Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Davacı Ferhat
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Davacı Ferhat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:40 pm    Mesaj konusu: Davacı Ferhat Alıntıyla Cevap Gönder

Davacımız "Dt." Ferhat Musulluoğlu - Kocaeli, Gölcük Adsm de çalışıyor

bu da yüksek ihtimal twitterı: https://mobile.twitter.com/dt_ferhat

bir de hakkında şöyle bir bilgi buldum: "dus 2017'de tüm itirazcıları dolandıran, sözleşilen soruların sadece yarısına itiraz eden sözde diş hekimi. dolandırıcı ortagi için (bkz: oğuzhan güner) uzmanlık yapacakmış sözde . bu ve bunun gibi dolandırıcılara kendinizi emanet etmeyin derim."
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://www.facebook.com/ferhat.musulluoglu

bu da facebooku
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizim için ne düşünmüşse Allah 1000 katını yaşatsın ona
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 10:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son Furious tarafından Çrş Oca 10, 2018 12:35 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
WILLING
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 09, 2018 11:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu adamın dolandırıcılığından eminseniz çalıştığı yerin başhekimini arayıp söyleyin.Ama %100 eminseniz,adamın günahını almayın böyle bi şey yapmadıysa.
Başa dön
janedoe
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 12:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ortalığı bulandırıp durmayın.
davacı ferhat diyorsunuz ama ferhat sadece mahkemede görülen bir isim hepsi o.
aynı fikirde olan kişiler birleşip para toplanıp ferhatın adına dava açıldı.
kamu davası değil ki bu bireysel açılmak zorundaydı.
KİŞİ SADECE KENDİ YAPTIĞI YANLIŞ SORULARA DAVA AÇABİLİR
KİŞİ SADECE KENDİ YANLIŞLARINA DAVA AÇABİLİR
KİŞİ SADECE YANLIŞ BULDUĞU SORUYU YANLIŞ YAPTIYSA AÇABİLİR
yani boş veya doğru yaptıysa davası geçersiz sayılır,gidin bakın bir avukata hukukçuya danışın göreceksiniz.
ayrıca SORULARIN ÇOĞUNA DAVA AÇILMADI DİYE BİR YALAN DOLAŞIYOR ARTIK KİM UYDURDUYSA.
ferhat sadece kendi sorularına dava açabildi onlar da 13 soru ediyor
geri kalan 2 soru da oğuzhan güner adına açıldı zannediliyordu bununla ilgili arada bir iletişim kopukluğu yaşandı.
Ferhat zaten NET BİLGİ olmadan ortamı bulandırmamak adına açıklama yapmadı, ama bazı arkadaşlar olayı çok fena çarpıttı.
ferhata özelden veya forumdan çok yüklendiği için o kendini geri çekti ama zaten HERHANGİ BİR GELİŞME OLDUĞU AN DUYDUNUZ DEĞİL Mİ BUNU KİMSE YADSIMASIN!!!
kişi veya kişileri burda rencide etmeye çalışmak kendi özbenliğinize saygınızı yitirdiğinin göstergesi.
eğer ortada bir güvensizlik ortamı oluştuysa bunu bu şekilde hiddetlenen arkadaşlar yaptı.
ferhat sadece ekonomik özgürlüğü olduğu için birçok kişinin adına gidip dava açtı.
gerisi mahkemeye kalmış siz de takdir edersiniz ki bu durumu hiç birimiz yönlendiremeyiz.

ayrıca belirtmek isterim ki dolandırıcılık veya ortaklık söz konusu bile değildir ki dolandırıcılık varsa ortada 6binküsur liranın yarısından çoğunu ferhat ve iki kişi üstlenmiştir.

ayrıca tkrar belirtmek isterim ki DAVA AÇILAMAYAN 2 SORUYA trabzondan aysima hanım dava açmıştı. bir takım kişiler aysima hanımın davasını geri çektirerek duruma müdahil olmuşlar ve böylece asıl yanlış olması söz konusu olan sorulara dava açılamamıştır..

KALDI Kİ BİR RAPORDA YETERSİZ KAYNAK BELİRTİLDİĞİ İÇİN SORU İPTAL DEĞİLDİR DİYE BİR AÇIKLAMA yapılmış,
yahu sen hocasın başka birinin sana kaynak belirtmesi gerekmez.
sen ösymnin verdiği referans kaynakları tek tek gözden geçirmek zorundasın. ne yani armut piş ağzıma düş

son olarak demek istediğim SÜREKLİ Bİ SORUMLU ARIYORSUNUZ GERÇEK SORUMLU ÖSYM YE KALİTESİZ SORULAR HAZIRLAYAN HOCALAR VE DERSANE HOCALARININ BELİRTTİĞİ GİBİ HERHANGİ BİR NİTELİK ARAMADAN TORBADAN SORU ÇEKİLMESİYLE HAZIRLANAN SINAV SİSTEMİDİR.

kimse kimsenin enerjisini düşürmesin artık. ortada güvensizlik ortamı vs yok bizim meslek grubumuzun BİRLİK OLAMAMASINDAN KAYNAKLANIYOR HERŞEY.

aramızda bir birlik olabilseydi herşey daha güzel olacaktı. ama onun yerine herkes birilerini suçlamaya takmış durumda. bu durum fakültenin 1. sınıfından bize aşıanıyor mu nasıl oluyor bilmiyorum ama bu kadar birlik olamayan bir meslek grubu daha yoktur.

BİZ BÖYLE OLMAYA DEVAM ETTİKÇE TEKNİSYENLERİN VEYA HİÇBİR ALAKASI OLMAYAN KİŞİLERİN AÇTIĞI KLİNİKLERDE 2bin LİRA MAAŞA ÇALIŞMAYA DEVAM EDERİZ KİMSE DA YAKINMASIN YANİ

En son janedoe tarafından Çrş Oca 10, 2018 12:14 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
oguz353535
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 12:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ben Oğuzhan Güner ismim geçtiği için ilk ve son defa açıklamamı yapacağım

Öncelikle itiraz guruplarına katıldım whatsapta gidip itirazlarımızı yaptık hatta ankaradaydım beraber toplanıp bazı arkadaşlarımızla gitmiştik kendi aracımla *****ürdüm

Daha sonra dava gurupları kurulmaya başlandı ve kimler dava açabilir diye sorulduğunda ben kesin açarım demiştim

Ancak daha sonra netimin düşük olması sebebiyle ve askerliği yüksek lisansa başvurup tecil ettirince bir işimde olması ve istediğim bölümün gelmeyecek olmasından dolayı çalışmamı önümüzdeki yıla bıraktım ve davacı olmayacağımı guruba yazdım .

Ancak yardım isteyen arkadaşlar için Ankarada Av.Kaan Hanay'ın olduğunu yürütmeyi durdurmalı davayı 1300e açabileceklerini ve yürütmeyi durdurmasızları 700e açabileceklerini söyleyerek yol göstermeye çalıştım kendi görüştüğüm avukatın kartlarını guruba gönderdim ve dava açılması için uğraştım.

Burda benim üzerime gelinen konu dava gurubunda ben dava açarım demem , ancak davacılar toplanıp soru paylaşımı yapılmadı. Sen şuna aç ben şuna gibi bir soru dağılımı yapılmadı.

Ve hiçkimseden maddi olarak 1 tl bile yardım edilmedi.

En başından beri kendi kişisel davamı açarım sizden birşey olmaz beni karıştırmayın diyerek konuyu kapattım

Zaten daha sonra durumları takip ettiğimde tüm sorulara itiraz edildiği söylendi banada

60. ve 74. sorularım benimde yanlıştı sonuçlarımı buraya ss olarak atarım , manipulasyon gibi birşeyde adımın geçmesi bile korkutucu

İsteyenler varsa özelden numarasını atsın ssleri atarım whatsaptan yada telefonda konuşabiliriz.
Başa dön
oguz353535
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 12:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jumper yazmış:
Ne guzelmis ikisi de zaten bi yerlerde çalışıyor tikir tikir paralarini aliyorlar. surec uzamis, millet ana babasinin eline bakiyomus, stresten hasta oluyomus umurlarunda degil yaziklar olsun! yapilabilecek bir seyler var mi yasal olarak yoksa direk allaha mi havale etcez? Kimsenin hakki kimsede kalmaz bu kadar kisinin ahini alan iflah olmaz okuyosunuzdur insallah buraları! Benim basima cok geldi hakkimi helal etmedigim kim varsa bi daha toparlanamadi darisi başınıza!

Kardeşim ben ne dava açtım ne süreyi uzatmak gibi bir muhabbetim olmadı . Kendi başıma diğer sınava hazırlanmaya başladım

Bilip bilmeden beddua etmek nedir
Bu süreçte kim maniplasyon yaptıysa ve süreci boş yere uzattıysa bende hakkımı helal etmiyorum
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 12:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ulan ben dahil binlerce kişi kanser oldu kaç aydır. arkadaşlar durum ne, ne oluyor, dava ne durumda diye her gün onlarca mesaj atıldı. biriniz bile gelip bir şeyler söylemediniz. siz bizi umursamadınız biz de sizi umursamayacağız. gelip teker teker her şeyi anlatıp gerekirse ispat edeceksiniz. sabır kalmadı artık. hele son olaylarla birlikte sabrımız iyice taştı. oğuzhan denen arkadaş dediğin gibi davayla alakan olmayabilir. ancak burayı okuyormuşsun. buradaki onlarca yardım çığlığını okumuşsun aylardır. bu kadar bilgi sahibi olmana rağmen tek kelime etmedin. sen de suçlusun.

davayla uzaktan yakından alakası olanları buldukça burada paylaşmaya devam edeceğim. o yüzden gelip adam gibi şu süreci baştan anlatın. meslektaşlarınıza hesap verin.
Başa dön
cemsbond
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 12:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:
ulan ben dahil binlerce kişi kanser oldu kaç aydır. arkadaşlar durum ne, ne oluyor, dava ne durumda diye her gün onlarca mesaj atıldı. biriniz bile gelip bir şeyler söylemediniz. siz bizi umursamadınız biz de sizi umursamayacağız. gelip teker teker her şeyi anlatıp gerekirse ispat edeceksiniz. sabır kalmadı artık. hele son olaylarla birlikte sabrımız iyice taştı. oğuzhan denen arkadaş dediğin gibi davayla alakan olmayabilir. ancak burayı okuyormuşsun. buradaki onlarca yardım çığlığını okumuşsun aylardır. bu kadar bilgi sahibi olmana rağmen tek kelime etmedin. sen de suçlusun.

davayla uzaktan yakından alakası olanları buldukça burada paylaşmaya devam edeceğim. o yüzden gelip adam gibi şu süreci baştan anlatın. meslektaşlarınıza hesap verin.

+1
Başa dön
oguz353535
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 12:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

buradaki onlarca yardım çığlığını okumuşsun aylardır. bu kadar bilgi sahibi olmana rağmen tek kelime etmedin. sen de suçlusun.

Benim davayla ilgili uzaktan yakından ve dus sonuçlarıyla en ufak bağım yok.
Bir arkadaşım söyledi forumda adın geçiyor diye gelip açıklamamı yaptım
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 12:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oguz353535 yazmış:
buradaki onlarca yardım çığlığını okumuşsun aylardır. bu kadar bilgi sahibi olmana rağmen tek kelime etmedin. sen de suçlusun.

Benim davayla ilgili uzaktan yakından ve dus sonuçlarıyla en ufak bağım yok.
Bir arkadaşım söyledi forumda adın geçiyor diye gelip açıklamamı yaptım

iletişim bilgilerini siliyorum çünkü biz sana ulaşmadan sen gelip açıklamanı yaptın. bu ferhat denen arkadaşa da sen söyle forumda adın geçiyor diye o da gelip açıklamasını yapsın. whatsapptan falan illa ki numarası vardır.
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 12:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"zaten HERHANGİ BİR GELİŞME OLDUĞU AN DUYDUNUZ DEĞİL Mİ BUNU KİMSE YADSIMASIN!!! "

şunu okuduktan sonra yazını okumayı bıraktım janedoe. ferhat gelip her şeyi baştan açıklamadan, kimsenin bir şüphesi kalmadan kimse senin makale gibi yazına inanmaz. eğer tanıyorsan söyle gelsin açıklama yapsın.
Başa dön
janedoe
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 12:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:
"zaten HERHANGİ BİR GELİŞME OLDUĞU AN DUYDUNUZ DEĞİL Mİ BUNU KİMSE YADSIMASIN!!! "

şunu okuduktan sonra yazını okumayı bıraktım janedoe. ferhat gelip her şeyi baştan açıklamadan, kimsenin bir şüphesi kalmadan kimse senin makale gibi yazına inanmaz. eğer tanıyorsan söyle gelsin açıklama yapsın.

saygı duyarım okumamana ama zaten beklediğimiz şeyler
bilirkişiler belirlenmiş
bilrkişiler raporları sunmuş
raporlar şunlar şunlar şeklindeydi ve onları da duyduk
ben ferhatı tanımıyorum
seni de saygı sınırlarında konuşmaya davet ediyorum
Başa dön
dentlondon
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 1:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Saygımı kaldı ? Ne saygısı hesap verecekler kim bu işin içindeyse ? Bilgi vermeyern , saçma sapan işler yapan !!!
Başa dön
Cgdm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 1:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

janedoe yazmış:
Furious yazmış:

saygı duyarım okumamana ama zaten beklediğimiz şeyler
bilirkişiler belirlenmiş
bilrkişiler raporları sunmuş
raporlar şunlar şunlar şeklindeydi ve onları da duyduk
ben ferhatı tanımıyorum
seni de saygı sınırlarında konuşmaya davet ediyorum
onları senin ya da ferhatın sayesinde duymadık . 4 ay sonra duyulan gercekler gizli gizli işler ceviren, binlerce insanı merakta bırakan insanları melek yapmıyo malesef
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 1:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:

+1 ki hem de ne +1. Allah sizi de böyle çaresiz habersiz bıraksın dicek hiçbi şey yok her şekilde karşılğını alırsınız şüpheniz olmasın
Başa dön
hespera
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 2:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oguz353535 yazmış:
Arkadaşlar ben Oğuzhan Güner ismim geçtiği için ilk ve son defa açıklamamı yapacağım

Ancak daha sonra netimin düşük olması sebebiyle ve askerliği yüksek lisansa başvurup tecil ettirince bir işimde olması ve istediğim bölümün gelmeyecek olmasından dolayı çalışmamı önümüzdeki yıla bıraktım ve davacı olmayacağımı guruba yazdımı

Oğuzhan bey davacı olmayacağımı gruba yazdım demiştiniz ama o gruptan bize bilgi verenler böyle bişeyden bahsetmedi,onlar da sizin dava açtığınızı sanıyordu????? Davaya maddi destek sağlayan gruptaki kimseleri itham altında bırakıyorsunuz?????
Başa dön
janedoe
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 2:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Oğuzhan’a inanmayın
Duyduğuma göre davacı grubu önce kandırmış davayı ben açıyorum diye
4 ay aonra da ben dava açmadım neden dava açayım 70 netim var zaten demiş
Ama aslında 82 neti varmış ve belki de şimdi çok yğkseldi bilemeyiz ama heryeri yalan dolanmış
Ayrıca yanlış yaptım dediği sorusu da boşmuş
Başa dön
marco
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 4:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ulan senin whats up dan attığın mesaj elimde, millete trollemesin diye 70 netim var dediğini söylemişsin hala ne yüzle burada kendini savunuyon. Davayı açmadığını gruba veya buraya yazsan illa ki birisi açardı ya da aysima hanımın davasını geri çektirtmezdi senin o dişlek tipinden belli içindeki fesatlık it herif
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız