Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Sağlık bakanlığı mecburi hizmet?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sağlık bakanlığı mecburi hizmet?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 11, 2014 11:57 pm    Mesaj konusu: Sağlık bakanlığı mecburi hizmet? Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar. Sağlık bakanlığı kadroları hakkında sorum olacaktı. Bildiğim kadarıyla sağlık bakanlığı kadrolarına yerleştiğimizde okuduğumuz kadar yani 3-4 yıl mecburi hizmet yapıyoruz. Acaba tazminat falan ödeyip mecburi hizmet yapmama gibi bir şansımız var mı? Örneğin ben uzmanlığı bitirdim, kura çekildi, mecburi hizmet yeri van çıktı. Van'a gitmemek için yapabileceğim bir şey olacak mı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 12, 2014 12:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

imzaladığın senetlerde ne yazıyorsa onu ödeyip bakanlıktan istifa edebilirsin.sanırım o da yıl bazında 40 bin tl civarı bişeydi yanlış biliyor olabilirim
Başa dön
diiscii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 12, 2014 1:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben öyle bir durumun olmadığını, zorunlu hizmeti yapmakla yükümlü olduğunu duymuştum maalesef : Sad
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 12, 2014 2:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

diiscii yazmış:
ben öyle bir durumun olmadığını, zorunlu hizmeti yapmakla yükümlü olduğunu duymuştum maalesef : Sad

kesin bilgi midir? nerden duydunuz acaba?
Başa dön
diiscii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 12, 2014 4:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kesin bilgi değil, zaten şu anda bu konuya dair kesin bilgi vermek mümkün değil çünkü sb mezunu uzmanlık öğrencisi yok. ancak ben (şahsen) güvendiğim bir kaynağa dayanarak söyledim. dediğim gibi kesin birşey yok
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 12, 2014 4:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

diiscii yazmış:
kesin bilgi değil, zaten şu anda bu konuya dair kesin bilgi vermek mümkün değil çünkü sb mezunu uzmanlık öğrencisi yok. ancak ben (şahsen) güvendiğim bir kaynağa dayanarak söyledim. dediğim gibi kesin birşey yok

hmm anladım teşekkürler yine de Smile
Başa dön
burayn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 12, 2014 8:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende biraz arastirmistim .. Tazminat odenerek mecburi hizmet yapilmiyor ancak bu sure icinde de uzmanlik belgesi alinamiyor diye biliyorum.. Ancak dediginiz gibi bir ornegi olmadigi icin kimse tam olarak bilemez .. Smile
Başa dön
eylul90
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 08, 2015 11:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sağlık bakanlığı kadrosundan kazanmış ( mezun olmuşta olabilir ) bir diş hekimi yok mudur meslektaşlarıyla bilgilerini paylaşsa??
Başa dön
mikroglia
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 08, 2015 11:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

diiscii yazmış:

2012 dusta sb kadrosu yok muydu? cerrahi ve orto dışında bitirmiş olmaları lazım eğer alındıysa
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız