗
Başa dön
Dtblabla
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 2:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar rica etsem facebook taki genel grubun linkini de atabilir misiniz? Bulamiyorum da
Başa dön
Bitmeli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 4:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Grup acıldımı acaba acıldıysa giremiyorım da 😀
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız