Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dus, çalışmaya değer bir sınav mı? (Uzmanlık gerekli mi?)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dus, çalışmaya değer bir sınav mı? (Uzmanlık gerekli mi?)

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mervearslan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 20, 2017 5:52 am    Mesaj konusu: Dus, çalışmaya değer bir sınav mı? (Uzmanlık gerekli mi?) Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar ben 3. sınıf öğrenciyim ve dusa çalışmak istiyorum ama üniversite sınavına o kadar çalıştık şimdi tekrar bir daha sınava çalışmak biraz zor geliyor. Önce ingilizceyi halledeceğim de sonra dus'u halledeceğim...

Dus çalışmanın, çalışmamaya göre getirileri neler olur? Sınav hakkında neredeyse hiçbir fikrim yok ama eğer getirisi çoksa şimdiden çalışmaya başlarım. Çünkü önce ingilizceyi halledeceğim. Yol uzun Embarassed

Kısacası uzmanlık kesinlikle gereken bir şey mi? Getirileri sınava verilen emeğe değer mi? 200 kişi okumuş yorum yok Sad

En son mervearslan tarafından Pzr Ağu 20, 2017 11:16 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Kosp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 20, 2017 6:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çalışmak %60 ini yaptirir geri kalani şans benim kanaatim bu yonde 4. Sinifin sonunda başlaman daha mantikli olur
Başa dön
mervearslan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 20, 2017 6:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kosp yazmış:
Çalışmak %60 ini yaptirir geri kalani şans benim kanaatim bu yonde 4. Sinifin sonunda başlaman daha mantikli olur

Benim demek istediğim çalışmaya ayırdığım zamana değer mi? Kariyer olarak bana neler katar? Cahilliğimi mazur görün Smile
Başa dön
pertekk_165
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 20, 2017 9:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sorduğun sorunun tek kesin bi cevabı yok. Kişiye göre değişir. Bazı seylerin sizin için ne anlam ifade ettiğini ve ne istediğinizi zamanla öğreniyorsunuz.okul derslerinizi iyi öğrenirseniz zaten sınava da calışmış olursunuz. stajlarda da hangisini yaparkn daha mutlu olduğunuzu öğrenirsnz. Herkes uzman olmak zorunda değil ki değil de zaten. Zamanla tecrübe ilgi alanı ilerde olmak istediğiniz konum yaşam koşulları Vs birleşip bi karar veriliyor. Ama emek verilen şey kıymetsiz olmaz, muhakkak değerli bi tarafı vardır herseyin.
Başa dön
mervearslan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 20, 2017 9:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pertekk_165 yazmış:
Sorduğun sorunun tek kesin bi cevabı yok. Kişiye göre değişir. Bazı seylerin sizin için ne anlam ifade ettiğini ve ne istediğinizi zamanla öğreniyorsunuz.okul derslerinizi iyi öğrenirseniz zaten sınava da calışmış olursunuz. stajlarda da hangisini yaparkn daha mutlu olduğunuzu öğrenirsnz. Herkes uzman olmak zorunda değil ki değil de zaten. Zamanla tecrübe ilgi alanı ilerde olmak istediğiniz konum yaşam koşulları Vs birleşip bi karar veriliyor. Ama emek verilen şey kıymetsiz olmaz, muhakkak değerli bi tarafı vardır herseyin.

Yorumunuz için teşekkür ederim ben sınava girecekmis gibi dersleri sıkı tutayım en iyisi 🙂
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız