Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dershanesiz olur mu acil yardım arkadaşlar lütfen
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dershanesiz olur mu acil yardım arkadaşlar lütfen

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Dersaneleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Butimar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 5:28 am    Mesaj konusu: Dershanesiz olur mu acil yardım arkadaşlar lütfen Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ben yeni mezunum atama vs.olmadi zaten dusunmuyorumda artık dus surecinde sıkıntı oluşturur diye.okul döneminde dataya gitmistim.Dus a bu yıl girdim ama çalışmadığım için bir beklentim yok.evdeki sıkı bir çalışmayla sizce bu iş halledilebilir mi yoksa yine bana data nin yollarimi .yardımcı olursaniz çok sevinicem çünkü karar asamasindayim dersler basladi... Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Anhedonik
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 5:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir kere gittiysen dersleri dinlediysen bir daha gitmene gerek yok bence.
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 5:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence de bi kez dinlediysen yeterli sıkı çalıştığın sürece👍🏻
Başa dön
Dtolacak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 6:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mesele neyle motive olduğunuz. Bu sizle ilgili bir şey eğer tek başınıza motive olabiliyorsanız gerek yok. Yok motive olamam dershane havasını teneffüs etmem gerekir diyorsanız kayıt yaptırın. Ancak öncelikle ciddi şekilde dusu kazanmak istiyorsanız "kafaya takmanız" lazım Smile çünkü kazananların ortak özelliği dersaneye gitmeleri yada gitmemeleri değil "kafaya takmış" olmaları. Başarılar diliyorum...
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 6:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kesinlikle bir kere gittiysen neyi az çok nasıl çalıştığını öğrendiysen bu sene de atama matama yazmayıp yıl içersinde farklı heyecanlara girmeyip düzenini bozmazsan ve en önemlisi sıkılmazsan canını okursun sınavın . Mahvedersin derece yaparsın parçalarsınSmile internette baktım 2-3 kitap değişmiş onları değiş eski notşarı yeniye ilave et ve bombardımana başla . Seneye bu zamanlarda da foruma yaz başardım diye Smile yolun açık olsun emek ver karşılığını al inşallah..
Butimar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 6:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yorumlar çok iyi 😂😂😉 teşekkür ediyorum ilginize.
Başa dön
dtcerene
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 6:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu seneki ucreti nedir dersanenin biliyor musunuz ?
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 7:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ücret hakkında bir fikrim yok ama dersanesiz kesinlikle olur. Hele bir sene gitmişsini zaten. Değişen kitapları satın alırsın oldu bitti. Sana tavsiyem tek bir kaynak oluştur kendine ama içinde her iki dersanenin de katkısı olsun. Datadan çalışıyorsan dusemi de oku bir kez ve notları dataya yaz. Sonra da tekrat et. Başarılar.
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 8:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
Ücret hakkında bir fikrim yok ama dersanesiz kesinlikle olur. Hele bir sene gitmişsini zaten. Değişen kitapları satın alırsın oldu bitti. Sana tavsiyem tek bir kaynak oluştur kendine ama içinde her iki dersanenin de katkısı olsun. Datadan çalışıyorsan dusemi de oku bir kez ve notları dataya yaz. Sonra da tekrat et. Başarılar.

Bencede katılıyorum. Ama dusemin klinige bakip dataya nit almaya gerek yok bence, temel i icn yapilmali
Başa dön
Butimar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yorumlar için teşekkür ediyorum.temelden tus ta cikmis soruların çok faydalı olduğu yönünde tavsiye aldım.dersane fiyatı onbin civarı aşağı çekerler mi bilmiyorum.dersanenin tek artısı offline olduğu için bende kararsız kaldım.hepinize tekrar teşekkürler
😉😉
Başa dön
Anksiyeteli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 10:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Data 10.500tl 😊
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2016 11:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anksiyeteli yazmış:
Data 10.500tl 😊

İyi azmış ya o parayla arsa alınır 😀 Her sene daha fazla öğrenci ve daha fazla fiyat.. çok acımasız bir düzen. Zaten doktor ona koymaz diye bas senetleri güzelmiş . Öyle bir de algı oluşuyor ki uzman olmayan sürünür dershaneye gitmeyen uzman olmaz.. dus sonuçları açıklanmadan sınavın en büyük kazananı dusadam samiabi Smile
Başa dön
kanojoo
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 3:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anksiyeteli yazmış:
Data 10.500tl 😊

maşallah Shocked
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 5:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dersaneye gitme ona vereceğin parayı ye 😊 Zaten kitapların çizili, test kitaplarını çöz denemelere dışardan girilebiliyorsa katıl. Dersaneye giden arkadaşların varsa kitapta değişen yerler extra notları temin et. Nacizane tavsiyem. Ben de bu sene sınırdayım kazanamazsam bu şekilde yapacam. Oral kitabı değişmiş mesela hoca yine değişmiş.
Başa dön
Butimar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 6:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Dersaneye gitme ona vereceğin parayı ye 😊 Zaten kitapların çizili, test kitaplarını çöz denemelere dışardan girilebiliyorsa katıl. Dersaneye giden arkadaşların varsa kitapta değişen yerler extra notları temin et. Nacizane tavsiyem. Ben de bu sene sınırdayım kazanamazsam bu şekilde yapacam. Oral kitabı değişmiş mesela hoca yine değişmiş.

Denemeler bedava 😂hocalar hep degisken.
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 7:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Butimar yazmış:
Glutamat yazmış:

Denemeler bedava 😂hocalar hep degisken.

Yok hocam yanlışınız var 😂 Bedava olsa keşke. Alıyorlardır 100 lira deneme başına😀 . İş ticaret olmuş biz de müşteri. Geçen bi arkadaşla konuştum. Offline sadece iki ders almak istiyorum demiş ne kadar . Hani yalan söylemiyim 3 bin lira küsür falan fiyat çıkarmışlar. Keşke şu dersaneye alternatif bi dersane açılsa bunlar olmaz
Başa dön
Denizolsun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 7:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kadar ileri gitmelerinin en baş sorumlusu bizleriz. Bu kadar taviz vermeye gerek yok yani dershane asla şart falan da değil klinik için hele hiç gerek yok hatta çoğu zaman hocalar yanlış yönlendiriyor mesela klinik hocaları spot bilgi peşinde ama sorular hiç de öyle değil konuya yüzeysel bakıp hakim olmayı gerektirecek tarzda.
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 7:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alternatif var da hafif siklet .. çok yetersiz kaynakları güven vermiyor.
ozgdnz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 6:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de 5. sınıfta gitmiştim bu sene evde çalıştım eğer tüm derslere girdiysen dershanede, bence hiç gerek yok akademinin soru bankalarını ve tümtusları çözmeni şiddetle tavsiye ederim, iki dershanenin de denemelerine kesin gir, evde çalışmanın en güzel özellği de insanların moral bozan dershane muhabbetlerinden uzak kalmak izole olmak en iyisi, şimdidem başarılar
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 8:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ozgdnz yazmış:
Ben de 5. sınıfta gitmiştim bu sene evde çalıştım eğer tüm derslere girdiysen dershanede, bence hiç gerek yok akademinin soru bankalarını ve tümtusları çözmeni şiddetle tavsiye ederim, iki dershanenin de denemelerine kesin gir, evde çalışmanın en güzel özellği de insanların moral bozan dershane muhabbetlerinden uzak kalmak izole olmak en iyisi, şimdidem başarılar
ben de oyle yaptım aynen katılıyorum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Dersaneleri Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız