Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dus için dersaneye ne zaman gitmeliyim
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dus için dersaneye ne zaman gitmeliyim

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mmmerveeee
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 22, 2016 10:15 am    Mesaj konusu: Dus için dersaneye ne zaman gitmeliyim Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar merhaba ben dördüncü sınıfa başlıycam bu sene. Dus için dersaneye kayıt yaptırdım ama dört-beş diye mi yoksa beş-mezun diye mi yaptırayım diye kararsız kaldım.dördüncü sınıfta stajlarla beraber yürütebilir miyim sizce yoksa dördüncü sınıfın yoğunluğunu atlatıp sonra mı başlıyayım.sene kaybetmek istemiyorum ama dördüncü sınıftada yürütebilir miyim bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
pikeman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 22, 2016 2:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence 5 mezun diye kayıt yaptırmanız daha mantıklı 4te çok bişeyin farkında olamıyoruz maalesef daha kliniği tanıdık diyene kadar zaman gecıyor Smile yine de siz bilirsiniz tabi
Başa dön
p53geni
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 22, 2016 9:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence kendime güveniyorum disiplinli çalışabilirim her gün bi saat de olsa ders çalışırım fakultedeyken diyorsan 4- 5 de yaptır..ama fakultenin klinik yoğunluğunu stresini filan düşününce zor olabilir bence 5 mezuniyet daha mantıklı.iyi çalışmalar Smile
Başa dön
nsword
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 22, 2016 11:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben kesinlikle 4-5 yazılmanı tavsiye ederim. Ama 4.sınıfta derslere gidip mutlaka kitaplarında gerekli yerleri çiz, işaretle. Derslerden sonra da diğer derse kadar 2 hafta zaman var tekrarını yap. 4.sınıfın yazında da Bi tekrar atarsan herkesten önde başlarsın 5.sınıfa. O sene kitapların çizili olduğu için dersleri daha güzel dinler anlarsın. Ama bu dediklerimi yapmayacaksan boşa para verme 5-mezun yazıl.
Başa dön
mmmerveeee
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 22, 2016 11:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eğer dördüncü sınıfta yazılırsam o zmnda derslere girecem tabi bi de bizde dershane şubat-haziran döneminde olacakmış yani genelde nasıl oluyor dusu kazanmayı düşününce nasıl bi yol izleniyor sıkı bi şekilde çalışma düzenine ne zmn giriliyor
Başa dön
mmmerveeee
Yeni Üye
Yeni Üye

Eğer dördüncü sınıfta yazılırsam o zmnda derslere girecem tabi bi de bizde dershane şubat-haziran döneminde olacakmış yani genelde nasıl oluyor dusu kazanmayı düşününce nasıl bi yol izleniyor sıkı bi şekilde çalışma düzenine ne zmn giriliyor
Başa dön
dawye
Çömez Üye
Çömez Üye

Fakülte bitince başla bence..
Saygilarimla..
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız