Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Aile Diş Hekimi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Aile Diş Hekimi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gizemdt
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Şub 11, 2012 8:19 pm    Mesaj konusu: Aile Diş Hekimi Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar aile hekimliği uygulaması kapsamında, yönetmelikte "aile diş hekimi" şeklinde bir tanım vardı. Bundan kimler haberdar?
Buna göre aile sağlığı merkezlerinin bir odasını kiralayıp kendi muayenehanemiz gibi çalışabiliyoruz özetle. Adımız da "Aile Diş Hekimi" oluyor bu durumda. İlgili yönetmeliği 1-2 yıl önce okumuştum, yeniden bulabilirsem buraya da ekleyeceğim.
İstanbul için aile hekimliği tam bir fiyasko halini almış olsa da sistemin güzel işlediği başka şehirlerdeki meslektaslarımız için güzel bir alternatif oldugunu düsünüyorum, ne dersiniz?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
nazlkader
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Şub 12, 2012 9:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bildiğim kadarıyla aile diş hekimliği 2016 ya doğru planlanan bir uygulama:(zaten planlnsa ble uygulaması bilyrsunuz bikç yılı bulur devllet dha atamanın içnden çıkamadı bu ygulmayı hiç yapabileceğni sanmyrum
Başa dön
gizemdt
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Şub 12, 2012 4:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eşim 1-2 yıl önce aile hekimiydi, o dönemde onların yönetmeliğini okurken rastlamıştım bu bilgiye ve çok sevinmiştim. sonra küçük bebeğime bakmak zorunda olduğum için çalışma planlarımı erteledim, derken eşim aile hekimliğini bıraktı Smile
basındaki haberlerde 2016 tarihinden bahsediliyor ama bence o tarih devlet atamasıyla bu işi yapacağımız tarih. şu an devletten bağımsız olarak asm'lerde yine çalışabiliyor olmamız lazım ama körolası yönetmeliği bulamıyorum :'(
acaba yönetmeliği mi değiştirdiler allah allah...2010'daki yönetmelikte yazıyordu açık seçik...
mutluluk
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Şub 13, 2012 7:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dediğiniz gibi bir şey şuan yönetmelikte yok
Başa dön
gizemdt
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Şub 13, 2012 8:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

memleketin bir günü bir gününü tutmuyor ki Sad
2010dan 2011e neden/nasıl değiştirdiniz yönetmeliği yahu Sad
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız