Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DİŞ HEKİMLERİ ESKİDEN OLDUĞU GİBİ KURAYLA ATANACAK..
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DİŞ HEKİMLERİ ESKİDEN OLDUĞU GİBİ KURAYLA ATANACAK..

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
beray_dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Cum May 04, 2012 10:19 am    Mesaj konusu: DİŞ HEKİMLERİ ESKİDEN OLDUĞU GİBİ KURAYLA ATANACAK.. Alıntıyla Cevap Gönder

18.11.2011 tarihinde Sağlık Bakanlığı resmi web sitesinden yapılan açıklamayla, 663 sayılı KHK’nın 58.maddesinin 7.bendi gerekçe gösterilerek, 30.11.2011 tarihinde yapılacak “Açıktan Atama” kurasında yer alan Diş Tabibi ve Eczacılar için açılan münhal yerlerin kura listesinden çıkartıldığı kamuoyuna duyurulmuştu.

Bu gelişmeden sonra dişhekimlerinin Sağlık Bakanlığı kadrolarına atanma şekli, koşulları ve takvimi ile ilgili gelen çok sayıda başvuru üzerine TDB Genel Başkanı Prof.Dr.Taner YÜCEL, 18.04.2012 tarihinde (bugün) Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Doç.Dr.Turan BUZGAN ile bir görüşme gerçekleştirmiştir. Yapılan görüşmede Sayın Müsteşar Yardımcısı tarafından dişhekimlerinin atamalarının sınavla yapılmayacağı ve eskiden olduğu gibi kura ile atanacakları, kura başvurularının ise ileri tarihte Bakanlıklarınca ilan edileceği ifade edilmiştir.

http://www.tdb.org.tr/tdb/v2/haber_goster.php?id=1372
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
tunaakman
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum May 04, 2012 6:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende geçenlerde bir haber okudum.Bundan böyle,üniversitelere kura yolu ile öğrenci alacaklarmış,hatta bir adım daha ileri gidip,kamuya memur,hakim,savcı, müfettiş ve kaymakam adayı alımında da kura yoluyla alım yapacaklarmış!!!!!!!!!
Başa dön
beray_dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Cum May 04, 2012 6:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tunaakman yazmış:
Bende geçenlerde bir haber okudum.Bundan böyle,üniversitelere kura yolu ile öğrenci alacaklarmış,hatta bir adım daha ileri gidip,kamuya memur,hakim,savcı, müfettiş ve kaymakam adayı alımında da kura yoluyla alım yapacaklarmış!!!!!!!!!

Pardon ama kuraya olan tepkinizin manasini tam olarak anlayamadim????
Başa dön
gokturker
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 04, 2012 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim kuraya bir tepkim var. Bize ilk yapılan açıklamada sınavla alınacağımız söylendi ve biz kpss başvurusu yaptık(kamu personeli olacağımız için, bu sınavdan başka bir alternatif olmadığından) Sonra kurayla olacağı söylendi(kpss başvurusunun son günü öğle vakti yapılan açıklama). Ben ve benim gibi kaç kişinin parasını çaldılar çok merak ediyorum. Bu hırsızlığı yapanlara ve bu yapılanı doğru gören kimseye tek kuruşumu helal etmiyorum.
Başa dön
beray_dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pzr May 06, 2012 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gokturker yazmış:
Benim kuraya bir tepkim var. Bize ilk yapılan açıklamada sınavla alınacağımız söylendi ve biz kpss başvurusu yaptık(kamu personeli olacağımız için, bu sınavdan başka bir alternatif olmadığından) Sonra kurayla olacağı söylendi(kpss başvurusunun son günü öğle vakti yapılan açıklama). Ben ve benim gibi kaç kişinin parasını çaldılar çok merak ediyorum. Bu hırsızlığı yapanlara ve bu yapılanı doğru gören kimseye tek kuruşumu helal etmiyorum.

şu anda sizin tepkinizi daha iyi anlayabildim ve sonuna kadar haklısınız.. ama bizim ülkemizde gerçekleşen ani değişiklikler pek de şaşırtıcı olmasa gerek..
Başa dön
gokturker
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 07, 2012 6:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şaşırmadım zaten Smile hiç sanmıyorum ama, umarım her şey adaletli olur.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız