Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - hayırsever aranıyor
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

hayırsever aranıyor

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
muhammed72116
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 07, 2016 3:58 am    Mesaj konusu: hayırsever aranıyor Alıntıyla Cevap Gönder

dus sorubankalarını hayrına vermek isteyen varsa çok iyi olur.ben öğrenciyim malumunuz öğrencilerin çektiği sıkıntıları biliyorsunuz.her şeyin maddiyata dönüştüğü bu dünyada belki bir hayırsever çıkar.şimdiden Allah razı olsun.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 07, 2016 4:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba ben vermek isterim, kamp setim hiç dokunulmamış ve içindeki 4 kitap da konu anlatımları ile birebir aynı,hangi şehirdesiniz?
Başa dön
dtsenol
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ekm 07, 2016 5:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben dusem konu kitaplarımı burda adsmden birine verdim ama dusdata temel bilimler soru kitaplarım var tertemiz duruyo istersen gönderebilirim yeterki işe yarasın
Başa dön
circumvallate
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 08, 2016 12:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende 3 sene öncesine ait kitaplar var, güncel değil malum :/ işine ne kadar yarar bilemiyorum ama kargolayabilirim? sonuçlar açıklansın tekrar girme durumum olmayacaksa datanın klinisyen ve akademi soru bankalarını da gönderebilirim, soruların açıklama kısımlarında karalamalar yaptım ama cevaplar işaretli değil,işini görür.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız