Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - devlette çalışırken dus kazanınca kadro?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

devlette çalışırken dus kazanınca kadro?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kbrerkl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 01, 2017 5:54 am    Mesaj konusu: devlette çalışırken dus kazanınca kadro? Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba arkadaşlar. aradım forum başlıklarında ama bulamadım.
şimdi devlette çalışırken dusu kazandık diyelim. prosedür nasıl ilerliyor. devletteki kazanılmış kadro hakkım uzmanlık bittikten sonra da devam ediyor mu yani uzmanlık bittikten sonra devlete dönebiliyor muyum? eğer dönebiliyorsam bu nasıl ve nereye oluyor? eski çalıştığım yere mi yoksa yine kura ile mi? eski çalıştığım yer ise atıyorum orada kadro yok. nasıl oluyor?
bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Liesgang
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 01, 2017 11:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim merak ettiğim de kurada atamamiz çıktı ve Kayıt yaptırmadan da dus açıklandı ve kazandık diyelim bu durumda ne yapılmalı. Direkt dusla kazandiginiz yere kayıt mı yaptiracagiz
Başa dön
Dtum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 05, 2017 5:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

+1
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr May 06, 2018 2:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yorum gelmemia bu konuyu aktiflestireyim ayni seyi aradım bende bulamadım
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız