Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Bazi kaynak hazirlayan hocalar hakkinda
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Bazi kaynak hazirlayan hocalar hakkinda

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş May 02, 2018 2:46 am    Mesaj konusu: Bazi kaynak hazirlayan hocalar hakkinda Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadasimdan ders notlarini aldim karsilastirdim baktim kitapta yer almayan ve gecmis yillarda sorulmus hocanin dersaneye gelenlere el altindan verdigi siniflamalar ve ekstra bilgiler var, madem eksik hazirlayacaksin neden kaynak satiyorsun dataya sesleniyorum. Bizde diyoruz dersaneye gidenler nasil derece yapiyor simdi anlasildi Not: her derste boyle degil, şuan için sadece data periyoda rastladim. Ayrica hersey var diye iddialasmayin hocanin nedense onemli cikmis dedigi yerler kitapta yazmiyor sonradan yazdirmis
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş May 02, 2018 3:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mesela cerrahi ve protez birebir ama periyo eksik periyo hocasinin kendisini bir sorgulaması lazim sanirim insanlik degerleriyle ilgili
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş May 02, 2018 3:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kitap alip evde calisanlar bilsin yani periyoda eksikler var
Başa dön
srkncmk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 02, 2018 6:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dus, tus, eus gibi sınavların; birilerinin “biz legal olarak nasıl para
aklayabiliriz” diye düşünerek çıkardıkları sınavlar olduğunu düşünmüyor değilim...
Başa dön
dishhekimi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 02, 2018 7:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsbp çok agresifsiniz.Komplo teorileri üretmek size sınavda fayda sağlamaz.Dersaneye gidip kazanan olduğu gibi gitmeden kazanan da var.Size cevap veren meslektaşları 'kaynağınız ne vs sorguluyorsunuz.cevabınızı aldıktan sonra konu başlığını siliyorsunuz.Bence biraz sakin olun.
Başa dön
ddsmurat58
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 02, 2018 11:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

perio-orto gecen senelerin endo kitapları dediğiniz gibi eksikler bilerek bırakılmış sadece kitapla 10/8 yapılır ama derece zor
zaten dersaneciler de müşterilerin gelmesi için bunu yapıyor
mesela bu sene temelden cok iyi net yaptım ama klinik saçmasapan oldugu için ne soru kökü düzgün nede soruda istenileni düzgün bir dil bilgisiyle hazırlamışlar baştan savma olduğu kesin
oyle karapara falan uçuk şeyler ama bu sınav tıp için gerekli ancak dişçiler ve eczacılar için tamamen dersanecilerin baskısıyla yapılmış
yoksa uzman olsa nolacak dişçi yine dişçi eczacı yine eczacı
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş May 03, 2018 3:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam ben sadece kitapla sekiz net cikacagina inanmiyorum cunku adam ekstradan not aldirmis sonra soru cozdurmus cozdurdugu sorular hep ekstra yazdırdığı yerlerden yani soru gelme olasiligi yuksek yerleri koymamis
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş May 03, 2018 3:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrica ayni seyi dusem de de gozlemleyen varsa buraya yazabilir eger orasida boyleyse o kaynaklardan calisanlarin haberi olsun
Başa dön
Antihistaminik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 03, 2018 4:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçen yıl dersaneye gittim ama perio hocası çok kötü anlattığı için dersi dinlemeden çıktım bir enayi gibi hissettim şu an
Başa dön
Risus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 03, 2018 4:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtsbp 14 milyar parayı biz niye veriyoruz ozaman adamlar zaten kitabı full cıkarsa keriz olan biz olcaz hatta yetmeyıp bi araba parası dersaneye veren var. Ki kaldı ki o hocaların hepsı emınım dusemde öyledir büyük emekle hazırlıyolar hani hocalara laf etmek benim nezdimde hiç etik değil . Ha tabi bu sınavlar bi yerde ranta dönüşüyomu evet dönüşüyo hoş bi şey mi değil elbette ama kitaplardaki bu farklılığın olması bi yerde doğru bi tutum sen onca texbooku tara okadar emek sarfet güncel herşeyi takip etmeye calıs ve herseyı kaynaga aktar. Siz olsanız yaparmıydınız yapmazdınız
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum May 04, 2018 12:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Keske karakter ve kisilik de parayla olsa da bazi insanlar satin alip karakterli olabilse ahahah
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız