Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2.atama
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2.atama

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Daglarkizii
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 12, 2018 8:05 pm    Mesaj konusu: 2.atama Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ben dusa hazirlaniyorum. Bugun de atamalar başladı. Atamaya basvurucam. Sınav 7-8ayda anca belli oluyor iyi ya da kötü sonuca karşı en azından evde boş boş beklemek istemiyorum. Bu durum bı sorun yaratir mı? Diyelim ki Aralık'ta atandım. Dus da Mart'ta belli oldu. Hayır şu kadar süren dolmadı gidemezsin vs gibi bı durum oluyor mu
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dt_ipeki
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 12, 2018 10:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadrolar ne zaman belli oluyor sözde bugün tercihler basladı?
Başa dön
Datak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 12, 2018 11:58 pm    Mesaj konusu: Re: 2.atama Alıntıyla Cevap Gönder

Daglarkizii yazmış:
Arkadaşlar ben dusa hazirlaniyorum. Bugun de atamalar başladı. Atamaya basvurucam. Sınav 7-8ayda anca belli oluyor iyi ya da kötü sonuca karşı en azından evde boş boş beklemek istemiyorum. Bu durum bı sorun yaratir mı? Diyelim ki Aralık'ta atandım. Dus da Mart'ta belli oldu. Hayır şu kadar süren dolmadı gidemezsin vs gibi bı durum oluyor mu

Hayır öyle bişey olmaz. Dusu kazanıp yerleşirseniz bir yere Atamayla atandığınız kuruma yazı gelir ve siz dusla kazandığınız yere gidersiniz.
Başa dön
Daglarkizii
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 13, 2018 12:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki sizce nasıl yerler yazmak mantıklı sınavın olmama ihtimalini de düşünerek soruyorum ?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız