Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - !!!!ALLAH AŞKINA DUS2017 BİLGİ!!!!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

!!!!ALLAH AŞKINA DUS2017 BİLGİ!!!!!
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
salemo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 3:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Turhan hoca mahkemeye gitti ulaşmayan raporlar var.
Mahkeme ulaştırmayan hocalara pazartesi gününe kadar süre vermiş.
Pazartesi akşama kadar yollamak zorundalar anlayacağız.

Benim ön görüm malum bilirkişi soruları yolladıktan sonra itiraz süresi var ve akabinde mahkeme karara bağlıyor davayı. Bu hafta zaten bitti önümüzdeki hafta itiraz süreçleri olur sonraki hafta açıklanır ancak yani 15'nden sonra.

Bir bilgi konuşulur ise şayet yine yazarım buraya grupta olmayan arkadaşlar için.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dentlondon
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 10:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tahminim şubat sonu ... bukadar rezil bir sistem afrika kabilelerinin yaptığı sınavda bile olmaz... biz buna layık sesini çıkarmayan bencil egoist umursamaz bir meslek gurubundayız bize az bile ... bir tanıdığım devletiin yaptığı bir sınav sonucunu 1 yıl sonra açıkladığını söyleyince inanmamıştım bu kadarda olmaz dedim ancak gel gör ki bizde o yoldayız. yazık bize hemde çok yazık ....
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 10:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yandal sınavı yaklaşık bir yıl sonra açıklanmıştı. Yani gerçekten oluyor. Pazartesi raporlar gelecek. Çarşamba gibi itiraz süreci başlatılırsa öteki pazartesi o süreç biter. Mahkeme eğer hemen toplanırsa o hafta başı açıklanır. Bu iyimser. Ama normali şöyle olacal pazartesi raporlar gelecek boş boş bekleyeceğiz bir sonraki pazartesi itiraz süreci başlar 3 4 gün sürer ocak son haftası da mahkeme toplanır eğer isterse. Ocak sonu şubat başı açıklanır
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 10:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir grupta okudum: Avukattan simdi haber geldi. Orto ve endo sorularinin raporlari ulasmis. Raporlara gore orto 52. Soru buyume gelisim sorusunda iptal yok, orto 57.soru sinif 2 malokluzyon sorusunda iptal yok, orto 59.soru retansiyon sorusunda iptal yok, endo 62. Soru diaket sorusu iptal edilmis, endo 70.soru LAP sorusunda iptal yok. Osym itiraz için olan sureyi beklemeden diaket sorusuna direk itiraz etmis durumda. Avukatin verdiği bilgiye gore surec uzamamasi ve iptalin neden oldugu detayli kaynaklarla verildigi icin itirazin reddi bekleniyor. Diger derslerin raporlarida pazartesi ulasmasi bekleniyor.
Başa dön
Retikulum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 10:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar son Dakika!!
Mahkemeye ulaşan orto ve Endo raporlarına göre sorulardan diaket perforasyon sorusu iptal ekstraoral intraoral muayene sorusunda değişiklik yokmuş . Ortodan o 52. Soru buyume gelisim sorusunda iptal yok, orto 57.soru sinif 2 malokluzyon sorusunda iptal yok, orto 59.soru retansiyon sorusunda iptal yokmuş. Osym itiraz için olan sureyi beklemeden diaket sorusuna direk itiraz etmis. Verilen bilgiye göre surec uzamamasi ve iptalin neden oldugu detayli kaynaklarla verildigi icin itirazin reddi bekleniyormuş. Diger derslerin raporlarının da pazartesi ulasmasi bekleniyormuş
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 10:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güzel bilgiler gerçekten teşekkürler arkadaşlar 🙏🏻 peki raporlar ulaştıktan sonra açıklanması için ne kadar süre gerekli bize bilen var mı ?
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 10:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

diaket sorusunun iptal olmasına sevindim. doğruluğu referans kitaplarda ispatlı olan sorulara dava açılan bir ortamda endo hocasının bile diaket sorusunda sorun yok demesi üzmüştü açıkçası. aklıma dersanenin derece yapabilecekleri koruduğu bile gelmişti. neyse ki akılcı davranılarak soru iptal edilmiş. keşke bilirkişi kim bilsem de bir tebrik mektubu yazsam.

ayrıca zamanında bana hakaretler eden şu arkadaşa da umarım dert olur bu karar:

Dtkvrck yazmış:
Arkadaslar saygısızlık olarak düşünmeyin ama gerçekten bu soruda hata Mata yok Allah aşkına perforasyon alanını paper point ile nasıl kapatabilirsiniz ya valla çok üzülüyorum,birinin soruyu yanlis algilayip yanlis yapmasi o soruyu hatali kilmiyor.gerçekten yanlış olan sorular varken bunlari görünce çok üzülüyorum.soruda bir degisiklik yapılacağını da düşünmüyorum.
Başa dön
Retikulum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:
diaket sorusunun iptal olmasına sevindim. doğruluğu referans kitaplarda ispatlı olan sorulara dava açılan bir ortamda endo hocasının bile diaket sorusunda sorun yok demesi üzmüştü açıkçası. aklıma dersanenin derece yapabilecekleri koruduğu bile gelmişti. neyse ki akılcı davranılarak soru iptal edilmiş. keşke bilirkişi kim bilsem de bir tebrik mektubu yazsam.

Dtkvrck yazmış:
Arkadaslar saygısızlık olarak düşünmeyin ama gerçekten bu soruda hata Mata yok Allah aşkına perforasyon alanını paper point ile nasıl kapatabilirsiniz ya valla çok üzülüyorum,birinin soruyu yanlis algilayip yanlis yapmasi o soruyu hatali kilmiyor.gerçekten yanlış olan sorular varken bunlari görünce çok üzülüyorum.soruda bir degisiklik yapılacağını da düşünmüyorum.

Hoca tayfun alaçam diye bilgi aldık fakat iptal kararının içeriği hakkında bir bilgi yok bazıları marka bazıları paper point nedeniyle olduğunı düşünüyor bunun dışında tüm raporlar ulaştıktan sonra itiraz süreci dolmalıymış sonra mahkeme karar için toplanma tarihi belirleyecekmiş buralar muamma tabi sonra ösym açıklaması 2 gün deniyor tutan hareketle
Başa dön
Blavl43
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Diaket sorusunun neden iptal edildiğini tam öğrenip söyleyebilirseniz çok iyi olur. Şuan sınava hazırlananlar için daha yararlı olur. Eğer marka sebebiyle iptal edildiyse boşu boşuna garip markaları öğrenmek zorunda kalmazlar
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Marka için hiç bi zaman soru iptali olmadı soru yanlış hazırlanmıştır ancak marka bi taneyse ve özdeşleşmişse sorun olmuyo. Bu soruda iki koldan da hata olduğu için iptal olmuştur. Sorunun doğru bi tarafı yok
Başa dön
snowball
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

diaket sorusu kesin iptal mi.ösym itiraz etti
demissiniz. kararın değismesi mümkün mü
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yoruma çok açık bi soru, muğlaklık var o yüzden iptal olmalıydı. Ben doğru yapmıştım fakat herkes soruyu soran kişiyle aynı şekilde düşünmeyebilir ucu açık bi soru, iptali hakkaniyetli olmuş. Farklı yorumladı diye saldırmak da yanlış diye düşünüyorum
Başa dön
Nara88
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dava acan arkadaslara icden dilekleriml iletiyorum. Alin hayrini gorun. 4 aydir insanlari bunun icinmi surunduruyorsunuz. Burda kanunlarin nasil islediyini daha bilmeyen insanlarin nasil mesleklerni yapacaklarindan subheliyim dogrusu...
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Retikulum yazmış:
Furious yazmış:

Dtkvrck yazmış:

Hoca tayfun alaçam diye bilgi aldık fakat iptal kararının içeriği hakkında bir bilgi yok bazıları marka bazıları paper point nedeniyle olduğunı düşünüyor bunun dışında tüm raporlar ulaştıktan sonra itiraz süreci dolmalıymış sonra mahkeme karar için toplanma tarihi belirleyecekmiş buralar muamma tabi sonra ösym açıklaması 2 gün deniyor tutan hareketle

Mahkeme tarihi öğrenince yine hemen yazar mısınız buraya da
Başa dön
Retikulum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtgce92 yazmış:
Retikulum yazmış:
Furious yazmış:

Dtkvrck yazmış:

Mahkeme tarihi öğrenince yine hemen yazar mısınız buraya da

Yazarım tabi
Başa dön
Retikulum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar iptal nedeni ancak mahkeme görülürken öğrenilir diye düşünüyorum yada rapor içerikleri uyapa yükleniyor mu bilmiyorum bu işleyişleri gerçekten öğrenip yazmaya çalışayım ösym itiraz etmiş ama mahkeme hiç bunu değerlendirmiyormuş ancak sonradan danıştaya *****ürülebiliyormuş diye duydum ama öncelikle açıklanacaktır diye tahmin ediyorum
Başa dön
snowball
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Oca 06, 2018 12:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bekledik bekledik sonucu bumuydu. zamana yazık .o kadar hatalı soru varken iptal olan soru bu olmamalıydı.paper pointle perforasyon kapatma.emeğimize yazık
Başa dön
Pontik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 06, 2018 1:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

snowball yazmış:
bekledik bekledik sonucu bumuydu. zamana yazık .o kadar hatalı soru varken iptal olan soru bu olmamalıydı.paper pointle perforasyon kapatma.emeğimize yazık

Kesinlikle katılıyorum.yazık.
Başa dön
snowball
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Oca 06, 2018 1:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtgce92 yazmış:
Yoruma çok açık bi soru, muğlaklık var o yüzden iptal olmalıydı. Ben doğru yapmıştım fakat herkes soruyu soran kişiyle aynı şekilde düşünmeyebilir ucu açık bi soru, iptali hakkaniyetli olmuş. Farklı yorumladı diye saldırmak da yanlış diye düşünüyorum
soruyu yanlış yaptığın o kadar belli ki .
Başa dön
Cukulatamsiagar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 06, 2018 1:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

snowball yazmış:
dtgce92 yazmış:
soruyu yanlış yaptığın o kadar belli ki .
tebrikler guzel analiz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Sonraki
3. sayfa (Toplam 17 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız