Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DUSDATA KITAPLARINDAKI INSAN FIGURLERI NEDEN MAYMUNUMSU...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DUSDATA KITAPLARINDAKI INSAN FIGURLERI NEDEN MAYMUNUMSU...

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtyusufergun
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 4:38 am    Mesaj konusu: DUSDATA KITAPLARINDAKI INSAN FIGURLERI NEDEN MAYMUNUMSU... Alıntıyla Cevap Gönder

DEGERLI DUSDATA EDITORLERI KITAPLARDAKI INSAN FIGURLERINDEN BAZILARI NEDEN MAYMUNUMSU BIR GORUNTU SERGILIYOR.NEDENINI OGRENMEK ISTERIM SLMLR...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
ivory
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 8:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hala evrim saçmalığına inananlar olabilir.. hatta bilinç altına öyle yerleşmiş, yerleştirmek isteyen insanlar olabilir..
Başa dön
tugce_89
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 8:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

forumdaki en anlamsız soru da bu olsa gerek.. tebrik ediyorum çok mantıklı bir noktaya takılmışsınız inanmak istemiyorum gerçekten şaka gibi
Başa dön
dtyusufergun
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 26, 2013 1:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tugce_89 yazmış:
forumdaki en anlamsız soru da bu olsa gerek.. tebrik ediyorum çok mantıklı bir noktaya takılmışsınız inanmak istemiyorum gerçekten şaka gibi
SN .tugce hanim sorum neden anlamsiz olsun ..anlayamadim...sorulara karsi tahammulsuzluk daha buyuk bir problem degilmi...ozgurluk yokmu...dusunceler zincirlenmelimi..ben sayin dusdata editorlerinin insan figurleri yerine neden maymunumsu hayvanlar veya medeniyet yoksunu magara hayvani tiplemesi kullandiklarini merak ediyor ve bu durumu sorguluyorum(kendileri henuz cevap verme nezaketinde bulunmasalarda).

saygilarimla
Başa dön
dtyusufergun
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 26, 2013 1:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sayin ivory dusdata editorlerinin bahsettiginiz profilde insanlar olabilecegini dusunmuyorum...belkide siz haklisiniz...cevaplarini beklemek lazim bence

saygilarimla
Başa dön
ivory
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 26, 2013 4:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şimdi yazımı okuyunca ben de biraz abarttığımı fark ettim Smile mantıklı düşününce şu kanıya vardım kasten yapılan birşey yok da öyle denk gelmiştir.. faydalandıkları kitaplarda falan..
Başa dön
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 25, 2013 11:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

telif ödememek için çizimleri eşe dosta yaptırmışlardır ondan olabilir şaka bi yana maymuna benzer figür mikrobiyoloji kitabında var hani ağaçtan miras bırakan çocuk, o yabancı kaynaklı bir resim sanırım! İspanyol bir yazarın hatta:) yani kasten yapılmış bir şey değildir:) dustada darwinist olur mu zinhar... fizyo kitabındaki mağara adamlarına bir yorumum yok:) illüminati bunlar aman diyim uzak durmak lazımSmile
Başa dön
periostelevatoru
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 06, 2014 9:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ivory yazmış:
hala evrim saçmalığına inananlar olabilir.. hatta bilinç altına öyle yerleşmiş, yerleştirmek isteyen insanlar olabilir..

evrim saçmalığına İNANMAK? SAÇMALIK? endüstri meslek lisesinde okuyan bir kuzenim var hakikaten böyle bir cümle etmez. canlının varoluşu üzerine hiç okudunuz mu? eksik olduğunu düşünebilirsiniz iyi güzel de bilimsel içeriği olan bir kitapta farz edelim böyle bir gönderme var -ki olduğunu hiç düşünmüyorum- hala ve saçmalık diyerek eleştirilememz. en son teoriler ne yönde?
Başa dön
periostelevatoru
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 06, 2014 9:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtyusufergun yazmış:
sayin ivory dusdata editorlerinin bahsettiginiz profilde insanlar olabilecegini dusunmuyorum...belkide siz haklisiniz...cevaplarini beklemek lazim bence

saygilarimla

behsettiği profil ne? bilimsel olmak mı? hem zaten nasıl bir ilgisi olabilir ki insan anatomisi anlatılıyor yüzler maymuna benzesin evrimle ne alakası var? siz evrimi anlamadan diğer temel tıp bilimlerine nasıl haiz olabiliyorsunuz? kabul etmeden demiyorum bakın, ne olduğunu bilmeden diyorum
Başa dön
erenu89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 29, 2016 4:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evrim bir gerçektir, çayır çatır inkar etseniz de, ağlasanız da her bir noktanızda izleri var. Herkeste gözler evrimleşmiş ama beyin kör olduktan sonra faydası olmuyor. Zaten evrimin amacı da kendini algılayacak canlılar evriltmek değildir.
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 29, 2016 4:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ateyiz olabilirler hocam.
Başa dön
duscuadamisback
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 29, 2016 6:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu ülkede en çok çalıp çırpanların, sınavları çalanların evrime karşı çıktığını gördükten sonra insan evrime daha bir sıcak bakmaya başlıyor. Nitekim bizim sınavda da olanlar olmuş diyolla bu kepazeliği hangi teoriyle açıklayacaklar ben onu düşünüyorum. Zavallı ateistler, en çok onlar karalanıyor ama bugün herhangi bir sınavı çaldıklarını duymadık çok şükür.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız