Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Cerrahiler neden böyle duyduklarim doğru mu?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Cerrahiler neden böyle duyduklarim doğru mu?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
HEIDBRINK
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 03, 2017 8:46 am    Mesaj konusu: Cerrahiler neden böyle duyduklarim doğru mu? Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi üniversiteler hakkında bilgiler falan yazılmış fakat benim anlamadığım birşey var yahu neden çene ameliyatları asistanlara en azından son yılında yaptirilmiyor.ya da yaptırılıyor da benim mi haberim yok.bilgisi olan yazsın lütfen. Bana göre sadece kist ve gömülü ciddi anlamda fark katmayabilir.( büyük boyutta kist olursa onu da hoca asistana yaptirmayacaktir tahminim.e o zaman biz kendimizi nasıl geliştireceğiz?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 03, 2017 10:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam bu fakülteden fakülteye hocadan hocaya ve asistandan asistanına göre değişir, ben çene ameliyatı da yapan asistanımı bilirim dediğiniz gibi son yılına kadar kaydedeger vaka yapmayanını da. o yüzden biraz bilgi sahibi olarak gitmek daha iyi.
Başa dön
HEIDBRINK
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 03, 2017 11:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aslında bu tip bilgilendirmeler bana göre böyle olmalı zaten çünkü nihayetinde biz oraya kendimize birşeyler katmak için gidiyoruz hocaların tavrında önemli tabi ama bence daha çok vaka görmek daha da önemli. Mesela kırık alet seti bulundurmayan bir yere gidip boyuna endo yapmak bir fark kazandırmaz veya adsm mantiginda calisan restoratifde de hakeza.
Başa dön
Gnzoma
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 04, 2017 4:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

lorenz yazmış:
hocam bu fakülteden fakülteye hocadan hocaya ve asistandan asistanına göre değişir, ben çene ameliyatı da yapan asistanımı bilirim dediğiniz gibi son yılına kadar kaydedeger vaka yapmayanını da. o yüzden biraz bilgi sahibi olarak gitmek daha iyi.

Hangi üniversite hocam
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız