Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Ösym yi arayın
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Ösym yi arayın

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 13, 2018 2:02 am    Mesaj konusu: Ösym yi arayın Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar 4446796 numarayı arayıp şikayetlerinizi bildirin. Belki biraz daha acele ederler birileri duyar. 4 ayı geçkin süredir işsiz güçsüz beklediğimizi ve artık sabrımızın kalmadığını.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
DrEmilyticus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Oca 13, 2018 2:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mahkeme kararı vermiş mi?
Başa dön
peace6181
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 13, 2018 2:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aradım henüz bi bilgi Elimizde Yok ,ne zaman açıklanır bilemiyordu dedi.. herkes arasa iyi olur aslında..
Başa dön
modiolus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 13, 2018 2:16 am    Mesaj konusu: Re: Ösym yi arayın Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Arkadaşlar 4446796 numarayı arayıp şikayetlerinizi bildirin. Belki biraz daha acele ederler birileri duyar. 4 ayı geçkin süredir işsiz güçsüz beklediğimizi ve artık sabrımızın kalmadığını.

Hocam ben dün de bugün de aradım. Söyledikleri şey siz anlıyoruz, sizden fazla bir şey biz de bilmiyoruz, duyuru sayfasını takip edin. Dikkate almıyorlar ama fazla sayıda ararsak belki umursarlar.
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Oca 13, 2018 2:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mahkeme karari gitmemisse aciklamazlar heralde. Kararin elden belge seklinde mi gitmesi gerekiyor? Sanal ortamdan falan gorulmesi yeterli olmuyor mu?
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 13, 2018 2:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam ordaki garibanlar da memur, başta onları devreden çıkarıp yani sizinle ilgisi yok ama bu kaydı dinleyecek olanlara sözüm diyip içinizden geleni söyleyin.
Mesela artık intihar noktasında ösymnin önünde kendimizi yakma düşüncesinin geldiğini 😅
Bu kadar ellerinde imkan varken nası olur bunca yanlış soruyu bu seçkin hocaların hazırlayıp bizleri mağdur etttiğini,
Dava sürecinin çok fazla yıprattığını 4 ayı aşkın süredir işsiz güçsüz parasız artık dayanacak gücümüzün kalmadığını falan filan işte
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 13, 2018 2:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçen sene de böyle bi konuşma yapmıştım hatta sesimi de yükselttim gece açıkladılar sonucu 😅
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 11:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Up
Başa dön
dt-k
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 23, 2018 12:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam telefondakiler bizlerinde takip ettiği duyurulardan fazlasını bilmiyorlar ki arasak bir işe yaramıyor
Başa dön
Dtbehlul
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 23, 2018 12:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende aradım umurlarında değil malesef Sad internetten takip edin diyor başka bir şey demiyor akşam twitter dan zorlayalım birazda
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız