Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Sonucuyla ilgili sorun yaşayan var mı?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sonucuyla ilgili sorun yaşayan var mı?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dent_inn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 11, 2017 6:08 am    Mesaj konusu: Sonucuyla ilgili sorun yaşayan var mı? Alıntıyla Cevap Gönder

en son yayınlanan sonuçlardan sonra sonucuna ulaşamayan, yanlış hesaplandığını düşünen veya sonuçla ilgili herhangi başka sorunla karşılaşan var mı?

Ben şahsen 16 Aralıktan beri sonucuma ulaşamamış bulunmaktayım. Mahkeme sonuçlandıktan sonra düzelir diye düşünüyordum. Basvurunuz bulunmamaktadır diyor halen. OSYMye 19 Aralıkta dilekçe gönderdim ses yok henüz.

En son dent_inn tarafından Çrş Oca 11, 2017 7:54 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Elsuve
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 11, 2017 7:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cuma gününe kadar dava açman gerekiyor,ÖSYM yi beklersen sonsuza dek sonucuna ulaşamazsın.
Başa dön
eminamrah
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 12, 2017 3:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

r

En son eminamrah tarafından Sal Oca 17, 2017 8:07 am tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Başa dön
suudee
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 1:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de düne kadar ulaşamamıştım dün açıklandı sonucum. Gerekli dilekçeleri vermiştim ama hala onlarla ilgili de sonuç alamadım. inşallah sizin sonucunuz da açıklanır.
Başa dön
dtonurrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 5:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sonucun bu saattwn sonra değişeceğini hiç sanmıyorum
Başa dön
dent_inn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 17, 2017 6:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

suudee yazmış:
Ben de düne kadar ulaşamamıştım dün açıklandı sonucum. Gerekli dilekçeleri vermiştim ama hala onlarla ilgili de sonuç alamadım. inşallah sizin sonucunuz da açıklanır.

hayırlı olsun sizinki. ben hala beklemedeyim. 2 defa dilekçe verdim. sonuçtan da dilekçelerden de ses yok.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız