Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Fırat üni
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Fırat üni
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seksek yazmış:
Denizolsun yazmış:
maaş sabit hocam döner sermaye üniversiteye bağlı oluyor burda şuan hasta yoksa dönerde yoktur. Evet bide o hasta bakma mevzusu var zaten ünw direk adsm stayla olacak hadi ona neyse de o hocalar biraz egoluysa gelip öğrenci muamelesi çekmezler umarım hastanın bitimini göster reröre olmamış başa dön😃 Valla hocam minareyi çalan kılıfını uydurur hesabı ben herşeyi beklerim hasta bakmayacaksa napacak ki her bölümün prekliniği de yok onu geçtim birinci sınıfta ders bile yok protez hariç
Ben maaşı da kastediyorsunuz zannettim döner zaten olmaz hasta bakilmazsa bilmiyorum bu durumda kontenjan açılması saçma olmuş ozaman 😊 hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Devlet politikası önce öğretmen ata sonra okul hallolur önce doktor ata sonra klinik bir şekilde hallolur herşeyi devletten beklememek diye bir anadolu felsefesi var bu yüzden 😀 O yüzden hele asistanlar başlasın gerisi gelir yavaş yavaş
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Denizolsun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende kararsızım gerçekten tekrar hazırlanma konusunda istediğim yer olmayacak olursa karambole bi yer denk gelecek bakıyorum şimdi ben şu Fırat ın neyini yazayım şehir desen şehir değil üniversite desen ortada üniversite yok
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar uzayınca ilk 6 ay alınıyor sonraki 6 ay fakülteden ayrılıto ama tezını bitiremeyen için veriliyo o 6 ay ve maas alınmıyo. arkadasım protezde asıstan son 6 ayında tezını yetıstırmk içşn ek süre verildi. Evinde tez yazıyo para almıyo ama hala üniversitede görülüyo. Bnm bi tanıdığım var bilemdm böyle emin konusmk da istemm ama hakkaten niye bir sene asıstanlıkla gecırılsın ki uzmn olmk varken. Ama Mecbur tabi birilerinin basına gelck bu
Başa dön
maymuns
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Calismaya baslamasanda guvenlik sorusturmasindan sonra maasini almaya basliyormussun. 2 senedir ayni durumdaymis fakulte hep 2 aya aciliyo demisler😂 uzmanlik uzayinca maasi kesmiyorlar bu arada tabi sebep sen degilsen yani sistem kaynakli sorunu kastediyorum
Başa dön
seksek
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Toksoplazma-Gundi yazmış:
seksek yazmış:
Hocam sizde haklısınız inşallah orayı kazananlar da uzatmadan bititir diyeyim öncelikle 😊 ama bir yıl daha dusa hazrilanmaktansa bir yıl uzatarak bitirmek mantıklı olabilir diye düşündüm 😊 yada bir yıl değil şurda 7 ay dusa tekrar mı hazırlansam kararsizim 😀

Ben o kararsızlık aşamasını geçtim moe inat etmeyip beni de gruba alsa bu sene dusdata 1. Çıkaramayacak inşallah 😂 Çalışmaya başladım 2 haftadır .. hepimizin hakkında hayırlısı diyelim
Hocam o grupta bende varım ama gruptakiler kalabalık olmasını istemiyor o yüzden maalesef Sad grupta olsanizda olmasanizda derece yaparsınız inşallah😊
Başa dön
Denizolsun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seksek yazmış:
Denizolsun yazmış:
maaş sabit hocam döner sermaye üniversiteye bağlı oluyor burda şuan hasta yoksa dönerde yoktur. Evet bide o hasta bakma mevzusu var zaten ünw direk adsm stayla olacak hadi ona neyse de o hocalar biraz egoluysa gelip öğrenci muamelesi çekmezler umarım hastanın bitimini göster reröre olmamış başa dön😃 Valla hocam minareyi çalan kılıfını uydurur hesabı ben herşeyi beklerim hasta bakmayacaksa napacak ki her bölümün prekliniği de yok onu geçtim birinci sınıfta ders bile yok protez hariç
Ben maaşı da kastediyorsunuz zannettim döner zaten olmaz hasta bakilmazsa bilmiyorum bu durumda kontenjan açılması saçma olmuş ozaman 😊 hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Devlet politikası önce öğretmen ata sonra okul hallolur önce doktor ata sonra klinik bir şekilde hallolur herşeyi devletten beklememek diye bir anadolu felsefesi var bu yüzden 😀 O yüzden hele asistanlar başlasın gerisi gelir yavaş yavaş

Şuan filmlerde okulu olmayan köye atanan öğretmenler gözümün önüne geldi gidenlerde artık imece usülü derme çatma bi yer hahahah 😂😂
Başa dön
seksek
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

maymuns yazmış:
Calismaya baslamasanda guvenlik sorusturmasindan sonra maasini almaya basliyormussun. 2 senedir ayni durumdaymis fakulte hep 2 aya aciliyo demisler😂 uzmanlik uzayinca maasi kesmiyorlar bu arada tabi sebep sen degilsen yani sistem kaynakli sorunu kastediyorum
anladım hocam teşekkür ederim çok sağolun 😊
Başa dön
seksek
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

535353 yazmış:
Arkadaslar uzayınca ilk 6 ay alınıyor sonraki 6 ay fakülteden ayrılıto ama tezını bitiremeyen için veriliyo o 6 ay ve maas alınmıyo. arkadasım protezde asıstan son 6 ayında tezını yetıstırmk içşn ek süre verildi. Evinde tez yazıyo para almıyo ama hala üniversitede görülüyo. Bnm bi tanıdığım var bilemdm böyle emin konusmk da istemm ama hakkaten niye bir sene asıstanlıkla gecırılsın ki uzmn olmk varken. Ama Mecbur tabi birilerinin basına gelck bu
Hocam mecburiyetten gecirilebilir diye düşünüyorum yoksa tabikide kimse istemez uzatmayi
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seksek yazmış:
seksek yazmış:
Hocam sizde haklısınız inşallah orayı kazananlar da uzatmadan bititir diyeyim öncelikle 😊 ama bir yıl daha dusa hazrilanmaktansa bir yıl uzatarak bitirmek mantıklı olabilir diye düşündüm 😊 yada bir yıl değil şurda 7 ay dusa tekrar mı hazırlansam kararsizim 😀

Ben o kararsızlık aşamasını geçtim moe inat etmeyip beni de gruba alsa bu sene dusdata 1. Çıkaramayacak inşallah 😂 Çalışmaya başladım 2 haftadır .. hepimizin hakkında hayırlısı diyelim
Hocam o grupta bende varım ama gruptakiler kalabalık olmasını istemiyor o yüzden maalesef Sad grupta olsanizda olmasanizda derece yaparsınız inşallah😊

Siz bilirsiniz elimde 2017 çıkmış dus soruları vardı sadece moe nin başgan olduğu grupla paylaşacaktım . kaçan toksoplazma kedisine yalnız ulaşır 😎
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seksek yazmış:
535353 yazmış:
Hocam mecburiyetten gecirilebilir diye düşünüyorum yoksa tabikide kimse istemez uzatmayi

Şimdi baktım orto 5 kişi alıyormuş 5 sene de uzatsa ben giderdim 😀 Ama 50 kişi de alsa bana gene orto gelmez bu senelikk
Başa dön
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seksek yazmış:
535353 yazmış:

Şimdi baktım orto 5 kişi alıyormuş 5 sene de uzatsa ben giderdim 😀 Ama 50 kişi de alsa bana gene orto gelmez bu senelikk

Hocam seneye 1.olursanız isteğinizi yazarsınız onlar kaybetti boşverin😂😂
Başa dön
seksek
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seksek yazmış:
seksek yazmış:

Siz bilirsiniz elimde 2017 çıkmış dus soruları vardı sadece moe nin başgan olduğu grupla paylaşacaktım . kaçan toksoplazma kedisine yalnız ulaşır 😎
😂😂😂 hocam yaaa naptiniz 😁 grubun fikri bu benimle alakası yokki😕
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Personanongrata yazmış:
seksek yazmış:
535353 yazmış:

Ütopik piskopatı istanbulu kazanmayıp tercih yapmamışsa can güvenliği sağlamak için izmir ankarayı yazarım ütopik bu sene istanbul ortoyu kazanmışsa bi çayını içmeye giderim inşallah Smile
Başa dön
Denizolsun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 8:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Personanongrata yazmış:
seksek yazmış:
535353 yazmış:

Ütopik piskopatı istanbulu kazanmayıp tercih yapmamışsa can güvenliği sağlamak için izmir ankarayı yazarım ütopik bu sene istanbul ortoyu kazanmışsa bi çayını içmeye giderim inşallah Smile

Hahahah sesli güldüm 😂 inşallah dilediğin yer olur toksoplazma...
Başa dön
omalizumab
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 15, 2018 8:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

....

En son omalizumab tarafından Prş Şub 14, 2019 4:08 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Caranza
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 15, 2018 9:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

+1
Başa dön
hotaruuu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 16, 2018 3:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Entegre klinik var. Tüm bölümler birlikte yani. Bazı bölümler çok kalabalık, yeni geleceklerle birlikte ünit sıkıntısı olabilir. Ortodonti hariç diğer bölümler performans döneri alıyor (Hasta barajı var). Doğuda olduğu için geliştirme ödeneği alınıyor. Diğer bölümlerde eğitim oluyor mu vs çok bilmiyorum. Çoğunlukla hasta bakıyorlar sanırım. En büyük sınıf 4. Sınıf. Öğrenci nöbetleri oluyor yarım gün.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız