Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Diş Hekimliğine Geçiş
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Diş Hekimliğine Geçiş

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Restart1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 8:53 am    Mesaj konusu: Diş Hekimliğine Geçiş Alıntıyla Cevap Gönder

Bu sene Boğaziçi Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret bölümüne başlayacağım hazırlığı bitirdim ama kafam karışıktı bende diş hekimliğine başvurdum hep aklımda olduğu için(geçen sene 2.tercihim diş hekimliğiydi ve ordu üni diş hekimliğine kabul aldım.Bu hafta karar vermem gerekiyor.Siz diş hekimleri olarak atamalar,mesleğin durumu vs. nasıl görüyorsunuz.Şehrimdeki devlet ve özeldeki diş hekimleri ile görüştüm hepsi kesinlikle geç dedi ama net ortamında hep sakın gelmeyin atama felan yok diyorlar ? Lütfen yardımcı olur musunuz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
duslanmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 7:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeşim öncelikle bölümü gerçekten çok istiyosan gel iyi kötü iş bulur aç kalmassın devlete direkt atama çok az garanti istiyosan dus yolu var ama ordada kontenjanlar fazla degil ama dedigim gibisevip burda kendini geliştirmen lazım diş hekimi kontenjanlarıda arttıgı için rekabet içinde olmalısın ben 3.sınıfa başlıyacam tıp isteyipde girdigim için pek alışamadım mutlu degil elimde olsa şuan bırakırım ama elim kolum bağlı
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız