Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 04.07 2. deneme sınavı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

04.07 2. deneme sınavı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
imacit
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 06, 2012 7:22 am    Mesaj konusu: 04.07 2. deneme sınavı Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar temel bılımler kısmı bıraz zor muydu sınav hakkında ne dusunuyorsunuz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtmesut
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Tem 06, 2012 3:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet, özellikle anatomiyi çok kamışlardı bence. oysaki dusta anatomiden çok yüzeyel gelmişti sorular.
genel olarak ilk sınavdan iyiydi ama. özellikle klinik soruları bu sınavda daha güzeldi. I think so..
Başa dön
orto2012
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 06, 2012 3:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Saol konsetvatif bi acayipti, hic bi sey Anlamadim, protez de botaz sacmaydi...
Başa dön
dtmesut
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Tem 06, 2012 3:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soruları biraz daha detay hazırlamaya başladılar. yani yeni dusa başlayanlar için zor bence. çünkü major soru pek sormuyorlar artık..
Başa dön
dttt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 07, 2012 3:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tedavi sorularını bahadır hoca mı yoksa üniversite öğretim üyelerinden biri mi hazrlyor blmiyorum ama iki sınavdır uçuyor:) genleşme katsayısı sorusu orjinaldi:) perio soruları bence dus için hafifti dersaneye gtmiyorum fakat orda dağıtılan soruların soruldğunu duydum. ortodonti soruları güzeldi. protez saçmaydı. temel bilimlerde standardı korudular.
Başa dön
mithras
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 07, 2012 4:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bana da cerrahi çok zor geliyor iki sınavdır, bu sınavın protezi gereksiz kolaydı ki bence nisan dusunda en ters köşeyi protez yapmıştı..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız