Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 24.01.2018 -》Açıklanır mı??
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

24.01.2018 -》Açıklanır mı??
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 25, 2018 8:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şöyle birşey olabilir, sonucları hesaplamış olabilirler uyaptaki karara göre. Acıklama linki ve duyurularımız kaç soru iptal bilmem ne duyuruları hazırda bekliyordur, fakat resmi belge olan sonucun tebligatı bekleniyor olabilir mi. Cidden bunlarn dısındaki hiçbir acıklamayı ve düşünceyi aklım almıyor. Ve iki gündür de ben acıklanmasını beklemıyorum. Cumayı bekliyorum. Cuma da açıklanmazsa artık beklemekten vazgeçicem koy gtne rahvan gitsin modunda ne yazık ki.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
pierrerrobin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 25, 2018 6:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar baslik acmayin demissiniz ama sizi bilmem benim bilgi alabildihim tek platgorm burasi sinava giren bi tane arkadasim yok o yuzden burayi takip etmeye mecburum kusura bakmayin
Başa dön
Turuncu6969
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 25, 2018 8:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pierrerrobin yazmış:
Arkadaslar baslik acmayin demissiniz ama sizi bilmem benim bilgi alabildihim tek platgorm burasi sinava giren bi tane arkadasim yok o yuzden burayi takip etmeye mecburum kusura bakmayin
Kimse bilgi paylasimi yapmaya dair baslik acilmasina karsi degil sevgili pierre robin. "Bugun aciklanirmi" seklinde acilan asiri beklentiye neden olan ( gunde 10.000 tiklanma) basliklara dair dusuncemizi sunduk.
Başa dön
pierrerrobin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 25, 2018 8:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Turuncu6969 yazmış:
pierrerrobin yazmış:
Kimse bilgi paylasimi yapmaya dair baslik acilmasina karsi degil sevgili pierre robin. "Bugun aciklanirmi" seklinde acilan asiri beklentiye neden olan ( gunde 10.000 tiklanma) basliklara dair dusuncemizi sunduk.

En guncel bilgilerin paylasilabilecegi baska baslik isimleri geliyorsa akliniza buyrun yazin sevgili forumdasim. Ama bu basliklar olmasa ne davanin seyrindeb ne osymde arkadasi olan meslektasimizdan ne de saygi deger ferhat beyin bilgilerinden haberdar olabilirdik. Su durumdaki stresi acilmayacak basliklarla degil davacilari bularak kokunden elimine ederiz sizin dediginiz gecici cozumler.
Başa dön
Turuncu6969
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 25, 2018 9:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pierrerrobin yazmış:
Turuncu6969 yazmış:
pierrerrobin yazmış:

En guncel bilgilerin paylasilabilecegi baska baslik isimleri geliyorsa akliniza buyrun yazin sevgili forumdasim. Ama bu basliklar olmasa ne davanin seyrindeb ne osymde arkadasi olan meslektasimizdan ne de saygi deger ferhat beyin bilgilerinden haberdar olabilirdik. Su durumdaki stresi acilmayacak basliklarla degil davacilari bularak kokunden elimine ederiz sizin dediginiz gecici cozumler.

sevgili pierre robin hak verirsinki mevzu baslik isminden ote. Basligin tasidigi psikolojide. Bende foruma girdigimde bilgi almak icin giriyorum. Yalniz acilan basliklar surekli yerinde duran basliklar degil. Hergun yeniden acilan, o gune dair psikolojik beklentiyi yansitan basliklar. Kisacasi tabiki bilgi paylasimini yapalim ama hergun hergun bilincaltini yansitircasina " sinav artik nezaman aciklanacak, yeter artik" mesaji tasiyan konular ile bunu yapmak o gun sonunda yipratici oluyor. Daha nezaman aciklanacagini bilmedigimiz bir ortamda bilgi paylasimi beklenti icerigi tasimasa daha iyi olmazmi sizcede.
Başa dön
o_b_29
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 25, 2018 9:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslında iki arkadaşa da hak veriyorum benim önerim başlığı açan arkadaş bugün açıklanır mı dan ziyade günü tarihini atarak dus bilgi yazsa daha güzel olur diye düşünüyorum.hiç bir başlık açılmasa sınavın sonucunu bekleyelim desek kaç aydır bekliyoruz zaten ufak bir bilgi de olsa merak ediyoruz. biz neyi bekliyoruz? ayrıca sürekli aynı başlık altında yazılanlanları o kdar mesaj arasında okumaktansa hergün yeni bir başlık altında okumak daha kolay oldugunu düşünüyorum. fakat birde şu ricam var bir bilgiden emin değilseniz yazmayın. bu başlıkların açılma sebebi şu gün açıklanacak bu gün açıklanacak vs vs.
Başa dön
DrEmilyticus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Oca 25, 2018 10:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

612,613 bile aktif...8 aktif link var
Başa dön
yigid_fatih
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 7:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abi gün tarihli baslık acma olayına geri mi dönsek ya hani bugun acıklanır mı seklinde degilde
26.01 en son gelişmeler diye en azından takibi kolay olsun
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız