Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Sıralama görüşünüzü alabilir miyim arkadaşlar?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sıralama görüşünüzü alabilir miyim arkadaşlar?
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Dersaneleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 4:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

78 net yapan arkadaşım var. Hiç çalışmadı. Normal derslerine stajlarına çalıştı. 78 aldı. Siz nasıl emin olabiliyorsunuz çalışmadan 78 yapılmayacağına
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 4:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
78 net yapan arkadaşım var. Hiç çalışmadı. Normal derslerine stajlarına çalıştı. 78 aldı. Siz nasıl emin olabiliyorsunuz çalışmadan 78 yapılmayacağına

Emin olamıyoruz herkes fikrini söylüyor sadece gecen sene bi süre çalışan birsürü insan 78/80 civarı yapmıştı sınav anında şansa yapanda çıkar yapamayan da kimse emin konuşmuyor zaten
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 4:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
dtkrdnz yazmış:
likefarma yazmış:
Duscuadam yazmış:
Duscuadam yazmış:
dtkrdnz yazmış:
Duscuadam yazmış:
92 neti olan bir arkadaşım 169. Olmuştu geçen sene. Bu sene netlerin düşeceğini 2014 yılında olduğu gibi olacağını tahmin ediyorum. Ama kimseyi de boşa umutlandırmak istemem. Bence kötüye alışmak uzun vadede daha iyi. Belki geçen seneden sınav zor olabilir ama girenler daha bilinçli her geçen sene. Yani netler geriler ama 1 2 net en fazla. Hele iptal edilen sorularla iyice çıkmaz olacak. Düşünsenize adam hiç çalışmamış 78 neti var. Hop 6 soru net ekleniyor al sana 84. Bu adam bir anda tercih yapabiliyor. Bu şekilde bir dolu insan var. Çalışan adama haksızlık. Nerden tutaan elinde kalıyor aınav. O yüzden umarım bu sene herkes yerleşir. Seneye kimbilir neler olur ?

Sizin bu negatifliğinizden öyle bıktım ki eminim yalnız değilimdir... 1-2 net düşer en fazla aynen.
Bazıları da utanmasa 90la kapatır bu yıl diyecek. En kötüye alıştırın bakalım kendinizi ne işe yarayacak

Ben de sizin pollyannalığınızdan, netler düşecek hepimiz yerleşicez tribinizden bıktım. Okuma o zaman ya da git antidepresan kullan sinirin bozulmuş senin. Düşündüğümü yazıyorum ama öyle göeünüyor ki idiotlar buna izin vermiyor. Senin gibi bir idiotun düşüncesimi de merak ediyorum. Sence netler ne kadar düşecek ?? 10 20 bet azalacağını öı sanıyorsun.

Bir de umarım yalnız değilimdir diye mıy mıy destekçi arıyor. Yalnız olsan kaç yazar lan niye korkuyosun ? Bak ben tek başıma dimdik düşüncemi söylüyorum ne diye polemiğe giriyorsun benle? Egosentrik ruh hastaları dolu burası.

92 netle 169. Oldu dedim bir arkadaşım için. Netler düşecek ama aşırı düşeceğini sanmıyorum dedim. Böyle bir yazıdan bile ağlayacak duruma gelen psikolojisi bozul ve en kötüsü de asistan olmaya çabalayan diş hekimleri var. hani protezde endoda falan başımızdaki histerik, ***** asisanlar vardı ya. İlte onlar aramızda. Sanki bir onlar çalıştı sınava amk biz ne yaptık lan ben de bekledişimden aşağısı geldi ama buralarda ağlamadım hiç.
hepimiz stressliyiz , birbirimize catmayalım arkadaslar güzelce ifade edelim dusunduklerimizi.

Valla ben hiç stresli değilim her gün spor yapıp etkinliğe katılıyorum hayat bana güzel 😁arkadaş fena gaza gelmiş

Az önce moralim bozuyosunuz diye çemkiriyordun şimdi sosyal kelebek mi oldun ? "Etkinlik" nedir ya facebookta katıldım demekle sosyal olunmaz ki Smile)

Benim moralim bozulmaz arkadaş okuman yazman mı yok 😁 yine de mizahşör cevap ver canımı ye. Az pozitif ol tebrikler
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 4:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hacılar sakin Smile hakaretlerimizi sinirimizi bence ösym ye dökeilm hepimiz çok değerliyiz birbirimizi hiç tanımadan etmeden hakaret gözdağı çok yersiz ... herkes istedigini yazsın ister kelebek ister polyana ister agresif kötümser .. kendisine hitap etmeyen okmasın görmezden gelsin nedir bu herşeye eleştiri tartışma.. karşılıklı saygı en güzeli .
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 7:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkrdnz yazmış:
Duscuadam yazmış:
dtkrdnz yazmış:
likefarma yazmış:
Duscuadam yazmış:
Duscuadam yazmış:
dtkrdnz yazmış:
Duscuadam yazmış:
92 neti olan bir arkadaşım 169. Olmuştu geçen sene. Bu sene netlerin düşeceğini 2014 yılında olduğu gibi olacağını tahmin ediyorum. Ama kimseyi de boşa umutlandırmak istemem. Bence kötüye alışmak uzun vadede daha iyi. Belki geçen seneden sınav zor olabilir ama girenler daha bilinçli her geçen sene. Yani netler geriler ama 1 2 net en fazla. Hele iptal edilen sorularla iyice çıkmaz olacak. Düşünsenize adam hiç çalışmamış 78 neti var. Hop 6 soru net ekleniyor al sana 84. Bu adam bir anda tercih yapabiliyor. Bu şekilde bir dolu insan var. Çalışan adama haksızlık. Nerden tutaan elinde kalıyor aınav. O yüzden umarım bu sene herkes yerleşir. Seneye kimbilir neler olur ?

Sizin bu negatifliğinizden öyle bıktım ki eminim yalnız değilimdir... 1-2 net düşer en fazla aynen.
Bazıları da utanmasa 90la kapatır bu yıl diyecek. En kötüye alıştırın bakalım kendinizi ne işe yarayacak

Ben de sizin pollyannalığınızdan, netler düşecek hepimiz yerleşicez tribinizden bıktım. Okuma o zaman ya da git antidepresan kullan sinirin bozulmuş senin. Düşündüğümü yazıyorum ama öyle göeünüyor ki idiotlar buna izin vermiyor. Senin gibi bir idiotun düşüncesimi de merak ediyorum. Sence netler ne kadar düşecek ?? 10 20 bet azalacağını öı sanıyorsun.

Bir de umarım yalnız değilimdir diye mıy mıy destekçi arıyor. Yalnız olsan kaç yazar lan niye korkuyosun ? Bak ben tek başıma dimdik düşüncemi söylüyorum ne diye polemiğe giriyorsun benle? Egosentrik ruh hastaları dolu burası.

92 netle 169. Oldu dedim bir arkadaşım için. Netler düşecek ama aşırı düşeceğini sanmıyorum dedim. Böyle bir yazıdan bile ağlayacak duruma gelen psikolojisi bozul ve en kötüsü de asistan olmaya çabalayan diş hekimleri var. hani protezde endoda falan başımızdaki histerik, ***** asisanlar vardı ya. İlte onlar aramızda. Sanki bir onlar çalıştı sınava amk biz ne yaptık lan ben de bekledişimden aşağısı geldi ama buralarda ağlamadım hiç.
hepimiz stressliyiz , birbirimize catmayalım arkadaslar güzelce ifade edelim dusunduklerimizi.

Valla ben hiç stresli değilim her gün spor yapıp etkinliğe katılıyorum hayat bana güzel 😁arkadaş fena gaza gelmiş

Az önce moralim bozuyosunuz diye çemkiriyordun şimdi sosyal kelebek mi oldun ? "Etkinlik" nedir ya facebookta katıldım demekle sosyal olunmaz ki Smile)

Benim moralim bozulmaz arkadaş okuman yazman mı yok 😁 yine de mizahşör cevap ver canımı ye. Az pozitif ol tebrikler

Kardeş sen overdoz amfetaminden ne yazdığını bilmiyorsun. Ben mizansen yapmadım ki senin sosyal olma çabaları içinde olan gençliğini yaşayamamış bir dt olman yüksek bir olasılık. Ama sen gül anam
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Dersaneleri Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız