Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Klinik konu kitaplari
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Klinik konu kitaplari

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Periodontoloji Notları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Şub 18, 2017 11:46 pm    Mesaj konusu: Klinik konu kitaplari Alıntıyla Cevap Gönder

Derslere gidilmis onemli yerleri ustune isaretlenmis klinik dusdata konu kitaplarimi satiyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Şub 21, 2017 7:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

güncel
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Şub 22, 2017 3:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elimde son kalan tedavi cerrahi radyo perio orto pedo dusdata konu kitapları önemli yerler çizili derslerden üzerine notlar alınmış şekilde satıyorum
Başa dön
Denti21
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 19, 2021 1:15 am    Mesaj konusu: kitap satin almak istiyorum Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
elimde son kalan tedavi cerrahi radyo perio orto pedo dusdata konu kitapları önemli yerler çizili derslerden üzerine notlar alınmış şekilde satıyorum

merhaba fiyat kac ? kac yilin yayin ?
pedo prostho radio tedavi ortho istiyorum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Periodontoloji Notları Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız