Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 28.11.2016 dava durumu
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

28.11.2016 dava durumu
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 12:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

davayi geri cekseler bile bildigim kadariyla hakim karsina gelecekkki oda 1 haftayi bulur.ben bu sene sinava girmedim ama sonucu sizler gibi bekliyorum. tahminim haftaya aciklanir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
346nafile
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 12:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yapacağınız işi de açacağınız davayı da... bu kadar mı zor bi süreci yönetmek bu kadar mı zor adaleti sağlamak. yazık ya bu kadar insana.

sınava girdiğimizde millet denize giriyordu , şimdi kayak sezonu açıldı kayak yapıyorlar , biz de hala bir sonuç gelsin de ona göre yolumuza bakalım diye bekliyoruz.
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 12:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birde davacilarin saklanmasinin nedeni dava acildiginda davaciya cok yuklenilmesi.(genellemiyorum) sakin olun onlarda memnun degiller. gecen sene bende memnun degildim.Tuscular ile dusculari karistirmak biraz yanlis. Tuscular beraber hareket ediyor ve kabul edelim bizden daha orgonize ve daha aktifler
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 12:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DrHoroz yazmış:
birde davacilarin saklanmasinin nedeni dava acildiginda davaciya cok yuklenilmesi.(genellemiyorum) sakin olun onlarda memnun degiller. gecen sene bende memnun degildim.Tuscular ile dusculari karistirmak biraz yanlis. Tuscular beraber hareket ediyor ve kabul edelim bizden daha orgonize ve daha aktifler
oldukça komik bir durumdayız.artık noldu sınav deyince açıklanmadı dediğimde cidden dalga geçiliyorum.böyle **** bir konuma düşünce insan sakin olamıyor maalesef.neden açıklanmadı deyince de hemen davacılardan söz açılıyor 'nedense'.nasıl sakin olunabiliyor ben anlamıyorum.
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 12:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="Hilumpulmonalis"][quote="DrHoroz"]birde davacilarin saklanmasinin nedeni dava acildiginda davaciya cok yuklenilmesi.(genellemiyorum) sakin olun onlarda memnun degiller. gecen sene bende memnun degildim.Tuscular ile dusculari karistirmak biraz yanlis. Tuscular beraber hareket ediyor ve kabul edelim bizden daha orgonize ve daha aktifler[/quote]oldukça komik bir durumdayız.artık noldu sınav deyince açıklanmadı dediğimde cidden dalga geçiliyorum.böyle **** bir konuma düşünce insan sakin olamıyor maalesef.neden açıklanmadı deyince de hemen davacılardan söz açılıyor 'nedense'.nasıl sakin olunabiliyor ben anlamıyorum.[/quote]
hocam haklisiniz. kolay degil.... Allah osymnin b.sini versin bu duruma dusuren kendisi....Allah tum meslekdaslarimin yardimcisi olsun... seneye sinava gireceler artik beraber hareket etseniz sorun kalmaz. sinavdan once dava acacklar diye konu acip beraber hareket edin.bu sikintilari yasamazsiniz
Başa dön
Lumos
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 12:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kendimizi yırtıyoruz ve sesimizi duyuramıyoruz resmen,gerçekten çevremdekiler artık dalgaya vuruyo sizin sınav unutuldu galiba diye,yazık günah bize vallahi,bıktım artık gerçekten bıktım sabırtaşı olsa çatlar ya:((
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 12:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Biri 2017 dava açmak isteyenler konusunu açsın çünkü en önemli basamak sınava dava açmak 😀 Gerisi için beklenir zaten.....
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 12:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="Helps"]Biri 2017 dava açmak isteyenler konusunu açsın çünkü en önemli basamak sınava dava açmak 😀 Gerisi için beklenir zaten.....[/quote]
hocam acmak isteyen degil gorev verilsin giderler ortak karsilansin sinav sonrasi 3 gun var.bu 3 gunde hatali sorular tartisilip acilacak sorular belirlensin ve ortak kararla acilsin. emin olun cok dua alirsiniz.
Acilacak konular : 1) hatali sorular
2)dava acacak kisiler (1 kisi degil 2-3 kisi olsun bilessin dava )
3)maddi destek
(tabii konulari basta tutup icinde sohbet etmemek de gerek,saygi cercevesinde) siz yada karabaniz yada arkjadasiniza yol acarsiniz gelecek sinav icin
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 29, 2016 5:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DrHoroz yazmış:
arkadaslar gecen sene ve onceki senlerde davayi acan biri olarak sunu soyliyeyyim. 2 dava birlesmese bile ayni sorulardsa otomatikmen duser.yani bilir kisi vs ye gerek kalmaz. ilk davaya dikkatinizi verin ve bozmayin morallerinizi...

Evet eğer açılan davalar içindeki sorulardan farklı soru yok ise surece etkisi olmadigini biliyorum ben de.bu dava hakkında bilgim yok ama denilenlere gore aynı sorularms tamamen aynı sorularsa endişeye gerek yok bizim ki sonuçlanınca sonuç bu denilip o dava da sonuçlanacak çünkü
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
6. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız