Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Akademi soru
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Akademi soru

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
muvakkitnuri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 01, 2017 7:20 am    Mesaj konusu: Akademi soru Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu akademi serisini çözmek gerekli mi? Çözen arkadaşlar ne düşünüyorlar, cevaplar iseler çok sevinirim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Kalsiffff_Kanallarrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Tem 01, 2017 8:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence kesinlikle çözülmeli çok şey kazandırır. Kaliteli sorular var
muvakkitnuri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 01, 2017 8:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam yapmayın ya :/ Biri yok bakma dese atıcam. 3 tane klinik kitabı var bırakmak istiyorum çok ayrıntı değil mi?
Başa dön
Kalsiffff_Kanallarrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Tem 01, 2017 9:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Klinikler kesinlikle ayrıntı değil bence. Temeller desen biraz kapsamlı kitapta olmayan sorular var ama atipik sorular da çözülmeli sonuçta dus olmuş tus nerdeyse.
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Tem 01, 2017 2:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Klinikler güzel, ama içlerinde hatalı sorular var dikkatli olmak gerekiyor.
Temelleri almasan da olur. Bir tek anatomi güzel bence.
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Tem 01, 2017 7:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben daha normal soru bankasını bile bitirmedim ve son denemede 1. oldum. Soru kitaplarında 100 sorudan 2-3ü kaliteli oluyor. kitapta yazan bilgi: CO2 lazerin dalga boyu 10600dür. Hazırlanan soru: CO2nin dalga boyu kaçtır? Şimdi bilgiyi bildikten sonra böyle soruları çözsen ne olur çözmesen ne olur? Bence soruları hızlıca tara ve sadece cevabını bilmediğin değişik gelen soruları çöz.
Başa dön
Betbet
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Tem 01, 2017 10:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:
Ben daha normal soru bankasını bile bitirmedim ve son denemede 1. oldum. Soru kitaplarında 100 sorudan 2-3ü kaliteli oluyor. kitapta yazan bilgi: CO2 lazerin dalga boyu 10600dür. Hazırlanan soru: CO2nin dalga boyu kaçtır? Şimdi bilgiyi bildikten sonra böyle soruları çözsen ne olur çözmesen ne olur? Bence soruları hızlıca tara ve sadece cevabını bilmediğin değişik gelen soruları çöz.

Hocam size katılıyorum ben de daha normal kıtapları bıtırmedım denemelerde de ılk 10dısında derecem olmadı ,tabi bu demek degıldır kı soru çözülmesin ,gerçekten vakıt kaybettıren çok soru var kıtaplarda .temel için soru çözmek gereklı olabılır bence ama klınıkler için çok da elzem olduğunu düşünmüyorum.
Başa dön
muvakkitnuri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Tem 02, 2017 8:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tebrik ediyorum👏🏽 Kaynaklarım data olmayınca acaba eksiklerini sorularla tamamlar mıyım derken çokça zaman kaybettirdi. akademide kitapta olmayan ekstrem ayrıntı şeyler var diye sorayım demiştim Teşekkürler cevaplarınız için Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız