Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dicle üniversitesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dicle üniversitesi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtnurrhan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Şub 13, 2018 9:04 am    Mesaj konusu: Dicle üniversitesi Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar dicle universitesi protez ve endodonti bolumleri hakkinda bilginiz var mi,ve sehir yasam kosullari
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Legolas
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Şub 13, 2018 9:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bölümler hakkında bilgi veremem ama istanbuldan buraya taşınmış biri olarak şehirden bahsedebilirim...Türkiyenin en düzenli yeni yapılaşması olan şehirlerinden biri bence 1.5 milyona yakın nüfusu var aradığın herşeyi rahatça bulabilirsin ben gerçekten sevdim. Güvenlik olarak 6 aydır burdayım anlatılanlara göre geçen yıllardır problem varmış ama 1 senedir iyi olduğu yönünde benimde izlenimim o yönde istanbuldan bir farkını hissetmedim. Çok fazla yeni yapı var rahatça ev bulursun kiralar 900-1000 tl civarı(yaşamak istiyeceğini düşündüğüm yerlerde).üniversite şehirden azcık uzakta otobüs filan ulaşımı var büyük bi üni gördüğüm kadarıyla. bu arada diyarbakırlı değilim memleketçilik yapıyo diye düşünme daha başka şeyler sormak istersen özelden yazabilrsin
Başa dön
marco
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Şub 13, 2018 1:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ortodontisi nasıl diclenin diğer perifer ortolara göre özellikle?
Başa dön
dtnurrhan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 14, 2018 1:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Legolas yazmış:
Bölümler hakkında bilgi veremem ama istanbuldan buraya taşınmış biri olarak şehirden bahsedebilirim...Türkiyenin en düzenli yeni yapılaşması olan şehirlerinden biri bence 1.5 milyona yakın nüfusu var aradığın herşeyi rahatça bulabilirsin ben gerçekten sevdim. Güvenlik olarak 6 aydır burdayım anlatılanlara göre geçen yıllardır problem varmış ama 1 senedir iyi olduğu yönünde benimde izlenimim o yönde istanbuldan bir farkını hissetmedim. Çok fazla yeni yapı var rahatça ev bulursun kiralar 900-1000 tl civarı(yaşamak istiyeceğini düşündüğüm yerlerde).üniversite şehirden azcık uzakta otobüs filan ulaşımı var büyük bi üni gördüğüm kadarıyla. bu arada diyarbakırlı değilim memleketçilik yapıyo diye düşünme daha başka şeyler sormak istersen özelden yazabilrsin

Tesekkur ederim çok sagolun😊
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız